Burçlara Göre kadınların huyları Nelerdir.

Burçlara Göre kadınların huyları Nelerdir.

Burçlara Göre kadınların Huyları
Burçlara Göre kadınların Huyları

Merhaba myansiklopedi okuyucuları. Sizlere Burçlara göre kadınların huyları nasılmış onları acıkladık. Fakat bu yazı bütün kadımlarımız bu özelliklere sahip olcak diye bir garanti vermiyor. Neyse siz burcunuzu seçin ve okumaya devam edin lütfen.

Koç burcu kadını
Koç burcunda doğan kadınlar dürüst, kavgacı, enerjik, sevdiklerine, bir o kadar da serbestliklerine bağlı olurlar. Bu burcun esas olumsuz tarafı onların çok kıskanç ve kibirli olmasıdır. Koçlar her zaman karşısındakilerinden övgü duymak istiyor, bununla birlikte ailelerine ve arkadaşlarına sahiplenmeyi ve onları yöneltmeyi iyi başarıyorlar. Bu burçta doğan kadınlar agresif, duygusal ve ona hayran olan erkekleri beğeniyor.

 

Boğa burcu kadını
Onlar eşinin sözünü dinleyen, fakat bir o kadar da inatçı insandırlar. Boğalar iyi bir ev sahibesidirler, arkadaşlarından da böyle olmayı bekliyorlar. Aziz erkekler, eğer siz boğa burcundan olan kadınla aile hayatı kurmak istiyorsanız, haberiniz olsun ki, boğalar çok aile canlıdırlar, evde daima huzur yaratır, iyi anne ve eş olurlar.Kısa olarak, onlara ideal ev kadını da diyebiliriz.

İkizler burcu kadını
Bu kadınlar kolaylıkla dostluk kurmayı başarır, ancak kusur arayan mızaclarına göre bu ilişkileri uzun sürmüyor. Değişikliği sever ve bunun olumlu etkisi olacağını düşünüyorlar. Gezmeyi, seyahat etmeyi çok seviyor, eğer arkadaşları kültürlü ve eğitimli,iseler ilişkilerinden daha çok zevk alırlar. Hayatlarında çok değişiklik yapmayı seviyorlar.

Yengeç burcu kadını
Bu kadınlar sevgide samimi, arkadaşlarına bağlıdırlar. Çocuklarını çok seven, ilişkilerinde dürüst, kültürlü, nezaketlidirler. Fikirleri kolayca değişmiyor. Çocuklarına çok iyi annelik yapıyorlar. Yengeçlerin hayatı sevgi olmadığı zaman monotonlaşır. Aşkta fedakar ve sadık olur, kendi fikirlerile arkadaşlarına taviz göstermiyorlar.

Aslan burcu kadını
Bu kadınlar geniş yürekli, eli açıkdırlar. Her işe can atıyor, müzakere etmeyi seviyorlar. Başkalarına yardım eden, açık fikirli, açık sözlüdürler. Başkalarına yaptıkları iyiliğin, gösterdikleri hoş ilişkinin bedelini beklemiyorlar. Sabit fikirler, yönetme arzusu, çalışkanlık onların mizaçlarında olan  temel özelliğidir. Aslanlar sevdikleri insanı kontrolleri altında tutmayı seviyor, ideal, tutkulu aşkları ile dikkat çekiyorlar.

Başak burcu kadını
başaklar dürüst ve temiz kalplidirler. Kariyer dekı başarıları ile seçilirler. Çekingen oldukları için çoğu zaman sevgilerini karşılarındaki kişiye itiraf edemiyorlar. Başkalarına yardım etmek, gezmek, değişiklikler yapmak onların mizaçlarının temel özellikleridir. Başaklar sadece mutlu ve sakin bir aile kurmaya çalışırlar.

Terazi burcu kadını
Bu burcun kadınları genç yaşlarda evlenmeye tercih eder. Onlar akıllı, anlayışlı, kibar ve adildirler. Seks ve aşk ilişkilerinde mükemmel taraf mükabil dirler. Parfümleri, kendisini sevmeleri, karşı cinse daha dikkatli olmaları onların temelözellikleridir. Eğlenceyi, konforlu hayatı çok seviyorlar. Çok ihtiraslı, karşılarında da böyle birini görmek isterler.

Akrep burcu kadını
Akrepler kendi burçlarından olanlarla daha iyi anlaşıyorlar. Hünerli ve kararlarında sabittirler. Onları yönetmek isteyenlere karşı çok agresif olurlar. Karşı taraftan daima nazik olmayı bekliyorlar. Sevgide dinamik ve enerjilidirler. Ilişki boyunca sürekli onlara özen gösterilmesini ve iltifat edilmesine bekler, bunlar olmadığı takdir ilişkilerinde sıkıla bilirler. Mutluluğu yaratan ve onu idare eden insanlardır.

Yay burcu kadını
Bu burçta doğan kadınlar onlara emir, talimat veren erkekleri sevmezler. Bir yerde durmayı hoşlanmıyor, daima hareketli yaşam tarzı sürmeye çalışıyorlar. Karşı cinsle yakın dost yaklaşımı kurmayı başarırlar. İstenilen duruma  kolay adapte olurlar, daima karşı tarafın fikrine saygı duyarlar.

Oğlak burcu kadını
Oğlak burcu kadını inatçı ve sözünden dönmezdir. Karşılarına çıkan zorluklara rağmen sonuna kadar onlarla mücadele etmeye çalışırlar. Nüfuzlu insan olmak, şöhret ve servet sahibi olmak onların temel arzusudur. Bu burçta doğanlar çok büyük dost çevresini sevmiyorlar, ama onları duygusal da hesap etmek olmaz. Ilişkilerinde öncülük etmeye çok da çaba göstermezler.

Kova burcu kadını
Bu burcun kadınları geleneklerle yaşamayı sevmiyorlar. Eğer arkadaşları onlara uygun değilse, tek ondan vazgeçmez, öncelikle değiştirmeye çalışırlar. Bu kadınlar iletişimi, yeni insanlarla tanışması seviyorlar. Onlar akrabalar arasında da sıcak ilişki olmasının taraftarıdırlar. Bu kadın sevgiye ve romantizme çok da fikir vermez. O sadece ailesinde mutluluk, sakinlik olmasının yanadır.

Balık burcu kadını
Bu burçtan olan kadın karşı cinsini seçerken o güzellikten daha çok akıl, mantık arıyor. Bununla birlikte onlar kıskanç ve eşine çok bağlı olurlar. Nispeten değişken karakterlidirler. Sürekli balıkların etrafında büyük bir dost çevresi vardır, çünkü insanlarla iyi gecinmeyi iyi başarıyorlar.

Bir Cevap Yazın