Wep site olmadan internetten para kazanmanın yolu

Wep site olmadan internetten para kazanmanın yolu

Bu sayfa, İnternette şimdilik hiçbir tecrübesi olmayan, fakat para kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır.

 

Pratik olarak bu kazanç yolları benim tarafımdan incelenip, ve hangilerini gerçek hesap yapmışsam size tavsiye ediyorum. Hatalarım da olabilir.
Görüş ve önerilerinizi de kabul etmeye hazırım. Fakat nasıl derler, seçim size bağlıdır. Okuyun, düşünün, danışın ve doğru düzgün saydığınızı seçin. Bu zor işinizde ben size başarılar diliyorum. Bu makalede internet makalesinin genel prensipleri hakkında da sohbet edecegim. Sonra size İntertenden para kazanmak yöntemlerin birkaçı hakkında bilgi verecegim. Bu yöntemler tecrübesi olmayanlar için uygun olur.
Şu anda bizde internetten para kazanmak biraz zordur. O yüzden de yazilanlar İngilizce vb. Internet ağları için gündemde olanlardır. Amacımız sadalanları uygulamaya hazırlıklı olmamız içindir. Umuyoruz ki, bizde de bu alanda olumlu gelişmeler yapılacaktır. Olabilir ki, siz internetten herhangi para kazanmak yollarını biliyorsaniz Fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız size minnettar oluruz.
İnternette kazanç esasen bu iki araç ile elde edilebilir:
1. Kendi internet siteniz (blogunuzda) aracılığıyla kazanç elde etmek
2. Sitesi (blogunuz) olmadan kazanc elde etmek
Peki bu listelenen araçlarla kazancı nereden satın alınabilir?
Bu konuda internette birçok site makaleler yazılmıştır. Ben de kendi karşılaştığım ve sonuç çıkardığım incelemelerinin ve kişisel tecrübelerimi aktarmak istiyorum.Siz benim yazdıklarım hakkında artık haberdarsınız. Ben ise kendi fikirlerimi bilgisi olmayanlar için yazmayı hedefliyorum.
Böylece internette site olmadan gerçek para kazanmak (bence) aşağıdaki alanlardan mümkündür.
1. klikler
2. serfink
3. Reklam mesajların okunmasi
4. Anketler katılmak
5. Forumlarda paylaşımlarda bulunmak
6. Forumlari canlandırmak
7. Dosya yükleyerekden gelir elde etmek
8. Çevrimiçi oyunlardan gelir elde etmek
9. İnternet mağazaları için müşteriler çekmek 
10.Forex
11.Youtube
12.Referallar çizmek
Muhtemelen sizin de bu saydıklarımdan haberiniz  var. Eğer bize bu katkılarınızı yazıp gönderirseniz size minnettar oluruz.
Peki bu saydıklarımdan para  kazanmak mümkün mü?
Öncelikle size klikler, serfink, sorgular ve bu gibi konulardan  “kazanç Elde etmek” hakkında  bir kaç şey söylemek istiyorum. degerli dostum, eğer sizinde vaktiniz kiymetliyse, böyle işlere kalkışmassanız iyidir. Belki, kimilerine göre bu “kazanç türleri” rahat ve karlı görünebilir. Bu ona benziyor ki, eğer biz iğneyi denize batırıp çıkartırsak, iynede kalan su bu kazanca eşit olacak. Hele onu demiyorum ki, bu kazancı ele getirmek de zor olacaktır. Sizlerin elinde ise  insanlara faydalı bilgiler paylaşmak kalacak
İnanın ki, bu “kazanç yolları” size eziyetten başka hiç fayda getirmeyecek. Bilin ki, nereden olmasına rağmen, kazanç elde etmek için emek gereklidir. İnternet de buraya dahildir ve bu işte yorulmak da var, ruhtan düşmek de var, sözsüs ki, kazanç da var. Onu biliyorum ki, zorluklardan sonra hep kolaylıklar ve başarılar gelir.
Bazen öyle sitelere rastlanır ki, size kazanç elde etmek için öncelikle bir şey bir şeyi onlardan almanız önerilmektedir. Bu kitap da olabilir, disk de olabilir, yazılım da olabilir vb. Bunlarin içinde gerçek, hayırlı araçlarla birlikte, gereksiz, hiçbir yararı olmayanlarada rastlıyoruz. O yüzden de dikkatli olun. EGER size bunları onlardan aldıktan sonra, size çok kazanç elde edeceğiniz vaat ediliyorsa, burada bir şeyler uymuyor, düşünün ?!

Bir Cevap Yazın