Blog yazarlarının hataları ve sonuçlar

bloglar
Blog yazarlarının hataları ve sonuçları

Salam. Bu seferki yazım bloggerlerin hataları hakkındadır. Blog yazarlarının hataları nelerdir ve sonuçları nedir?

İlk önce gelelim blog yazarının hataları nelerdir. blogger blogda yazı yazıyor ve başka bir siteye, ücretsiz geçiş verirken, kar amacı ile ek link ekleyip. 5-6 saniye o sitedeki reklam gelir sonra “Skip” butonuna basarak gereken siteye geciş yaparken zaman kaybı oluşur.

 

Blogcular bağlantı sitelerin linklerini uzatıyorlar. bu ise sunucuda bu blog hakkında olumsuz fikirler şekillendirir.
Sonuç olarak ise kullanıcı sitenin yüklenmesini gözlemeyerek siteden çıkıyor. Bu onların başka bloggerlere de olumsuz bakmasına yol çıkartıyor.

Blogcular ek bağlantı sitelerinin sayısını azaltsalar, linkleri kısaltsalar, bloglarda ek reklam yerlerinin sayılarını azaltarak kullanıcıların olumlu fikirlerini kazanırlar bu ona daha çok yararlı olur.

Bu arada kullanıcılarında bazı hataları vardır. İnternette arama sırasında karşımıza çıkan sitelere giriyoruz .. Yararlı bilgi aldıktan sonra yorum, açıklama yazmadan ayrılıyoruz. Bunun sonucu görürüz ki, bloglar, siteler kapatıldı. Bunun nedeni nedir? – Blog yazarı istiyor ki, okuyucunun talebi neyedi. Kullanıcı sitede istediğini yapmaz çıktığında blogger okuyucusunun isteğini bilmiyor ve mecbur olur bir süre sonra bu blogu terk ediyor.

Kullanıcılarda her bloggerden hep açıklama bekliyor. Ozudeki açıklamalar “öyle “, “güzel” ve s. gibi şablon sözler yok. yorumcuolar bloggerden farklı taleplerde bulunursa bloggerde yalan yanlış bilgi yazmasını engeller.

Sağolun.sitemizi takip etmeye devam edin. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bir Cevap Yazın