Burçların sitres durumunda halleri

Burçların Sitres durumunda halleri

Burçların sitres durumunda halleri
Burçların sitres durumunda halleri

Burçların sitres durumunda halleri ; Stres sırasında her bir insan kendini farklı götürüyor. Astrologlar savunuyorlar, bu farklılıklar onların burçlarının özellikleri bağlıdır.

Koç burcu

Koç burcuna stres ve ekstrim neredeyse önemlidir. Bu onlar için adrenalin kaynağıdır, ayrıca onların gücünü sergilemek için mükemmel bir haldır.Koç burçları zor durumlardan çabuk çıkmak, imkansızlara ve zayıflara yardım etmekten zevk alırlar. Bu burcun temsilcileri sona mücadele – hem fiziksel, hem de psikolojik.

Boğa burcu

Boğa burcunun temsilcileri stres halleri sırasında kendilerine uzun süre gelemiyorlar. Dert – üzüntü onları sarar. Bu durumla boğalar mücadele etmekten hoşlanmazlar, bir kenarda oturup tehlikenin geçmesini beklerler.Boğaların en büyük silahı – sabırdır.

İkizler burcu

İkizler burcu sıkıntıya düştüğünde həyacanlanmağa başlarlar ve hemen stres haline düşerler. İkizler hemen uzağa kaçmaya çalışırlar, fakat psikolojik stresten uzağa kaçmak olmaz. Onlarda güçlü stresler, deliliğe bile yol çıkartabiliyor. Ancak ikizlerin bir özelliği var ki, onlar siyahı beyaz gibi algılayabiliyor ve her şeyin iyi olacağına edebilirler.

Yengeç burcu

Yengeç burcu stres sırasında hatta hastalanabilir. Tehlike durumunda hemen kendilerine kapanırlar. Talehin darbelerine dayanıklı yengeçler ve ailenin tüm darbelerini kendi üzerlerine ala bilirler.

Aslan burcu

Arslan için stres tetikleyici bir durumdur. Bu onlar için adrenalin olabilir, fakat belli noktaya kadar. Artık bu durum onları rahatsız etmeye başladığında, bu burcun temsilcileri kendi hayırları adına satkınlığa gidebilirler, alçala bilirler. En önemlisi, böyle durumlarda aslanlar hızlıca kendilerini temize çıkartırlar.

Başak burcu

Başak temsilcileri stres hallerine hep hazırdılar. Onlara göre hayat o kadar da kolay değildir. Başak Burcunun  amacı zorlukları def etmektir. Stres sırasında bu burcun temsilcileri Sagliklarina hasar verirler, ayrıca çevre insanlar da bundan nasibini alırlar. Başak burcları bütün suçu diğer insanlarda görürler, onlara göre işte siz hataya vermeseydiniz, böyle durumlar olmazdı

Terazi burcu

Terazi ve stres bir birine zıt olan şeylerdir. Bu hal teraziler için dözünülməzdir, onlar bu zaman kendi zihinsel sorumlu bile olamıyorlar. Onlar hemen paniğe ve korkuya düşerler. Burada elbette satkınlığa da yol verirler . Birçokları yüzlerini itirmeseler de, Sagliklarina 100% zarar verirler. Teraziler için en iyi seçenek birilerinin arkasında gizlenmek olur.

Akrep burcu

Akrepler acı hislerle dolurlar. Bu burcun temsilcileri stres halinden bilirler. Negatif halde akrep insanı “sanca” olabilir, pozitif olduğunda ise o, seni kurtarmak bile olabilir. Bir çok acı huylu akrepler, tehlike karşısında “meleğe” dönüyorlar.

Yay burcu

Yaylar hep mücadeleye hazırdılar. Fakat zafer yakında elde kalırsa o, “savaş bölgesinden” koşuyor ve bir çok zaman bunu tek etmektedir. Bu burcun temsilcileri bir kural olarak, vicdan meselelerinde kendilerini özgür hissediyorlar.

Oğlak burcu

Oğlaklar tüm burçlara dayanıklılık ve sabır dersi verirler. Oğlaklar stresi en cok yaşayan burcdurlar. Onlar sanki tüm darbelere dayanıklı bir “dağdırlar”. Onlara hep güvenmek olur. Fakat Oğlak’lardan incelik beklemek gerekmez, onlar birçok zaman  borçlu hissetmek için seviyorlar.

Kova burcu

Kova burcunun temsilcileri her bir stres durumundan orijinal çıkış yolları bulabiliyorlar ve sadece kendileri için değil. Onları kendilerini kurtarmaya çağırmak manasızıdır.

Balık burcu

Balık burçların en hazin temsilcileridirler. Onlar stres hallerine hep hazırdılar, ağlamak için sebep arıyorlar. Hatta yabancı insanların üzüntüsüne ağlamaya hazırdılar. Balıklardan yardım beklemek anlamsızdır.

Bir Cevap Yazın