Yeni işe başlayanlar için kazanç seçenekleri

Yeni işe başlayanlar için kazanç seçenekleri

Bu sayfada İnternette hangi seçeneklerle para kazanmak hakkında konuşmak gidecek. Bu seçenekler genel olarak kabul edilebilir. İnternette birçok servisler var ki, para kazanmak için ortam oluştururlar. Bunlardan bazıları sitenizin olmasını gerektirse de, bazı seçenekler için kişisel sitenizin olması önemli değildir.

 

En önemlisi, bu seçenekler yeniler için uygun hesab edilebilir. Çünkü, deneyimlerinin olmaması bile bu seçeneklerden düzgün kullanmakla onlara gelir elde etmeye yardımcı olacağına umut edebilirler.
Bu yöntemlerin çoğu, birçokları tarafından test çıkarılmış ve pratik olarak kanıtlanmış yöntemlerdir. Sadalanları dikkatle okuyup araştırmalar yapsanız, size uygun olan seçenekleri zorlanmadan seçebileceksiniz. Her halde ben buna umarım. Bu seçenekler ve onlar hakkında özetleri fikrimce aşağıdakilerden ibaret olabilir. Sayfamızda bunlar hakkında kapsamlı konuşmalar yapma planlarımız var.
İçerik yazmak (siteler için makaleler)
Satış ortaklıgı programları
Sitelerden geçiş ilişkilerinin satılması ( link kısaltma yaparak )
Makale satarak
Makaleleri siteye ekleyerek 
Bloglara reklamların yerleştirilmesi
Forex Piyasası
Makalelerin yazılması (siteler için makaleler)
Bu öyle bir Servisler ki, burada müşterinin siparişi üzerine, müşterinin sayti veya forumu makalelerle, soru cevaplarla doldurulur veya sitelerde müşterinin sitesine bağlantı için bağlantı geçidi yerleştirilir. Bunun muqabilinde de kazanç elde edilir.
Satış Ortaklığı programları
Bu seçenek unuversal kabul edilebilir. Yani sitenizin olması üstünlüğünüz, fakat sayısız da bu işle uğraşmak olur. Eğer birinin malını satıyor veya reklam yapıyorsunuz. Bunun karşılığında da gelir elde ediyorsunuz.
Sitelerden bağlantı ilişkilerinin satılması
Sitenize müşterinin sitesine bağlantı ilişkilerini yerleştiriyorsunuz ve kazanç elde ediyorsunuz.Şüphesiz ki, sayınız olmalıdır ve siteniz yüksek reytingli olmalıdır.
Makalelerin satışı
Makale Piyasası elverişli kazanç yollarından hesap edilir.Siparişçinin sifarişine uygun makale yazarak hatrı sayılır kazanc  elde edebilirsiniz.
Makalelerin siteye yerleştirilmesi
Eğer siteniz varsa ve bu site yüksek reyting sahipse, okuyucu kitlesi sarıdan harahatçılığınız yoksa, bu seçenek sizin için güzel kazanç kaynağına dönüşebilir. Bu seçenekte size para ödeyip, makalelerini sitenizde yerleştirmeyi rica ediyorlar.
Bloglarda reklamların yerleştirilmesi
Reklam gelirli alan olduğuna göre, bu seçenek herkes için uygun kabul edilebilir. Bu seçenekte de size para ödeyip, reklamlarını sitenizde yerleştirmeyi rica ediyorlar.
Kontekst reklam
Bu reklam servisler tarafından sizin sitenizde uzlaşı temelinde yerleştirilir. Reklam sitenin içeriğine uygun olur.
Tizer reklam
Bu reklam türü çok da gelir getirmese de sitelerde yaygın dır. genellikle de eğlence odaklı sitelerde küçük hacimli, geçiş ilişkili reklam türüdür.
Fotobanklar
Fotoğrafçılar, video operatorla vb. bu yönümlülər için iyi kazanç kaynağıdır. Fakat burada şartlar çok büyük olabilir, çünkü teklif çoğu talebi üstelediyinden, seçim zorlaşıyor.
Foreks aksionu
Bu tip kazançtan yaralanmak isteyenler için Ticaret merkezleri mevcuttur. hususi bilgi, tecrübe ve yetenek gerektiren kazanç seçeneğidir.
İnternet aksion
Buraya intrnetdə alışveriş yapmak isteyenler katılabilirler.
Frilans Piyasası
Herhangi bir alanda beceriniz varsa, bu borsalarda çok sipariş alıp zamanında yerine getirir karlı kazancınız olacaktır. Burada da şartlar hassasiyet gerektirir.
Dosya satışı
Muhtemelen, siz den dosya paylaşım sitelerinden( Rapidshare den vb.) bu gibi dosya yükleme servislerinden dosya çekmisniz. Her indirilen dosya size küçük de olsa kazanç elde ettirir. Dosyalar işlek olmalı, aranan ve belirli boyutlara sahip olmalıdır.

Bir Cevap Yazın