Burçların Sevdiği Cümleler

Burçların Sevdiği Cümleler

Burçların En sevdiği cümleler
Burçların Sevdiği Cümleler

Burçların Sevdiği Cümleler;Merhaba arkadaşlar, sizlere burçların aşk sevgi uyumu ve aşk sevgi cümlelerinin burçlara göre nasıl oldugunu araştırdık. Burçların Sevdiği Cümleler,sizde sevgiliniz hakkında ufak ipuçları bizden olsun

Koç burcunun sevdiği cümleler
Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal, mütevazi, ince, anlayışlı mizah duygularını! Sen seçildinde gönderildin bu dünyaya.

Bir insan bu kadar mi düzgün, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir .. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yüksek insanların burcudur. Dost insan, güzel insan. Insan gibi insan. Allah seni basimizdan, yanımızdan eksik etmesin. İyi ki varsın! Allah herkese koç gibi dostlar nasip etsin insallah. Bitanem, canım canım …

Boğa burcunun sevdiği cümleler

Ayy benim güzeller güzelim. Bu boğalar var ya dünya tatlısı, yer gök harikasi, seker mi seker insanlardir. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. Sevimli, iyi arkadaş, iyi, iyi, iyi, …… say say bitmez bunlar. Hatta bak yazmayayim dedim, ama dayanamayacagim ve sizinle de paylasacagim bu gerçegi. Biliyor musunuz ki sizler;“Bir boğa bir dünyaya bedeldir” … Onlar sanli burç aleminin, yere göge sigmaz, harkulade burç grubudur.

İkizler burcunun sevdiği cümleler
Halt etmis sana iki yüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar. Rahatlığı, her ortama uyum saglayisin, pratik zekan … Tabii biii ki kıskanırlar seni sekerim. Kim senin gibi kadar özgüven sahibi olmayi istemez ki. Sen bunu hiçbir zaman unutma ikizler – seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktır. Sen hiç takma o güzel başına onlara.Sen burçların en sevimlisisin. Adin ikizler ama, sen bitanesin.

Yengeç burcunun sevdiği cümleler
Allah seni yarattı, melekleri niye yarattı. Ya kardesim nedir bu zerafet, karizma … Sen maqnitsənmi nesin? Bir insan her girdigi ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır. Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mükemmelliğin gerçek anlamını misin? Kim istemez annesi yengeç burcu olsun, kocası bir yengeç burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmaz. Burçların baş tacı.

Arslan burcunun sevdiği cümleler
Heyt bee .. gözümüzün partisi, gönlümüzün nuru. Afet-dolaşım, mükemmel-i cihan.Mi bu aslan. Senin kadar aynalarla barışık olan var mi bu dünyada. Sen ki güzelliğin simgesi, yer yüzünün günesi. Senin tüm fallarinda nazar çikacaktir. Mümkündür.Baska mümkünatı da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun insallah, iyi mi?

Başak burcunun sevdiği cümleler

Merhametlidir çok. Karıncayı bile incitemeyen, hassas, sevgi dolu, güzel basagim benim. Efendiliyin simgesi, kibar insan. Seni varya anlatan söz bulamıyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsız bir melek mi? Herkesin iyiliğine düşünen, verici, vefakar kız.Senin adin kız, barışın, temizliğin simgesi beyaz güvercin olmaliydi. Neyse canim üzülme. Biz biliyoruz ve bu yeter. Üzülme asla. Beyaz güvercinim benim.

Terazi burcunun sevdiği cümleler
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan varya, bu insanoglu soyunda bir eklik kaybolmuş olurdu. Sen dengin insanlık için. Alem buysa kral sensin. Sen susarsan bir neden, konuşursam ayri bir neden vardır. Becerikli, yetenekli, en artili burç sensin. Senin üstüne burç taniyan, megalomandir. Söylesene senin üstüne burç mu vardır? Ben ki sahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanimam, görmem.

Akrep burcunun sevdiği cümleler
Herkes bir akrep olarak DOGMAYI isterdi inan bana. Güzel gözlerin, gururun, yaşamın temel taşı akrep. Senin kadar hayatına hakim, senin kadar yaptığı işin arkasında durabilen kaç kişi kaldı artık. Allah senin soyunu eksik etmesin. Sen ki, bir bakışıyla buzlar eritebilen, insana senin için Ferhat olup daglari delmek istettirebilen insan. Kim demisse sana fesat diye, onlarin hepsi …… Neyse, yine açtiracaklar agzimi. Senin güzel gözlerin bile yeter o kiskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o fesatları.

Yay  burcunun sevdiği cümleler

Kainatin bir burcu olsa, kesin yay olurdu. Sanatkar, vefakar, dogru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. İçinde bir tek yay olmayan bir arkadaş grubunu, Uğruna ölecek olsalar bile tanimam ben. Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenler. Burçlar aleminin kozmik harikasın sen. Senin havan bile yeter güzelim. Catlasin çekemeyenler.

Oğlak burcunun sevdiği cümleler
Sana inatçı diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarına gıptayla bakıp, senin yarın bile edemeyen kişiler. Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimler genellikle oğlak. Oglak burcu olmak bile, tek başına bir sereftir. Hatta Oğlak burcu olarak dogamamis kadersizler için, oglak burcunu birinci dereceden akrabası olmak bile ayri bir sereftir. Sen kivrak zekanla, zaten her zaman bir sifir öndesin.

Kova burcunun sevdiği cümleler
Hep çevresindekileri düşünen, insancıl duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu dolçalar.Allah iyiliginizi versin iyi mi. Aaaa bu ne vericilik, bu ne genis bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan xəbərsizdirlərmi?Esitlik senin için ne kadar önemli. Ah kaşki herkes senin çeyreğin kadar bile olabilir. Sen çok yasa iyi mi?

Balık burcunun sevdiği cümleler
Insanlar öyle duygu yoksunu olmuslar ki, senin bu Yaradılışın özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabilirlar bazen. Sen paranoyak degilsin canim, ince fikirlidir. Ama nerdeee, bu ayrimi yapacak kafa bazılarında. Ben senin o yanagina düsen göz yaşını seviyorum, o hüzün dolu bakisini seviyorum, o sevgi dolu, gizemli yüreğini seviyorum. Sana darixdirici diyenler parma parça dağılır insallah. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, bosver, takma o boş çeneleri aklına.

Bir Cevap Yazın