Dudak boyasının rengi neden haber veriyor?

Dudak boyasının rengi neden haber veriyor?

Dikkat çeken kırmızı veya göz kamaştıran pembe
Dudaklarında farklı renkleri deneyin geçirmeyi seven kadınlar var. Fakat kadınların erkekler için de süslendiğini unutmamalıyız. Bunu dikkate alıp erkeklerin sevdiği ruj renkleri öğrenelim.

Taylor Swift’in klasik kırmızı ruj Bu, Bana bakın rengidir“. Tüm dikkatleri üzerimde hissetmek istiyorum demektir. Rəfiqələrinizlə bir yerde oturup ve kimlese tanışmak istiyorsanız, asıl kırmızı aradığınız renktir.

Blake Livelynin ateşli pembe ruj Bu renk klasik ve romantik pembe tonlarına dahil değildir. Bu renkte daha çok punk, rock yıldızı ve mecara arayan insanların ruhu var. Bu sizin farklı olmaktan korkmadığınızı akseden renktir. Bu renk ruj çeken kızlar iyi müzik dinliyor ve romantik prenses değil.

Ronney Maranın koyu mor ruj Bu riskli olmaktan qorxmuran diyen cesur kadınların renktir. Biraz fark yaratan kadınlardan olduğunu gösterir. Karanlık ve ikinci anlamı yoktur. Sadece farklılığı sevenler için idealdir.

Jennifer Lopez’in doğal dudak boyaları Deri ile aynı renkte ruj çekerseniz, uzun süre soğuk yerde kalmış bir kişiye ya da cesede bənzəyəcəksiniz. Bu renk çok sıkıcıdır. Nötr renkli dudaklar kadınları güzel göstermiyor.

Kristen Dunstın açık narıncıı ruj Bu, Fanta istiyorsun?” Sorusunu hatırlatıyor. Yani, bu renkte ruj çeken kızların farklı ve eğlenceli bir karaktere sahip olduğu anlaşılır. Ayrıca kendine güvenin de yüksek olduğu düşünülüyor. Yeni şeyleri deneyden geçirmeyi xoşlayaırlar.

Lady Gaga’nın metalik ruj Bu genç kızlara ait pomadadan. Yani, olgun yaşta ve ciddi hayatı olan bir kadının bu pomadadan kullanması doğru değildir ve onları basit gösteriyor

Bir Cevap Yazın