En zengin burçlar hangileridir

En zengin burçlar hangileridir 

En zengin burçlar hangileridir
En zengin burçlar hangileridir

En zengin burçlar hangileridir.Para konusunda hangi burç daha şanslıdır. Burcunuza göre para konusunda ne kadar şanslı olduğunuzu aşağıdaki yazıdan öğrenin.

 

 

En zengin burçlar hangileridir. En zengin Burçlar

Koç burcu zenginliği koçlar kendi hayatı üzerinde kumar oynamayı seviyor. Riskli olmayı sevdiği için para yatırımı yapıyor. Bu onun ruhsal yönden razı olmasına ve özüne inanmanın gelişmesine yardım eder. Küçük de olsa, kendi işinin rehberi olmak istiyor. Rehber kurma ve rahatlığını sağlar. Parayı toplamak onlar için çok zor bir iştir. Hep yeni fikir ve düşünceler arayışında olması, maliyetlerinin azalmasına izin vermiyor.

Boğa burcu zenginliği boğalar maddi durumlarda oldukça tedbirli, sabırlı ve planlı hareket ediyor. Deneyimi olmayan boğalar, kendisinin güven duyduğu için öncelikle ruhsal, sonra ise fiziksel sorunlar yaşayabilir. Borç almayı kesinlikle sevmez ve borç vermekten de hoşlanmıyor. Hiç kimseye muhtaç olmamak ve ayakta durabilmek için çeşitli yollara el atıyor.Boğalar ne kadar zengin olsalar da, bundan gösteriş olarak kullanmazlar. Boğa bir işe yatırım yapmadan önce her şeyi tüm detaylarına kadar araştırıyor. Geleceğini düşündüğü için maddi durumunu kontrol altında tutar.

İkizler burcu zenginliği

İkizler diğer faaliyetleri gibi, para konusunda da uzun uzun düşünmek ve plan kurmak istemiyorlar. Fakat çok zeki ve düştüğü ortama çabuk adapte olduğu için maddi durumuna sık öyreşir. Yani, maddi konular ve kasıblaması onlara ciddi şekilde etkilemez. Rakamlarla arası çok iyi olmasa da, isterse bütçesine çok iyi kontrol edebilir.

Yengeç burcu zenginliği su elementi olan Yengeçler hissetme yetenekleri yüksek olduğu için ekonomik durumları önceden tahmin etme potansiyeline sahiptir. Genellikle desteğe ihtiyacı olduğu varmış gibi görünmesine rağmen, maddi durumlarda oldukça dikkatli davranıyor. Sadakati seven kanserlerin para konusunda en büyük dezavantajı önceki alışkanlıklarından vazgeçecek edememesidir. Maddi ve para konusunda şansı hep getiriyor. Kendine para harcamayı sevmese de, ailesine karşı çok cömert olur.

Aslan burcu zenginliği lüks, konfor, gösteriş seven aslanlar için para toplamak mümkün. Çünkü tüm paralarını gösterişli olmaya ve herkes tarafından beyenilmeye harcıyorlar. Fakat parayı güç sanan arslanlar, standartlarını mümkün olduğu kadar korumaya çalışır. İhtiyacı olanlara yardım etse de, muhtaç olmaktan nefret ediyor. Kendisinin herkesten güçlü olduğunu düşünen aslanlar risk almayı seviyor. Sevilmek ve daha çok saygı duyulmaktan keyif aldığı için parası olmadığı zaman kendini zavallı gibi hissediyor.

En zengin burçlar hangileridir
En zengin burçlar hangileridir

Başak burcu zenginliği- Aslanların aksine, başaklar risk almaktan hoşlanmaz. Toprak elementi olan başakların, parayla ilişkilerinde denge tutar, istikrarı koruyabiliyor. Işlemeyi hayatın amacı olarak görür ve her zaman sağlıklı adımlar atıyor. Harcadığı paraları hesaplar ve dünü için yatırım yapıyor. Genellikle rahatsız bir karaktere sahiptir ve negatif düşündüğü için para topluyor ve güvenliğini sağlar. Çok düşünüp çok para biriktirmenin en iyi yollarını buluyorlar.

Terazi burcu zenginliği

Adları gibi para konusunda da dengeyi korumaya çalışırlar. Çok para harcayıp sınırlarını aşmıyorlar. Pazarlık etmeden hiç bir şey almak istemiyorlar. Bu adetlerini prensip haline getirirler. Terazi burçları Antikalar ve sanat eserlerine para vermekten hoşlanırlar.Bu onların hobbileridir. Aynı eserlerle çok ciddi para kazanmanın mümkün olduğunu düşünüyorlar. Parayı hiçbir zaman hayatının amacı olarak kabul etmez ve istediği insana yardım ediyor. Çok nazik burçlar olduğu için verdiği borçları geri istemiyor.

Akrep burcu zenginliği akrepler maddi konular üzerinde çok geniş düşünür ve doğru adımlar atıyor.
Kendilerine hiç acıma gelmeyen akrepler, para kazanmak için ellerinden geleni yapıyor. Amacına ulaşana kadar tüm acı ve eziyetlere katlanır. Güzel eve, arabaya sahip olmak ve iyi giyinmek akreplerin amacıdır. Ancak akrepler asla gösteriş uğruna güzel geyinmez. Harcadığı ve borç verdiği parayı ne olursa olsun karşılığını almak ister.

Yay burcu zenginliği yay burçları para konusunda oldukça şanslıdır. Parayı varsa, harcıyor. Yaylar hep parasını aşırı harcıyor. Para biriktirmeyi ve büyük pullarla oynamayı çok seviyor. Çok para harcadığı için ailesinde sorunlar oluşabilir.Onlar parayı hayattan zevk alamak, kendini tanımak ve daha çok gelişme kaydede bilmek için harcıyor. Zor günler için para saklamakta güçlük çekilir.

Oğlak burcu zenginliği

Dikkatli olmak ve riskleri önlemek oğlakların en iyi karakterlerinden biridir. Yönetme becerisi yüksek olur. Oğlaklar hayatlarının en büyük amacına ulaşmak için çok çalışır ve ona ulaşmak için sabırla bekliyorlar.Yatırım yaparken elde edilen kazançtan daha çok onun emanette olmasını düşünüyor. Sonuç itibarı ile, riski minimum seviyeye indiriyorlar. Maddi durumları rahatlıkla çözebilir bildiği için rehber rolünün üstesinden iyi gelir.

Kova burcu zenginliği paraya ilgisi olmayan burçlardan biri de Kovalar. Demokrasiye ve eşitliğe büyük önem verdiği için servet dalınca kaçmıyorlar. Yeniliklerin peşinde koştugu ve teknolojinin özelliklerini faydalandığı için çeşitli yollarla para kazanıyor. Kovalar paralarını başkası için son kuruşuna kadar harcamaktan çekinmiyor. Başka adamlardan borç almayı sevmediği için kendini bir şekilde yönetiyor.

Balık burcu zenginliği hayatın gerçekliklerinden tamamen uzak olur. Bu nedenle paraya ancak yaşamak ve hayatını devam ettirebilmek için gerekli bir şey gibi görünüyor. Balık paralarının çoğunu yemeğe harcıyor. Giyim, talimat onlar için o kadar da önemli değil. Eline geçtiği parayı çabuk harcadığı için bu konuda yardıma ihtiyacı olur. Balık sevdiği işle meşgul olursa, çok para kazanır.

 

Bir Cevap Yazın