En Kıskanç Burç Hangisi

En Kıskanç Burç Hangisi

En Kıskanç Burç Hangisi.Burclar kiskanildiginda ne yapar.en az kiskana burc hangisidir.kiskanc olmayan burc hangisidir.SizlereEn Kıskanç Burç Hangisi dir aşşagıda acıkladık. Lütfen aşırı kıskaçlıkdan kaçınalım.

En Kıskanç Burç hangisi
En Kıskanç Burç hangisi

Koç burcu hep ön planda olmayı seven koçlar, arka planda olduğu zaman kendi konumunu fazlasıyla ise gösterecek. Kendine güvenen bir tip olduğu için ikinci planda kaldığı zaman kıskançlık hissi onu rahat bırakmıyor.Kıskançlığı fark olduğu zaman karşıdaki insanı istemeden de incitebilir. Ilişkilerde kıskanç ve her zaman saldırı konumunda. Kendisine rakip gördüğü zaman öfkeli ve sinirli olur.

Aynı zamanda karşı tarafın dikkatini hep kendi üzerinde hissetmek istiyor. Koçlar dürüst olduğu için her şeyi eşleri ile paylaşmaktan zevk alır.

Boğa burcu için kıskanmak doğal duygulardan biridir. Boğalar elde etmediği her şeye karşı agresif ve kıskançlık hissediyorlar. Bu duygu onları daha yüksek işlere motive edebilir. Fakat kıskançlık hissine hakim olmadıkları zaman insanları posa bilirler. Rahatına düşkün olan boğalar, kıskançlıkları ile hem kendisini, hem de insanları rahatsız ediyor. Aşkta ise kıskançlık onlar için sevginin esas göstergesidir. İki boğanın birlikte sevgi yaşaması oldukça zor olur.

İkizler burcu – özel hayatlarında ikizlerin başka bir insana o kadar da ihtiyacı olmuyor. İlk bakışta kıskançlık dikkate çarpmıyor. İkizler çok pozitif burç olduğu için kıskançlık ve tatsız duyguları açıkça göstermek yerine, gizler. Her zaman neşeli ve pozitiflikdən yana olduğu kıskançlık duyguları farkedilmez. Kalbi kırılmadığı sürece kıskançlık duygularını kesinlikle göstermez, aksine umurunda olmadığını göstermektedir. İkizleri sevindirmek çok zor meseledir. Ikizlerle sevgi yaşamak isteyenler her şeyden önce samimi, sevecen ve dürüst olmalıdır.

Yengeç burcu 

Aşırı duygusal olan yengeç burcu kıskançlık konusunda geri kalmıyor. Kıskançlık hislerinin esiri olduğu zaman yengeç burcu, çevresindeki herkesle acımasız davranıyor. Gergin ve huzursuz hali ile herkeste tahriş oluşturur. Kıskançlıkların en yüksek seviyede ise çevresindeki insanları incitebilir ve baskı gösterebilirler. Yalan söylediğinizi hemen hissediyorlar. Güveni sarsıldığı zaman onu kurtarmak için uzun zaman gerekir.

Aslan burcu şımarık olduğu için dikkat bekliyor. Lider ruhlu oldukları için her zaman ileri gitmeye ögrenirler ve sevgi ile olmalarını bekliyorlar. Başkasının yükselmesini sindire mediği için kıskançlık duyguları açıkça hissedilir. Bundan ise strese düşüyorlar. Kıskanç oldukları zaman çevresinde bulunan herkesi kötüleyebilir ve kötü muamele yapabilirler. Onların güvenini kazandığınız zaman sarsmak kolay değil. Yani, hatalarınızı bağışlayabilir bilirler.

Başak sakin, soğukkanlı ve mantıklı davranıyor. Bu açıdan Başak burcu kıskançlıktan uzak durur. Fakat her insanın olduğu gibi başak burcundakilerinde  da zayıf noktaları var. Kıskançlığa kapıldığı zaman depresyona girer ve alıngan olur.Çevresindeki insanları sert şekilde eleştiriyor. Başaklar kıskançlık duygusunu yaşamıyor ve yaşatmazlar fakat onları kıskançlığa sürükleyen davranışlardan uzak durun. Çünkü bu kötü sonuçlara yol açabilir.

Terazi burç

Son derece neşeli hayat süren teraziler için kıskançlık duygusu belli edilmeyen duygudur. Fakat bazen dikkatleri üzerine çekebilir bilmedikleri için kıskançlığa kapılabilirler. Kıskançlık sahnesi gösterdikten sonra kin gütmüyorlar. Çok gururlu oldukları için çoğunlukla kıskançlıkları göstermemeye çalışırlar.

Akrep burcu – kıskançlık akrep burcunun yaşam tarzıdır. Diğer burçların uzak durduğu şeyleri de akrepler kıskanıyor. Kendini yönetme arzusuna nail olamazlar. Olayların gidişatı sırasında kontrolü kaybederlerse, fırtına kopabilir ve vahim olaylar oluşabilir. İnsanlarla ilişkilerde siyasi davranışlar sərgileseler de, sevgide kesinlikle böyle değildir. Kıskanç olsalar da, taviz gitmeyi başarırlar. Kıskanç davranışlar gösterseler de, iyi ve yereği temiz olurlar.

Yay bürcü- genellikle bu burçlar kıskanç değildir. Değişken bir karaktere sahip olduğu için kıskançlık hisleri baş kaldırdığı zaman ne tür hareket edeceklerini bilmiyorlar. Kıskançlık hislerini ciddi girişimle gizlemeye çalışsalar da, beceremiyorlar. Kıskanç Yay burcunu sakinleştirmenin en iyi yolu onu anlamaktır.

Oğlak burcu mantıklı düşünüp her zaman yükselmeyi düşünür ve çevresindeki insanların onları geride koyduğunu gördüğü zaman kıskanç olurlar. İnsanlarla ilişkilerinde kendi çıkarlarını gözetiliyor. Önümüzdeki insandan hiçbir menfaat elde etmeyince ise kıskançlıktan akla gelmez hareketler yapabilir. Sadakatinizin güvenmeyen oğlak burcu ile birlikte mutlu olmak çok zordur.

Kova burcu her bir insan gibi Kovalar bazen kıskançlık hislerinin esiri olur. Fakat diğer burçlarla karşılaştırıldığında kovalar neredeyse, kıskançlık duymazlar. Onlar kıskançlık sahnelerine sarfedilen vakti başka meşguliyetlerle değiştirmenin yanadır. Kendileri kıskanç olmadığı için başkalarının kıskançlık hislerini anlamıyoruz ve anlamsız olarak kabul ederler. Onlara karşı kıskanç olmadığınız sürede ilişkiniz normal ve yolunda gidecek.

Balık burcu kıskançlık balık burçları için en zararlı duygulardan biridir. Kıskançlık hissettiği zaman kalbinin yağını yiyip derin üzüntüye bürünürler. Sevdiği insanlara her zaman sahip çıktıkları için kıskançlık onları rahat bırakmıyor.Bir yandan da başkalarının onları kıskanmalarından hoşlanmazlar çünkü özgürlükleri düşkün insanlar olur.Kendilerini güvende hissettikleri sürece kıskançlık krizine girmiyorlar.

2 comments

Bir Cevap Yazın