Mükemmel bir şekilde güzelleşmek nasıl olur

Bir haftada mükemmel bir şekilde nasıl  güzelleşilir.

GÖZ:

 1.Gözlerinizin yorgunluğunu gidermek için göz kapaklarınıza süzgeçten geçirilmiş çiğ patatesle maske yapın (10-15 dak.saklayın) ilave olarak, bu maske kırışıklıkları giderir, göz etrafındaki ince deriyi besler.

 2.Gözünüzün etrafını pilinkle temizlemeyin.Bu, zaten ince olan göz etrafı derinizi biraz da nazikleşdirir.

 3.Kaşlarınızı çekme esnasında agrı hisetmemek için derinize besleyici krem ​​sürün.

 YÜZ

4.Seherler yüzünüzü bağayarpağının heliminden hazırlanmış buz parçası ile silin.Bu, cildi canlandırır ve küçük zedeleri hızlı iyileştirir.

 5.Pilinki sadece temiz cilde çekin, fakat tonikle değil, sıcak su ile tem izleyin.

 6.Yaxşı hemen istenilen kremi yüzünüzü yudukdan 15 dekike sonra çekesiniz.Çünki krem ​​nem deriye gidip ısı üretir, böylelikle de, sıcaklığın tenzimlenmesi sürecini bozar.

 7.25 yaşın üstündeki tüm kadınlara “yüz için çalışmalar” etmek daha faydalıdır: 5 dakika erzinde barmaklarınızın ucu ile yüzünüzün her tarafını ovalayın.Bu, kan dolaşımını artırır, cildin tonunu mükemmellendirir, kırışıklıkların giderilmesi saglanır.

  1. Kış mevsiminde yüz için süper maskeler: bal ve zeytin yağı.Hem karışık durumda (1: 1), hem de ayrı Ayrılıkda mümkündür.10-15 dekikeden sonra balı sabunsuz sıcak su ile yıka mak, yağın kalıklarını ise sıcak su ile pambıkla silmek gerekir.

9.İstenilen maskeden evvel 10 dakikalik buhar banyosu yaparsanız, daha yoğun tesirini görürsünüz.Eger cildinizde kopillyarlar genişlemişse, vannanı sıcak kompresle evez edin: kalın salfeti suda ıslatıp sıkdıkdan sonra yüzünüze koyun.

10.Yağlı ve hassas cildi adaçayı, papatya, silmek yararlıdır.

11.Üzün yağlı parıltısını ortadan kaldırmak için terkibinde alkol olan araçlar kullanmanız dogru olmaz. Bu, sorunu ortadan kaldırmaz aksine, derinin üst katını kurudur.

 BOYUN

12.Teravetini kaybetmiş boyun derisi için maske: iyi yetişmiş muzu ezib boynunuza sürtün.10-15 dekike saxladıkdan sonra sıcak su ile yıkayın.

 Beden

13.İsti vannaya 1 st. kaymak ve ya yağlı süt ilave edin.Bu, kuru cildi yamuşaltmak ve temizlemek için en iyi yöntemdir.

 14.1 st. Taze sıkılmış portakal suyu (sadece, vannaya tökmek gerekir) deriyi canlandırır, onu elastiki yapıyor.

Eller

 15.Kabalaşmış dirseği yumşaltmak için 1 limonu ikiye bölmek ve dirseyi tarım limonun içerisinde 15 dekika saklamak gerekir.

16.elin derisi için besleyici maske: 1 yumurtanın sarısı, 1 xk bal ve 1 Ç.K. yulaf ununu karıştırıb kalın katla elin üzerine çekip pamuk eldiven giymek ve tüm geceyi (veya bir kaç saat) saklamak gerekir.

 AYAKLAR

17.Kabalaşmış ve ya çatlamış ayaklar için maske: 1 orta boy elmayı 200 kr. Sütte kaynatdıkdan sonra ezib temiz ayaklara çekin, 15-20 dakikadan sonra sıcak su ile yıkayın.

18.Kabar ve ya Nasır’ı adi limonla tedavi etmek mümkündür.Gece bir tike limonu kabıklı halde kabarın üstüne kapatıp yatın.Seher kabari asanlıkla çıkarabilir bileceksiniz.

 19.Dizinizin derisinin yumuşak ve pürüzsüz olmasını istiyorsanız, haftada bir defa beden için istenilen sıklıkla  sertleşmiş katı temizleyin.Sonra dizinize arı mumu ve E vitamini olan el kremi çekin.

 20.Eger ayaklarınız sıkça terliyorsa, ayaklarınızı soğuk suyla yıkayınız.

 Saçlar:

21.Saçlara canlılık vermek için onları boyamak gerekir.

 22.Saçlarda kepek oluşumunu engellemek: 2 baş soğan kabığını 0,5 l. Kaynar suya ilave edip 15 dakika bekleyiniz.1 ay boyunca saçlarınızı bu karışımla durulayın.

Bir Cevap Yazın