Burcunuza uygun Meslekler Nelerdir

Burcunuza uygun meslekler nelerdir

Burçların En sevdiği cümleler
Burçların En sevdiği cümleler

Koç burcuna uygun meslekler: Lider ruhlu koç burcu yönetimi kendisi yöneten iş alanlarında başarı kazanır. Cesaret gerektiren her türlü işin üstesinden gelebilir. Buna göre esasen, askeri alanda, personel sorumluluğu olan mesleklerde, ticari hayatta risk almayı gerektiren işlerde çalışır.

Cesur davranışlarını kullanarak gelir elde edebileceği mesleklerde son derece başarılıdır.

Boğa burcuna uygun meslekler: Boğa burçları Venüs gezegeninin verdiği etki ile yaratıcı gücü çok kuvvetli olan insanlardır. Dikkat ederseniz görürsünüz ki, sanatın çeşitli alanlarında başarı elde etmiş birçok sanatçı boğa burcundandır. Takı, heykel, tasarım vb gibi mesleklerde çok başarılı olurlar.

İkizler burcuna uygun meslekler: İkizler burcu hareketli yaşam tarzına uygun olan karakterleri ile masa başı, monoton işlerde başarılı olamazlar, çünkü onlar böyle işi sevmez. Araştırmaya göre, hız isteyen, zekasını kullanabileceği işlere yönelirler ve bu alanlarda başarı elde ederler. Gazetecilik, hitabet, arkeolog, yazarlık, reklamcılık, öğretmenlik en başarılı oldukları meslektir.

Yengeç burcuna uygun meslekler: Yengeç burcu merhamet duyguları çok olan insanlardır. Buna göre hekimlik, hemşire, okul öğretmenliği, gibi işlerde severek, hiç şikayet etmeden çalışabilir bilirler.

Arslan burcuna uygun meslekler: Nüfuz seven karakteri ile aslan, yönetimin, idarenin kendi elinde olduğu işlerde başarılı olurlar. Hüküm severler. Buna göre aslan burcu kalabalık personelin çalıştığı iş ortamında tek başına çok güzel kontrol yöntemi yaratabilirler. Bu otoriter sert görünümlerinin altında yaratıcı sanata yakınlığı ile de bilinen aslan burcu moda tasarım, dekorasyon, fotoğraf alanlarında da başarılıdırlar.

Başak burcuna uygun meslekler: Başak burcundan olanlar matematik gerektiren muhasebe, matematik öğretmenliği, bankacılık gibi mesleklerde başarılı iş hayatları ile dikkat çeker.

Terazi burcuna uygun meslekler: Terazi burcunun insanları adil ve dengeli tavırları ile hukuk alanındaki mesleklerde başarılıdırlar. Avukat, hakim, savcı, diplomat, siyasetçi olarak karşımıza çıkarlar.

Akrep burcuna uygun meslekler: Akrep burcu insanları gizlilik içeren mesleklere ilgisi olan insanlardır. Buna göre başarılı dedektivlərin, polislerin çoğu akrep burcunun insanlarıdır.

Yay burcuna uygun meslek: Yay burcunun insanları bilime önem verirler. Öğrenmeyi ve öğretmeyi çok sever. En başarılı oldukları meslekler öğretmenlik, gazetecilik gibi mesleklerdir.

Oğlak burcuna uygun meslek: Oğlak burcunun kadın ve erkeği yeniliklere açık olan karakteri ile teknoloji alanında başarılı bir çalışma programı seçerler. Bilgisayar mühendisliği en başarılı oldukları meslek alanıdır.

Kova burcuna uygun meslek: Araştırmayı seven ve böyle ruha sahip olan Kova burcu her zaman yenilikler peşinde koşar. Buna göre bilim adamlarının çoğunluğunun kova burcundan olduğunu görebilirsiniz.

Balık burcuna uygun meslek: hayal gücünü çok kuvvetli olan balık burçları özellikle tasarım gerektiren işlerde başarı kazanır. Hayal eder ve yaratır. Saç tasarımı, ev dekorasyonu, arixtektura gibi ilginç fikirlerin kazanç getirdiği mesleklerde başarılı olurlar.

Bir Cevap Yazın