En iyi sevişen burç hangisidir?

En iyi sevişen burç hangisidir?

En iyi sevişen burç hangisidir?
En iyi sevişen burç hangisidir?

En iyi sevişen burç hangisidir? Astroloji hem kendimizi, hem de karşı tarafı anlamak ve daha yakından tanımak için vazgeçilmez yöntemdir. Bir çok konuda olduğu gibi,En iyi sevişen burç cinsel ilişkilerde de astrolojinin organize olarak akıllı kararlar verilebilir.

Dikkate alındığında, cinsel münasibetlerinizden zevk taraf müqabilinizle biri birbirinizi algılayışınızı oldukça önemlidir, o zaman astrolojinin de önemini anlarsınız. Örneğin, karşılıklı ilişkilerin geliştirilmesi ile ilgili kişisel öngörü, sevgilinizin ya da eşinizin yatakta nasıl olduğunu öğrenmek için bu bilim elverişli olabilir. İster inanın, ister inanmayın, bu konuda astroloji verdiği bilgilerle hayatımızı yönlendirebilir.

Koç burcunun kadınları

Koç kadını her konuda olduğu gibi, cinsel yaşamda da liderliği elden vermek istemiyorlar. Seks onun için bir tür egzersiz gibidir. Karşısındaki kişiyi hem hayatta, hem de yatakta dener. Bu çekici kadının yataktaki taraf müqabili atletik vücutlu, mert ve dürüst bir kişi olmalıdır.

Koç burcunun erkekleri

Sekse çok düşkün olan Koç burcunun erkekleri tutkulu davranışları ile karşısındaki kadını çılgına çevirir. Beğendiği kadını kolayca elde ediyor. Sekste bencil ve kaba davranışları ile duygusal kadınların hayallerini boşa cıkarta bilir. Her an her yerde seks yapmaya hazırdır.

Boğa  burcu kadınları

Boğa burcunun ulaşılamaz görüntüsünün altında oldukça ateşli kadın gizlenir. Yatakta klasik pozisyonları hoşlanır. Yataktaki erkeğinin ilginç ve etkili olması gerekir. Aceleci davranmayı sevmediğine göre, sabırsız erkekler ondan uzak durmalıdır.

Boğa burcu erkekleri

Boğa erkekleri ne kadar hırslı da olsa, yatakta okşamak ve sevgi göstermek gerekir. Nevazişi ve sevildiğini hissetmeyi çok hoşlanıyor. Seksi yeniliklere açık değil. Klasik pozisyonlara tercih ediyor.

İkizler burcunun kadınları

Aklı ile dikkat çeken ikizlerin kadınlarının zekasını kullanmadığı tek yer yatak odası. Sekse adi uğraşı gibi bakıyor. Seks onun için sadece bir hafiflik aracıdır. Ilgisini sekse yönlendirmek için erotik yazışmalar, ya da telefon konuşmalarından kullanabilirsiniz.

İkizler burcunun erkekleri

İkizler burcunun erkekleri sekse oyun gibi bakıyorlar. Sevgi konusunda o kadar da sadık olduğu söylenmez. Çünkü çeşitli kadınlarla farklı mekanlarda görüşmeyi seviyorlar. İdeal vücut yapısına sahip olan ve entelektüel kadınları unutmuyor.

Yengeç burcunun kadınları

Duygusal yengeç burcu kadını güzel sözlerden ve zarif dokunuşlar çok etkileniyor. Yatakta oldukça hırslı olan bu kadın, onu koruyan kişilere karşı çok hassastır. Onu tutkuyla öpüp, kulağına sevgi sözleri demeniz sekse tahrik ediyor.

Yengeç burcunun erkekleri

Kadınlar tarafından çekici olan yengeç erkekleri ana kuzusu gibi görünse de, yatakta oldukça hırslı davranıyor ve taraf muqabilini çok şaşırtıyor. Yabancı mekanlarda sevişmekten hoşlanmaz, kendini evinde gibi rahat hissetmelidir.

Aslan burcunun kadınları

Aslan kadını herkesin dikkatini çekiyor, ancak kendisi, sakin bir erkeği yatakta görmek istiyor. Taraf müqabilinin ona hayran olması seks isteğini daha da artırır. Yatakta kontrolün taraf karşılığında olmasından bayılır.

Aslan burcunun erkekleri

Aslan burcunun erkekleri tıpkı normal yaşamda yatakta da ezizlenmeyi hoşlanır. Yataktaki taraf müqabilinin çekici olmasını istiyor. Erotizimden hoşlanıyor, bu yüzden yüz yüze sevişmeden daha fazla zevk alırlar.

