Burçların En Can Sıkıcı Özellikleri nelerdir

Burçların en can sıkıcı özellikleri
Burçların en can sıkıcı özellikleri

Burçların En Can Sıkıcı Özellikleri nelerdir

Burçların En Can Sıkıcı Özellikleri nelerdir; sizlere tüm burçların en can sıkıcı özelliklerini acıkladık.

Koç burcu – koçlar, kendilerini hep ön planda görmek istiyor. Öfkelenirler. Bazen kaba davranıyor ve kavgacı olurlar. İnadçıdılar ve her şeyin en iyisini isterler. Istekleri yüksektir, bu yüzden de kendilerini çok yorurlar.

Boğa burcu – boğalar tembel olur. Her şeyden çabuk bezer ve buna göre de yaşarlar. Bazen çok anlayışsız olurlar.
İkizler burcu – ikizler değişken ruhlu olur.Karakterleri sabit olmuyor. Her şeyle ilgilendikleri için Çevresindekilerini bıktırabilir bilirler. Sinirlerine kontrol edemiyorlar.
Yengeç burcu – yengeç burcu aşırı duygusal olur.Çok sık küsürler. Çok değişken oldukları için bazen heyecanlı, bazen ise depresyona düşebilirler. Ciddi görkemlerinin altında zayıf karakterli bir insan yatıyor.
Aslan burcu – aslanlar kendini çok beğenen ve kendisinden razı karaktere sahiptir. Sizinle konuştuğu zaman aklında başka fikirler dolaşır. Sabit fikirli ve kindar olmasından dolayı başkalarının dediklerine fikri vermiyorlar.
Başak – Başak Burcundakiler  çok dikkatli ve sorumlu olur. Her şeyin mükemmelini istiyorlar. Önemsiz şeyleri büyültüp sorun yaratıyorlar.
Terazi burcu Terazilerin en sıkıcı özelliği aşırı kararsız olmalarıdır. Kindar ve hirslidirlər. Ona yapılan hataları rahatlıkla affedemiyor. Aynı zamanda saf kalbli  olurlar.
Akrep burcu – akrepler aşırı derecede şüpheli ve kıskanç olurlar. Hayal güçleri çok geniştir. Olmayan bir şeye inanıp o konuda tartışma çıkara bilirler. İnatçı olmaları kimsenin hoşuna gelmiyor.
Yay burcu yaylar her şeyi aşırı büyültürler ve dramatikleşdirir. Bazen çok kaprisli olur. Dikkatsiz olması başkalarında tahriş oluşturur. Sorumsuzluk gibi özellikleri var.
Oğlak burcu – oğlaklar çok sert görünürler. Başkaları onun yanında kendini rahat hissetmiyor. Çok sert hareketler yapıyorlar. Para harcamakta cimri dirler masraf cıkartmaktan uzaktırlar.
Kova burcu – kova burçlarının hayattan istekleri ve arzuları sonsuzdur. Isteklerinin gökten düşme şeklinde gerçekleşmesini isterler. Kaprisli insanlardan hoşlanmazlar ve başka insanların duygularını saygı yanaşmıyorlar. Onlara inanmak tavsiye edilmez.
Balık burcu – balıklar olaylara aşırı duygusal ve saflıqla yaklaşırlar. Her şeyden ve herkesten çok sık tesirlernirler. Hayatlarını kontrol altına almakta güçlük çekerler.

Bir Cevap Yazın