Müzik tarzına göre yaşam tarzı

Müzik tarzına göre erkeklerin özellikleri

Klasik ve Caz Müzik Dinleyen Erkekler

Bu tarz müzik dinleyen erkekler kibar toplumun en ünlü erkekleri. Şık takım elbiseleri, fenli saçları ve bakımlı tırnakları uzaktan göründüğünde bile anlaşılır. Tabii her kostüm giyen kişi bu tarz modern dinleyen diye de bir şey yoktur. Zaten aradaki farkı indikleri araba markası ve uzaktan parlayan şık pencəklərindən anlaşılabilir.

Pop Müzik Dinleyen Erkekler

Pop müzik dinleyen erkekler genellikle hayatın normal düzeyde ve kurallarına uyarak hayatı yaşamasını severler. Spor ve daha fazla marka spor kıyafetlerini tercih ederler; adidas, nike vb marka tarzları giyinirler. Bunun dışında gömlek-kot tarzıda giyinirler ve renkler ya sade olur ya da karışık renkli elbise giyinirler. Ruh halleri ise daha çok neşeli ve esprili olurlar. Aşka sadece gereken önemi verirler ne çok, ne eksik.

Slow Müzik Dinleyen Erkekler

Slow müzik dinleyen erkekler genellikle pop müzik dinleyen erkeklerle aynı düzeyde yaşam sağlarlar. Giyim tarzları hemen hemen aynıdır sadece içlerinde daha fazla duygu barındırırlar ve dinledikleri slow parçalarla ruh hallerine göre değişkendir sayılarak hep hayaller kurarak aşık oldukları veya aşk yaşadıkları kişilerle ilgili o dinledikleri müzik üstünden duygusal olarak düşünmek hoşlarına gider.

Rap Ve R & B Müzik Dinleyen Erkekler

Rap ve R & B müzik dinleyen insanların daha çok kendine ait bi dünyaları ve kendi kuralları vardır ama genelde normal kurallara uyum sağlamaya çalışırlar. Sokak ortasında ki dansları olsun diğer insanlardan kendilerini farklı gösteren en büyük etkendir. Her zaman normal bedenlerinin bir veya iki üst büyüğünü alırlar ve bol giyinmeyi severler. Rap ve R & B müzik dinlemeyi tercih edenlerin en büyük nedenlerinin başlıca nedenleri içlerindeki duygu ve sözleri çok rahat bir şekilde bir müzik eşliğinde rahatça herkes eşitdire bilmeleridir.

Arabesk Müzik Dinleyen Erkekler

Aşkı en derinden ve en acı en ağrılılı şekilde yaşayan insanların vazgeçemediği müzik türüdür. Arabesk müzik eski yıllara orantılı olarak artık çok dinleyenler yaygın değildir. Arabesk müziğin kendisine ait giysileri ve sembolü vardır en önemli sembollerinden biri de tesbihtir. Arabesk müzik cavanlığı simgeleyen bir müziktir. Ama günümüzde arabesk müzik dinleyen insanların aşk konusunda şanssız olmalarının sebeplerinden biri de konserler sırasında erkeklerin yaptığı davranışlar yüzündendir.

Halk müziği Ve Bölge Müziği Dinleyen Erkekler

Bu tür müzik dinleyen erkekler aşkları kadar vatan sevmekle vatan eşqləridə çok daha fazladır. Aşk kelimelere en güzel şekilde döküp, vatan sevgisini en güzel sözle anlatan bu müzik türünü dinleyen kişilerdir

Rock Müzik Dinleyen Erkekler

Rock müzik dinleyen erkeklerin kendilerine ait bi dünyaları vardır. Bir çok yenilik getirmişlerdir küpe, göz kalemi, saç uzatma ve bunun gibi bi sürü şeyler. Bunlar kendilerini diğerlerinden farklı göstermektedirler. Deri rokçuların karakter elbise elbise ama bu sonradan günümüzde siyah renkli veya aşırı renk karışımı kıyafetlere dönmüştür. Rokçuların en büyük sembol giysilerinden biri de convers ayakkabısı, bunun dışında dar paça siyah kot pantolonda onlara ait bir giyim tarzıdır. Rock dinleyenlerin iyi olduğu gibi kötü yanları vardır bunlarda din kurallarına uymamaları, içkiyi daha kolay ve yaygın hale getirmeleri, esrar uyuşturucu ortamını arttırma ve hiç bir şekilde namus kaygısı olmamaları ama tabi ki bu yazılanları her rock dinleyen yapıyor diye bir şey yoktur ama inkar da edilemez.

Bir Cevap Yazın