İdeal kadının özellikleri

İdeal kadının özellikleri
Erkeklerin gözüyle «ideal kadın” ın özellikleri bir listede toplandı.

Bu listeye göre, ideal bir kadının sürekli okuma alışkanlığı olmalı
Erkekler gazetelerin sadece ilk ve son sayfalarını okuyan ve günlük haberleri takip hanımları iletişim nesnesi olarak görmüyorlar.

Telefonla gerektiği kadar danışmalıdır. Kadınların telefon konuşmalarını saatlerce uzatmaları erkeklerin səsblərini bozuyor.

Ağır makyaj elemekden, aşırı parfüm ve çok cazip renkli ruj kullanmaktan uzak olmalıdır. Bu tür görünen kadınlar daha çok dikkate neden olsalar da, erkekler doğal ve masum güzelliğe tercih.

Televizyonda dizi hastası olmamalıdır. Yaşamını bu dizilere göre programlayan ve bu saatlerde dünyadan kopan kadınları erkekler anlamıyorlar ve doğal olarak da onlardan uzaklaşıyorlar.

Lüks vurgunu olmamalı, alışveriş Zamanı mantığını koruyabilmeli. Kredi imkanı veya indirimler var diye eve gereksiz eşyalarla dolu paketler taşımamalıdır.
Alkol ve sigaradan uzak olmalıdır. Beğendikleri kadınları aynı zamanda, gelecek çocuklarına anne adayı olarak gören erkekler kötü alışkanlıkları olan kadınlardan bu tür kişisel menfaatlere göre uzaklaşabilir bilirler.

Vücut şekline dikkat etmelidir. Ama her yemeğe «diyetteyim» diye başlamamalı. Çünkü bu, erkekleri en çok sıkan kelimelerden.

Evini, ya da odasını oyuncaklarla doldurmamalı. Sadece görüntüsü güzel diye evi hiçbir işe yaramayan eşyalarla doldurmamalı.

Azerbaycan dilinde iyi danışmalıdır. Rusça kelimeleri uzatabiliruzatabilir konuşan «Lyamka, Syamkalar» ın yerine erkeklerin fikrince, sözleri güzel telaffuz eden, temiz Azerbaycan dilinde konuşan bayanlar daha çok ilgisini çekiyor.

Sadece kızlarla değil, oğlanlarla da dost olmayı başaran bayanlar erkeklerin göre, daha çekici olurlar. Çünkü bu tür kadınlarla daha rahat iletişim kurabilirler.

Çocuk gibi konuşurken bunu yapmayı bacarmırlarsa etmemelidirler. Çünkü bazen bu kadınlara bir tatlılık verse de, çok zaman aksi etki de yaratabilir.

Kıskanç olmamalı. Sevgilisinin sürekli sorgu sual eden ve izleyen hanımlar, kendilerine güvenmedikleri mesajını vererek tüm xarizmalarını kaybederler.

Erkeğin her şeyiyle ilgilenmemeli. Bazen annesinden daha ileriye giderek erkeğin her işiyle ilgilenen kadınlar, aradaki büyünün bozulmasına ve erkeğin kaçmasına neden oluyorlar.

İç dünyasında rahat olmalıdır. Geçmişte yaşadığı psikolojik sorunları ve aile sorunlarını edememiş kadın erkeklerin gelecek planlarına dahil olamıyorlar.

Kendi ayakları üstte dura bilmelidir. Hiçbir işini erkeğin yardımı olmadan yapamayacağını düşünen kadınlar erkeklerde öncelikle bir koruma duygusu yaratsa da, bir süre sonra bu his sıkıntıya dönüşüyor

Bir Cevap Yazın