Burçların en sevdiği renkler nelerdir

Burçların en sevdiği renkler nelerdir

burçların en sevdiği renkler nelerdir
burçların en sevdiği renkler nelerdir

Burçların en sevdiği renkler nelerdir;Zihninizi ve ruhunuzu sakinleşmesinin birçok yöntemi vardır.
Ama en kolay yöntem burcuna uygun olan rengi bulmak.
Öyle ki, bu renkler aynı burcun sahibine uğur getiriyor, hem de moralini yükseltir.Burçların en sevdiği renkler nelerdir

Koç burcu en sevdiği renkler- Aktif insanları kırmızı renk temsil ediyor. Koç burcu de aktif olduğu için kırmızı doğrudan onların başarı ve şans sembolüdür.Dinamizmi ifade eden kırmızı aynı zamanda kararlı insan olduğunuzu da bildirir.

Boğa burcu en sevdiği renkler- Kahverengi realistlerin rengidir.Boğaların da en başarılı rengi kahverengi. Toprak rengi olan kahverengi esasen iş toplantılarında ve özel günlerde yetenekli insanların gücünü sembolize etmektedir.

İkizler burcu en sevdiği renkler- gücünü temsil eden koyu mor ikizlere en uygun olan renktir. Koyu mor insanların bilinç altında gizlenen fikirleri ortaya çıkarır.

Yengeç burcu en sevdiği renkler Sevgi ve tutkuyu temsil eden Zoğalı, sakin ve duygusal yengeç burcundakilerin rengidir. Bu renk yengeç burcunu temsilcilerine hem çok yakışıyor, hem de onları yatıştırır.

Aslan burcu en sevdiği renkler- Sıcaklığın sembolü olan sarı aslan burçları için en ideal renktir. Neşeli ve nazik aslan burçlarının en başarılı rengi aklı temsil eden sarıdır.

Başak Burcu en sevdiği renkler – Güneşin sembolü olarak kabul edilen turuncu başak burçlarının en başarılı rengidir. Şirin ve sevimli burcun temsilcilerine dikkat çeken turuncu renk çok yakışıyor.

Terazi burcu en sevdiği renkler

 Doğanın en güzel rengi yeşil, tartılara rahatlık verir. Bu renk Terazilerin romantikliyindən haber verir.

Akrep burcu en sevdiği renkler – Akrep burçlarının uğurlu rengi koyu renklerdir. Özellikle de iş adamları bu renge sıkça başvuruyor. Kozmik renk olarak ifade edilen koyu lacivert akreplerin huyuna çok uyumludur. Bu renk insanlara çok güçlü etkiler.

Yay burcu en sevdiği renkler- Mavi renk Yay burçlarına uğur getiriyor. Deniz ve gökyüzü rengi olan mavi Yay burçlarını sakinleştirip moralini yükseltir. Yani, onlar üzerinde etkisi büyüktür.

Oğlak burcu en sevdiği renkler – Oğlak bürcundakilerin en başarılı rengi zümrüt rengidir. Şen, aynı zamanda huzuru temsil eden zümrüt rengi oğlakları temsil etmektedir.

Kova burcu en sevdiği renkler – Kova burçlarının temel rengi beyazdır. Beyaz iktidarın, mesumlugun ve hoşgörü rengidir. Saflığı simgeleyen beyaz Kovalar şans getirir.

Balık burcu en sevdiği renkler- Ağır, ciddi ve egemenliği temsil eden siyah balık burçlarının rengidir. Işığı yok eden siyah renk balıklara şans getirir. Öyle ki, balıklar ciddi iş görüşmelerinde siyah giyerlerse, fikrini kolayca soyleye bilirler.

 

 

 

13 comments

  1. Renklerin kişiliğimiz ve hayatımız üzerindeki etkisi, tıpkı burçlarımız gibi. Gündelik hayatta tercih ettiğimiz renkler hislerimizi ve davranışlarımızı kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz yönde etkiliyor. Hangi burç hangi renk kıyafetler tercih etmeli konusunda ben de bir blog yazısı paylaşmak istiyorum sizlerle izninizle: https://www.tarz2.com/o-zaman-renk

  2. Ben de ikizlerim ve en sevdigim renk koyu mordan nefret ederim benim en sevdigim renk bebe mavisi sallamayin sunlari

Bir Cevap Yazın