Erkeklerin hayran olduğu kadınlar

Erkeklerin hayran olduğu kadınlar

Tatlı kızlar: Hep pozitif düşünen, neşeli görünen kızlar tatlı ve akıllı olur. Her zaman mutlu göründüğü için erkekler onlarla ciddi gelecek hakkında düşünmeye başlar. Genellikle güzel olmasalar da, şirinlikleri ile baş döndürürler.

Eşit: Bu kadınlar gerçek feministdilər. Bu kadınlar erkeklerle aynı haklara sahibiz ve aynı maaşı alıyoruz fakat hesabı her zaman mutlaka erkekler ödemelidir diye düşünür. Bu kadınlar erkeklerle aynı safta durmak için hiçbir fırsatı elden gelmiyor ve akılları ile erkekleri kendine cezbeder. Ilişkilerde sorumluluğun 50 fazinin kendi üzerine düştüğünü düşünüyorlar.

Sıcak kadın: Böyle qadınsanız, çok şanslısınız. Sıcak kadınlar kendisi gibi erkekleri seviyor ve onlar için sınır yoktur. Seksi erkeklere karşı kullandığı bir amaç olarak görmüyor. Psikolojik ve duygusal sorunlar çıkarmaz ve kendine güvenir. Bu nedenle kadınların çoğu onlardan nefret ediyor, erkekler ise vurulur. Çünkü özgür ruhlu kadındı ve hep dürüst hareket ediyor.

Dost olmayı başaran kadın: Şirin kız tipi ile dost olmayı başaran kadın birbirine yakın obrazdı. Birlikte olduğu kişi ile aynı tv programına bakmayı seviyor ve aynı yerlere gitmekten hoşlanıyor. Böyle kadınla 5 dakika sohbet ettikten sonra kişi öyle düşünüyor ki, onu yıllardır tanıyor. Her zaman şaka yapmayı başaran ve çağrı yaptığı zaman Selam ezizim, nasılsın?Diyen kadını hangi erkek istemez ki? Fakat bununla beraber erkekler cinsel ilişkilerde de aynı şeyi isteyip istemediğini iyi düşünmelidi.

Özgür kadın: Bu tür kadınları bulan erkekler kendine ayıracak zaman bulabiliyorlar. Bu kadınlar hayatlarında bir erkek olmasını arzu ediyor. Fakat sosyal hayatta erkeklere çok da ihtiyaç durmurlar. Sorunlarını çözmek için onlara erkek lazım olmuyor.

Anlayışlı kadın: Kadınların çoğunluğu evlilik konusunda erkeklere baskı gösterir. Fakat sakin kadınlar böyle değil, onlar için mutluluk sevdiği insanın yanlarında olmasıdır. Onlar neden evlenmiyor?” Sorusu ile karşı karşıya kalmıyor. Çünkü eğer olacaksa, bunu tələsdirmək gerekmediğini düşnürlər.

Liman kadın: En kötü anlarda bile erkeklere kendine güven verir. Kişinin depresyondan çıkması için elinden geleni yapar.

Dikkat çeken kadın: Böyle kadınlar olduğu her ortamda insanların dikkatini çekebiliyor.
Çekici ve etkileyici olur. Karakterinin ve aklının farkında olduğu için oldukça cazip görünüyor. Erkekler böyle kadınlarla birlikte olduğu zaman kendilerini çok rahat hissediyor

Bir Cevap Yazın