Burçların aşkta aradıkları

Burçların Aşkta aradıkları

Burçların Aşkta aradıkları;Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Tabi hal böyle olunca burçlarında aşk ve sevgi adına düşünceleride farklıdır. Burçların aşkta aradıkları ; Aşşagıda tüm burçların aşkdan ve sevgiden beklentileri aradıkları nelermiş okuyalım. Umarım sizlere yardımcı olmusumdur.

burçların sevgide aradıkları
Burçların Aşk da aradıkları

Koç Burçların aşkta aradıkları

Koçlar sürekli heyecana ihtiyaç duyarlar.Bu nedenle her zaman eğlenceli ve mizah duygusuna sahip olan birini arıyor.Kendinden razı insanları sevmez.


Onu kazanmak istiyorsanız, doğal olun.Koçlar bazen asabinizi bozabilir fakat sevgisi ile kalbinizi fethedecek.

Boğa Burçların aşkta aradıkları

Boga burcu olanlara güvenen ve değerli olduğunu hissettiren birini arıyor.Sevgilisi her konuda fikrini bildirebilir ama onların tüm isteklerine boyun eymemelidir.
Gerekirse karşı tarafın fikirlerini inkar etmeyi ve sözünü demeyi bilmelidir.

İkizler Burçların aşkta aradıkları
Hem eğlenceli, hem de sevimli bir dost arıyor. Onlar sona kadar mantıklı tartışma götüren insanlarla birlikte olur.
İkizler uyumlu, son dakikada görüşü erteleyen öfkelenmeyen ve kendini olduğu gibi kabul eden biri ile buluşuyor.
Korkmaz ve ilk adımı atmaktan çekinmeyen adamlardan hoşlanır. buluşma noktasına  gecikse asabileşmeyin.Çünkü ikizler çok zaman sizi bekletecektir. Sürekli gec kalacaktır.

Yengeç Burçların aşkta aradıkları

Yanında rahat olabilecek biri ile görüşmeyi arzu ediyor. Yengeçler romantizimden hoşlanıyor fakat onlar için ilişki kalıcı olmalıdır. Bir gün evlenip çocuklarının olmasını istiyor. Onu gerçekten seven ve asla terk etmeyecek birine ihtiyaç duyuyor. Bütün boş vaktinizi onunla birlikte geçirmekten zevk alırsınız. Onlar ruh ikizi ile birlikte olmak istiyor ve ona uygun olup olmadığınızı hemen anlar.

Aslan Burçların aşkta aradıkları
Aslan burcu gururlanmak ve dostlarını kiskandirabilecek  birini arıyor. Sevilmekten ve tarif edilmekten hoşlanıyor. Onu sevindire bilen ve bunun için enerji sarf eden birini arıyor. Aslanlar eğlenmeyi seviyor. Ona göre de aradığı insan yapılan şakaları kaldırabilecek anlayısla karşılaya bilecek biri olmalıdır.

Başak Burçların aşkta aradıkları
Sevdiklerinin ona gereksinmesini istiyor. Başaklar  onun zahmetini değerlendirebilen biri arıyor. Kendisi gibi sadık ve dürüst birini arıyor. Başaklar tüm sorunlarınızı çözmekte size yardımcı olur.

Terazi Burçların aşkta aradıkları

Romantik ruhlu, çekici, cesur ve ilişkileri asla sıkıcı hale getirmeyen birini arıyor. Onu sık sık aramayı ve dostlarına hayran kalmasını istiyor. Arkadaşları ile çok zaman geçirdiği için sitem etmeyen insanlarla görüşüyor. Sizinle tartışmaktan hoşlamaz fakat tartışmıs olsa bile,ilk barışan taraf kendisi olur.

Akrep Burçu aşkta aradıkları
Akrepler derin ve ciddi ilişki arayışında olur. Ruh ikizi inancına inanıyor ve duyarlı insanlardı.Duygularını anlayan birini bekliyor.Ama bu insan bazen onun yalnız kalmak isteğini de anlayışla karşılamalıdır. Mükemmel insan sarrafı. Odak olmaktan ve ancak kendini öven insanlardan hoşlanmıyor. Kendisi gibi sadık ve şefkatli biri ile görüşmek istiyor.

Yay burcu aşkta aradıkları
Yanında olduğu zaman kendini rahat ve olduğu gibi götüren bir sevgili özlemini olur. Gerçekleri konuşmaktan korkmayan ve dürst birini bekliyor. Açık sözlü kadınlar onlara güven kazandırır.Birlikte olmadıkları zaman nerede ve ne ile meşgul olduğunu soruşulmasından nefret ediyor.

Oğlak burcu aşkta aradıkları
Sadık ve toplum içinde onu rezil etmeyen birini arıyor. Dostları arasında saygı duyulan ve tanınmış biri olmalıdır. Geleceğe dair amacı ve büyük planları olan biri ile evlenmeyi ister. Dağınık biri ile hiç görüşmüyor.

Kova burcu  aşkta aradıkları
Onu karşılıksız seven birini ve dost olabilecek birini arıyor. Farklı olmaktan korkmayan ve özgürlüğünü elinden almayan biri ile görüşmeler.

Balık burcu aşkta aradıkları
Güçlü mistik ilişki kurabilecek birini arıyor. Aşırı duygusal, anlayışlı ve boş vaktini onunla geçiren birini arıyor. Duygularını ve hayallerini dile getirmekten korkmayan bir sevgili olmalıdır. Ayrılsa bile birlikte olduğu insanı asla unutmuyor.

Bir Cevap Yazın