Aslında kadın

Aslında kadın

Kadın bir çocuktur aslında. Ona karşı çocuklar gibi titizlik olmayı istiyor. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermeni istiyor. Bir çocuğu incitmekten korktuğu gibi erkek kadını oxşamalıdır. Ama hiçbir kadın ona çocuk gibi yanaşılmasını istemez.

Söylediği fikirler önemsiz olsa bile dinlenmesini, özen gösterilmesini istəyər.Yəni bir kadının çocukluk elemesine izin verebilirsiniz, ama asla ona bir çocuk olarak bakmak olmaz. Çünkü kadın çok güçlüdür aslında. Hatta bazen erkeklerden bile daha güçlüdür. Ama bu gücünü erkeklerden farklı olarak, her zaman sergilemeyi sevmez. İster ki, kişisinin gücü ona rahatlık versin. Kendisi yapabileceği şeyleri bile, yanındaki erkeğin yapmasını bekler. Böylece, o hem kendi qadınlığından zevk alır, hem de eşinin nasıl gücülü biri olduğunu görecektir. Ama kadın gücünü göstermek istediği zaman da bunuönleyemezsiniz. Yapmak istediği bir şey varsa, onu mutlaka yapacaktır.
Kadın bir sevgilidir aslında. İçinde her zaman büyük bir sevgi taşıyor. Sevdiği insanlardan kolayca ayrılmaz, onları kolayca incitmez. Güçlükle sever, ama tam sever. Bir qaının tam manasıyla sevebilmesi için yüreğinin kabul ettiğini aklının da kabul etmesidir. Ve eğer bir kadın sizi sevmiyorsa, hiçbir kuvvet onu sizi sevmeye zorlayamaz. Belki kolayca yüreğine girebilirsiniz. Ancak beyninde yer ede bilməmişsinizsə, o yeri her an terk edebilirsiniz. Sevmediği halde erkeği terk etmeyen kadınlar da vardır. Bunun bir nedeni varsa, o da içlerinde önünü alamadıkları acıma gelmek, karşısındaki insanı incitmekduygusudur.

Kadın tenhadır aslında. Hiçbir zaman kadını bütünüyle elde edemezsiniz. Kendisine ait bir dünyası vardır ve orada hep yalnızdır. O dünyaya kimsenin girmesine izin vermez. Hiçbir anahtar o dünyanın kapılarını açamaz. Yalnızlık onun herkesten korunduğu sığınağıdır. O sığınağa ne zaman gireceğine, ne kadar kalacağına hep kendisi karar verir. Sığınağında olduğu zaman onu oradan çıkmaya zorlarsanız onu ömürlük kaybedebilirsiniz.

Kadın çılgın aslında. Neler yapabileceğini erkek aklı hayal bile edemez. Fantezilerinin sınırı yoktur. Ama bunu ortaya çıkarmak için hayatının erkeğini bekler. Fantazilerini nasıl geldi dağıtmaz. Sadece erkeği için saklar. Bir kadının gerçekten hayatının erkeği olmayı bacarmısınızsa demek, çok şanslı insansınınz. Çünkü yaşamınız asla sıradan olmayacaktır.

Kadın hayattır aslında. Çünkü hayatın içinde olan her şey kadın olduğu zaman anlam taşımaktadır başlar. Yemek yemek, su içmek bile Bir kadının elinden içtiğiniz suyla kendiniz bardağa doldurup içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyor musunuz? Hatta anneniz olsa bile Eğer anlıyorsanız göre siz çok mutlu insansınız, eğer Anlamıyorsanız demeli, siz yaşamıyorsunuz ve dünyanın en mutsuz insanlarındansınız .

Bir Cevap Yazın