Başak Burcu ve Aşk Hayatı

Başak Burcu ve Aşk Hayatı

başak burcu aşk hayatı
başak burcu aşk hayatı

Başak burcunun üyeleri iyi konuşma yeteneğine sahip insanları sever. Başak iletişim kurmayı, etrafında zeki, entellektüel ve sakin insanların olmasını ister. İlerleyebilecek bir birliğin temelini atabilmek için,

Başak ile sakin ve kaliteli bir yerde buluşmayı tercih etmek gerekir. başak burcu  seçiciliğini göz önüne alarak, sağlıklı yiyeceklerin, sessiz, sakin ve romantik bir müziğin olduğu bir restaurant oldukça uygundur. Başak oldukça ilginç ve her konuyu rahatlıkla tartışir, özellikle entelektüel alışverişe çok uygun bir insandır. Fakat daha ilk günlerden gizli, mahrem konuların konuşulmasına, sırların paylaşılmasına, problemlerin ortaya dökülmesinden hoşlanmaz. Birliktelikler başak ın  ilk günden itibaren takdir etmesi, ya da yükseltmesi mümkün değildir. Eleştiriye uygun olan yapısı, ancak gerçeklerden emin olduktan, ölçüp biçtikden ve sıkı bir değerlendirme geçirdikten sonra tatmin olabilir. Ancak Başak kendisinden her hangi bir fikir, ya da tavsiye istenirse, konu hakkında bütün bildiklerini tüm açıklığıyla paylaşır. Başak oldukça dikkatli planlar yapar.

aşkburcuFinansal güvence ve kişisel gelişim, yaşamında önemli bir yer tutar. Aşırı harcamalar gibi, hemen başlayan ve hızla gelişen ilişkiler de onları rahatsız ediyor. Genellikle pratik amaçları olan eşler seçmeye özen gösterirler. Başak insanı yaşamını paylaşmaya değdiğini inandığı insanı bir kez bulduğunda, ona her zaman sadık olmaya çalışarak, onu mutlu etmek isteyecektir. Ancak sorumluluk sahibi, hassas ve entellektüel yanı kuvvetli insanlar bir Başak’ın aşkını anlayabilir. Dışarıdan kolayca anlaşılmasa bile, Başak oldukça sıcak, samimi ve dürüst bir yapıya sahiptir. Onun kalbini bir kez kazanan, kendini yaşamı boyunca unutulmaz bir sıcaklığın içinde bulur.

Bir Cevap Yazın