Kadın burçların özellikleri

Burçların Kadın Hali , Kadın burçların özellikleri
Burçların Kadın Hali , Kadın burçların özellikleri

Kadın burçların özellikleri

Kadın burçların özellikleri;Burçlar kadınların karakteri ve iç dünyaları hakkında önemli anahtardır. Erkekler kadınları bazen burcuna göre tanıyor. Burçlar kadınların hatalarını ve kusurlarını görüp keşfetmeye yardımcı olabilir.

Koç burcu kadını – Koç burcunun kadınları dürüst, kavgacı, enerjik ve özgürlüğüne düşkün biridir.Ailesi hakkında daima yüksek fikirleri söylemeyi seviyor. En büyük kusuru kıskanç ve kindar olmasıdır. Eşinden onu tərfləməsini bekliyor ve başkasının tarif edilmesine dayanamıyor. İyi ev hanımıdır ve eşini idare etmeyi başarır. Böyle bir kadın agresif, çok romantik ve ona delicesine hayran olanları sever.

Boğa burcu kadını– Boğa kadınları yumuşak tabiatlı, kocasının sözünü canla başla kulak kolay ve açık danşmağı seven biridir. Bu tip insanlar sanatla ilgili alanlarda yetenekli olur. Evini süsleyip-düzmekden zevk olur. Genellikle, evinin temizliği boğalar için oldukça önemlidir. Aşkta hep dürüst olur ve ailesine ısı verir. Çok iyi eş ve anne olur. Kocasından şüphelense bile duygularını saklı tutar.

İkizler burcu kadını– Bu kadınlar hızlı dostluk kurabiliyor. Değişiklikten hoşlanırlar ve bunun olumlu tarafa dorğu gideceğinden emin olurlar. Rulo ve sefere çıkmak onların en büyük arzusudur. Eşlerinin eğitimli olmasından büyük zevk duyarlar.Evlilik hayatı çok zaman başarılı olur. Düşündüklerini sert ve kaba şekilde ifade ediyorlar. Evlerinin dekorasyonunu sık sık değiştirmeyi severler. Gizli aşk məcəraları onları çekiyor.

Yengeç burcu kadını– Yengeç burcunun kadınları sevgide samimi ve sevdiği insanın her işine canıyananlıqla yanaşır. Bu kadınlar birçoklarına düşkün olur, ittifaktan zevk alan, dürüst, kibar ve nazik, bilgili, kolay değişmeyen fikre sahip olur.Onlar mükemmel annedir. Sabırlı, bağışlayan ve işine sorumlulukla yanaşır. Eşine dost olabiliyor. Onların hayatında sevgi olmadığı sürece motonlaşır. Sevgide sadık oldukları gibi hem de fedakardırlar. Inatçı ve azimli karaktere sahiptirler.

Aslan burcu kadını– Bu kadın geniş qəbli, cömert ve hayırsever olur. Tartışılan severler. Başkalarına yardım etmeyi seviyor ve düşündüklerini aynı anda diyebiliyorlar. Evini çok güzel idare edebiliyor. Onun koyduğu kurallara edilmesinden hayranlık duyuyor. Sevgisi uğruna kendini feda ediyor. Aynı zamanda hayatında olan insanı sürekli kontrol altında tutmak istiyor.İdeal ve derin sevgi arayışında olur … Yüksek seviyeye ve göreve gelmek için sürekli mücadele eder.

Başak burcu kadını– Başak burcu kadının gözlerinde dürüstlük ve sevgi hissedilir. Temiz kalbe sahiptir, insalara yardım etmeyi seviyor ve bundan zevk duyar. Utangaç ve gururlu olduğu için sevgisini eşinden gizler. Çok savurgandır, hatta eşini soymak derecesine ulaşır … Kurallara uymayı xoşlayır ve mesuliyyetlidir. Her şeyde seçilmeyi seviyorlar. Bu istek ise onları yanlış adımlar atmaya sevk etmektedir.

