Mutlu olmak her kadının hakkıdır.

Mutlu olmak her kadının hakkıdır.

Mutlu olmak her kadının hakkıdır.

Bir eşim olsun istedim Sadece ona ait olayım, onun için döyünsün yüreğim, Çırpınsın varlığım.

Işten gelmesini sabırsızlıkla gözleyim, saate özlemle bakım, etirlenib, bəzənim, kapının zili çalınınca yüreğim çarpınsın, kaçıp önüne sarılıp ona Her gün ilk ve son kez geliyor gibi ….

Bir eşim olsun istedim. Beni karısı gözünde görmesin, sadece çocuklarının annesi olarak etmesin, evinin qulluqcusu bilmesin. Onun evinin hanımı, sırlarını bölüşəcəyi en yakın dostu olayım. Küçük olanı sorun etmesin, Ev kirliyse, porsiyon yuyulmayıbsa, yemek hazır değilse, sadece gülümsəsin, öpsün yanaqlarımdan, «Biliyorum yorgunsun, belki eve pizza sipariş verelimDesinBir eşim olsun istedim. Onun için en lezzetli teamları yapayım, salataları özel zevkle Bezeyim, her gün hiç yorulmadan en güzel sofrayı onun için açımBir eşim olsun istedim. İlk tanıştığımız, ilk görüştüğümüz, ilk öpüşdüyümüz günlerin her birini hatırlasın. Özel günlerimizde beni restorana davet etsin, yahut daha romantik denizin kıyısına gidersin, uzanaq yüzeye, yıldızlara bakalım, geçen günleri hatırlayalım.

Bana hediye almak için bayramları, doğum günlerini, özel anları beklemesin. Küçük bir hediye de olsa bana sık sık sürprizler etsin. Bir şokalat da olsa, yolun qırağından yüzüp getirdiği bir çiçek de olsa

Boyayım saçlarımı her gün bir renge. Gah sarışın, kah esmer, sadece onun için bəzənim, onun için geyinim. Yeni kıyafetler aldığımda bir bir soyunumgeyinim onun önünde. O da sabır ve sevgi ile bana baksın, her giyside bir türlü güzel göründüğümü hayranlıkla bildirsin. Geyimlərimə karışmasın, yasak almasın, koy kendim onun zevki için sevimli çamaşırlarım imtina edeyim.

Bir eşim olsun istedim. Bazen delilik yapsın. Evin ortasında beni kucağına alıp fırlasın, yaşımın hangi döneminden bakılmaksızın yaramazlık, kapris yapacak kadar samimiyet olsun aramızda.

Bir eşim olsun istedim. Saçlarımı sağallamaq, beni şımartın, dudaklarımı öpmek için geceleri beklemesin. En ilginç verilişlərimizi kanepede onun kucağına sığınarak, başımı onun omzuna veya dizine koyarak seyir edim. Bazen de izin vermem baksın, saçlarını qarışdırım, yüz gözünü öpücüklere boğdu edim.

Bir eşim olsun istedim. Dinlenme günlerini farklı mekanda geçirmek için önceden planlar qursun. Bir pazar sinemaya, bir pazar tiyatroya, birinde boilinqə, birinde ise sadece kol kola girip rüzgarın serin esintisi yüzümüze vurarak yarıqaranlıqda parkta, bahçede gezişek, zarafatlaşaq, diyelimgülək.

Bir eşim olsun istedim. Gergin modunda 5 dakika da olsa zaman ayırıp, bir sms göndersin telefonuma veya mailime «seni seviyorum” diye

Işlerime destek versin, beni korusun, onun arkamda bir dağ gibi hissedeyim, babam da, annem de, evladım, her şeyim olsun o benim.

Bir eşim olsun istedim. En seksi pünyarlarımı onun için geyinim, yatak otağımızı kokulu kandillerle Bezeyim

Her gecəmizi ilginç ve renkli yapmak için bir şeyler düşüneyim, fanteziler kurum, bitmesin, adiləşməsin, sönmesin tutkumuz, çılğıncasına sevişelim yorulana kadar Sonra başımı göğsüne koyup sevdiyimin kalp atışlarını dinleyerek dünyanın en xoşbexti gibi uykuya gedim.Bir eşim olsun istedim. Onu övladımın babası olduğu için yok, övladımı sevdiyimin bir parçası olduğu, işte ona ait olduğu için sevim.Bir eşim olsun istedim. O kadar akıllı, o kadar asil, o kadar yörüngeli ve mükemmel bir insan olsun ki, hiçbir zaman kadınerkek eşit olmalıdır düşüncelerini oyatmasın bende. O bana ÖZGÜRLÜK versin, ben imtina edeyim, deyim, yok, istemiyorum, sen daha güçlü ol, koy ben zayıf, zarif olum, sığınım sana. Gücüm de, özgürlüğüm da, her şeyim SƏNSƏN deyim Bunu kalpten diyecek kadar çok sevdiğim bir eşim olsun istedim

Bir Cevap Yazın