Uzun ve mutlu evliliğin 20 sırrı nedir

Uzun ve mutlu evliliğin 20 sırrı nedir

Seksi boş verin. 10 yıl içinde iki bin evli erkek ve kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre iyi evliliğin sırrı listesinde ilk sırada “sohbet etmek” var. Sohbet etmek, birbirine gerçekleri söylemek başarılı ilişkinin ilk şartıdır. Muhteşem seks hayatı yeni evlilere tavsiyeler listesinde 18’inci sırada durup.

En teeccüblüsü odur ki, listede “evlenmeyin” tavsiyesi de yer aldı. En çok tekrarlanan meslehetlerden biri ise bu olup: “Yatağa asla tek girmeyin”.

Uzun ve mutlu evliliğin 20 sırrı
Uzun ve mutlu evliliğin 20 sırrı

Araştırmada yer alanların sadece 1 faizi iyi seks hayatını başarılı evliliğin şartı olarak değerlendirdi.3 oranında ise sadık olmayı mutlu evlilik için önemli faktörlerden biri olarak kabul ediyor. Onların tavsiyesi ise şöyledir: “dinle” ve “sabırlı ol”. Başka önemli bir faktör ise mizah duygusu ve gülmekle bağlıdır.

En beklenmedik tavsiye ise şöyle oldu: “evlenmeyin”. Anket katılımcılarının çok küçük bölümü ise çocuk sahibi olmayı tavsiye görmüyor.


“Slater & Gordon” adlı hukuk bürosu için yapılan sorgudan çıkan sonuçlar:

Uzun ve mutlu evliliğin 20 sırrı:

1. Konuşma.
2. Uzlaşmak.
3. İlerlemek
4. Meselelerin üstünde çalışmak.
5. Evlilikten kolayca vaz geçmemek.
6. Davanı yatağa taşımamak.
7. Sabır!
8. Dinleme
9. Dürüstlük!
10. Saygı.
11. Dayanıklılık.
12. Realist beklentiler.
13. evlenmemek!
14. Neyise birlikte yapmak.
15. İletişim.
16. Yine hoşgörü.
17. Sadakat.
18. Güzel seks hayatı
19. Arkadaşlık.
20. Eşine nefes alacak yer bırakmak

One comment

  1. Mutlu evliliğin sırrı nelerdir. Mutlu bir evlilik için neler yapmalıyız. Evli ve mutlu nasıl olunur. Evliliğin sırrı nasıl acıklanır

Bir Cevap Yazın