Terazi burcu kadını Her zaman her şeyin olumlu tarafını düşünür. Hayata daha pozitif bakıyor. Erken yaşlarda aile hayatı kuruyor. Akıllı, anlayışlı biridir ve başarı arayışında olur. Kendini ve hayatını çok seviyor. Aşkta ise uzman … Parfümlərə düşkünlük ve vücutlarına özel bakım göstermeleri Terazilerin özellikleridir. Eğlenmeyi, konforu ve pahalı hayatı çok seviyorlar. Çok derinden Vurulurlar fakat eşi aynı dikkati göstermese, boşanmağı akıllarından bile geçirmezler.

Akrep burcu kadını– Akrep burcunun kadınları herkese aynı yaklaşımı gösterir ve karşılığı vardır. Fakat aynı yaklaşımı görmedikde aynı insandan uzaklaşır. Eşi akrep burcu olsa, talihli sayılır. Günahlarını gizler fakat ortaya çıktığı zaman her şeyi itiraf ediyor ve özür dilemekten utanmıyor. Hünerli ve kararlıdır. Büyüklere saygı ve çok sabırlıdır. Fakat sabrı taştığı zaman çok vahim olaylar olur, hatta cinayet de neden olabilir. İstediğini elde etmek için çok çalışıyor. Onları yöneten kişilere nefret ediyor. Karşı taraftan da aynı nezaketi vardır. Her küçük bir şeyden mutluluğu elde edebiliyor.

Yay burcu kadını– Bu kadın ona emir verilmesinden hoşlanmaz. Bir yerde durmasını sevmeyen ve devamlı hareket arayan tiplerdir. Yakın akrabalarını sevmez ve karşı cinsle dostluk kurmayı başarırlar. Yardımsever, iyi ev kadını ve annedir.Taviz gitmeyi bildiği için eşinin her sözünü dinliyor. Başkalarının işine burnunu sokmuyor. Sakin, akıllı ve kibar düşünceli insandır. Açık yürekli insanlardan bayılır. Affetmeyi başarıyor.

Oğlak burcu kadını– Oğlak kadını engellere ve zorluklara rağmen, emin adımlarla ilerliyor. Çalışkan ve becerikli. Nüfüz sahibi olmayı ve itibar kazanmayı, şöhret ve para kazanmayı arzu ediyor. Parayı hassasiyetle korumaya ve çok cimri insandır.Görevine bağlı insandır ve her yerde prestij arıyor. Geniş görüşlü insandır fakat çok geniş dost çervəsi yoktur. Onlar duygusal değildir ve karşı cinsle kaba davranabilirler. Eşi seçmekte zorlanıyorlar çünkü onlara hiçbir şeyi beğendirmek olmuyor.

Kova burcu kadını– Bu kadınlar genellikle bencil olur. Eşi ona ayak uydurmasa, onu değiştirmekten hiç çekinmiyor. Çok sevecen, kibar ve yardımsevərdilər. Hastalıklardan çok çabuk etkilenirler. Bu kadınlar çok sosyal olur ve en iyi evlerde yaşamaya tercih. Çevredekilerin itirazlarına rağmen, kendi istediğini yapar. Evlilikte tartışma ve gerginlik olmasına rağmen, anlayışlı davranabilir bilirler.

Balık burcu kadını– Bu kadınlar hayat arkadaşında güzellik ve akıl arıyor. Şüpheli ve aşırı kıskançtır. Onun sözünü dinliyor.Şüpheli olması sevgide gerginlik yaratır. Bazen isteksiz ve gönülsüz olsa da, kendini sevgisine adayan biridir. Romantik ve duygusal. Iyi annedir, mutlu aile ortamı yaratmak için elinden geleni yapıyor. Mükemmel ev hanımıdır. etrafında çok dostları var ve insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Güzel konuk karşılamayı başarırlar.

Bir Cevap Yazın