Burçlar ve kariyerleri

Burçlar ve kariyerleri

burçlar ve karıyerleri
Burçların kariyerleri nasılmış ögrenelim

Burçlar ve kariyerleri Her bir insan iyi bir iş sahibi olmak ve iyi kazanç elde etmek istiyor. Sevmeden yapılan işin ise insana ne maddi, ne de manevi faydası olabilir.

Tüm burçlar ve kariyerleri aşşagıda belirttim. Sizin burcunuz ve arkadaşınızın burcunun kariyerini ögrenmek için okumaya devam ediniz.

Astrologlar insanların becerisine uygun iş ararken hangi burçtan olmalarını da dikkate alabilirler. Burçlarla ilgili yapılan araştırmalar insanların hangi iş alanlarında daha başarılı olduğunu söylemeye olanak tanır.

Burçlar ve kariyerleri Astroloklar diyorlar ki, lider olmak arzusunda olan;

başarılı. Bu burç altında doğan insanlar cesaret gerektiren tüm işlerde başarı kazanıyorlar. Bu açıdan onlar askeri alanlardaki çalışmalarda, ticaret hayatında riske gitmeyi gerektiren işlerde de başarılı.

Boğa burcunun kariyeri  temsilcileri venüs gezegeninin etkisi ile sanat ruhu çok güçlü olan insanlardır. Çeşitli alanlarda başarı elde eden sanatçılar boğa burcundəndirlər. Takı, şarkıcılık, heykel, dekarasiya alanlarında başarı kazanabilirler.

İkizler burcunun kariyeri araştırmaya dayalı, pratik zekasını kullanarak yapacağı çalışmalara yönelseler, bu alanlarda üstün başarılar elde edebilirler. Gazetecilik,  öğretmenlik, arkeolok, yazarlık ve reklam alanları onlar için başarılı alanlardır.

Yengeç burcunun kariyeri  temsilcilerinde merhamet hissi daha güçlüdür. Bu açıdan doktor, hemşire, ilkokul öğretmeni gibi işlerde onlar daha başarılı olabilirler.

Aslan burcunun kariyeri temsilcileri yöneticilik alanlarında daha başarılı. Emir vermeyi seven bu kişiler çok nüfuzlu iş yerlerinde tek başına başarılı yöneticilik yapabilir. Sert görüntülerinin altında sanata olan ilgileri ile de sivrilen aslan burcundan olanlar modelyer, diziyner, fotoğrafçı alanlarında çalışabilir.

Başak Burcunun kariyeri temsilcileri muhasebe, matematik öğretmeni, ekonomi, bankacılık alanında becerikli işci olarak farklılık gösterebilir.

Terazi burcunun kariyeri temsilcileri adil ve objektif oldukları için hukuk alanında beceriklidirler. Avukat, hakim, diplomat, politikacı oldularsa, başarı kazanabilirler.

Akrep burcunun kariyeri  temsilcileri gizlilik gerektiren işlerde daha başarılı. Bu açıdan becerikli dedektivlərin, polislerin birçoğu bu burç altında dünyaya gelen insanlardır.

Yay burcunun kariyeri temsilcileri öğretmeyi ve öğrenmeyi şox seven, bilime değer veren insanlardır. Uğur kazandıkları iş alanları öğretmenlik ve gazetecilik alanlarıdır.

Oğlak burcunun kariyeri insanları yenilikleri ilgiyle karşılıyorlar, teknoloji dünyasında başarılı olabilirler. Hem erkeklerin, hem de kadınların başarılı iş alanı bilgisayar mühənndisliyi de olabilir.

Kova burcunun kariyeri insanları sürekli araştırma yapmayı seviyorlar. Bilim adamlarının çoğu işte bu burcun temsilcileridir. Bu burcun insanlarını tanınmış edebiyatçı olarak da görmek mümkündür.

Balık burcunun kariyeri çok güçlü hayal gücüne sahiptirler, bu açıdan təşkilacılıqla bağlı işlerde başarılı. Hayal etmek ve yaratmak bu burcun insanlarını temel taktiğidir.

Bir Cevap Yazın