Başak burcu kadını

Titiz başak burçları taraf müqabilinin temiz ve bakımlı olmasını gerektirir. Bazı başak burçları, hatta hijyen düşkünü olduğu için, küçük problemlerinden dolayı banyoda sevişmek isteyebilir. Vahşi davranan erkekler yerine, onlarla nazik davranan erkeklere tercih.

 Başak burcu erkekleri

Karşısındaki kadının akıllı ve temiz olması onu sekse tahrik ediyor. Tıpkı başak burcu kadını gibi hijyenik kurallara düşkündür. Seks yapmak için karşısındaki kadına tam güvenmesi gerekir. Masaj onu yatıştırmak için mükemmel bir araç.

Terazi burcunun kadınları

Terazi burcunun zarif ve hassas kadınları yatakta şefkatli ve nazik muameleden hoşlanıyor. Yatakta argo ve söyüşler yasaktır. Sevişdikleri ortam mutlaka sihir ve ince olmalıdır.

Terazi burcunun erkekleri

Kadın güzelliğine çok önem veren terazi burcunun erkekleri ancak güzel kadınlarla görüşmek istiyorlar. Aksi takdirde, taraf muqabilini görmemek için karanlıkta sevişmeye tercih eder. Yatakta hakim olmayı seven terazi erkekleri kontrolü ele alan kadınlara da “hayır” demezler.

Akrep burcunun kadınları

Akrep burcunun kadınları yatakta vamp ve vahşidir. Karanlıktan bayılır. Çok hırslıdır. Akrep burcu kadınının hırsına teslim olmayan kişi çok azdır. Delicesine aşık olduğu kişi ile mekana ve zamana aldırmadan sevişebilir.

Akrep burcunun erkekleri

Seks akrep erkeklerinin hayatının esas anlamıdır. Hatta aç kalabilirler, ama sekssiz asla! Çekici bulduğu her kadınla sevişir. Ancak aşık olduğu zaman eyş-işretden soğuyor. Sevişmeye her an hazırdır.

Yay burcunun kadınları

Yay burcunun kadınları sekse eğlence gibi bakıyorlar. Hatta bazen sohbet etmeyi seksten tercih ederler. Yay burcunun kadınını sevişmeye ikna etmek için öncelikle onunla iyi arkadaş olmak gerekir. Çeşitli fantezilere “Yok” demezler.

Yay burcunun erkekleri

Yay burcunun erkekleri maceralı ve egzotik ortamlarda sevişmeyi çok seviyorlar. Ateşli tutkusu taraf müqabilinin yatakta kendini dünyanın en güzel kadını hissetmesini sağlar. Fakat çapkın olduğu için aklı-fikri daima diğer kadınlarda olur.

Oğlak burcunun kadınları

Oğlak burcu altında doğan kadını ancak bir kişiye tamamen itibar edip ona yatağını açıyor. İlk zamanlarda soğuk ve mesafeli davransa da, erkeğe güveni arttıkça yatakta daha tutkulu kadına dönüşüyor. Seksi iktidarın taraf karşılığında olmasını hoşlanıyor.

Oğlak burcunun erkekleri

Oğlak burcunun erkekleri genellikle bir kadınla görüşüyor ve itimat ettiği kadınla sefahat yaşıyor. Taraf müqabilinin tamamen kendisine teslim olmasından bayılır. Ciddi ve yaşça kendinden büyük kadınlardan bayılır.

Kova burcunun kadınları

Kova kadın için seksin serbest yaşanması gerekir. Tek gecelik ilişkilere de kötü bakmıyor. Monotonluğu hoşlanmadığı için klasik pozisyonlardan çabuk sıkılır. Yeniliklere açık olduğundan sıradışı fantezileri ile taraf muqabilini şaşırtıyor.

Kova burcunun erkekleri

Kova burcunun erkekleri iyi anlaşdığı ve dost kadınlarla buluşuyor. Çekingen oldukları için bazen ilk adımı kadın atmalı olur. Gizemli ve zeki kadınlarla görüşme zevk alır.

Balık burcunun kadınları

Romantik balık kadınlarının biri ile sevişmesi için en önemli kriter o kişiye aşık olmasıdır. Seks sırasında kaba ve sert hareketlerden hoşlanmaz. Taraf müqabine karşı itaetkardir.

 Balık burcunun erkekleri

Balık burcunun erkekleri çok sık aşık olduğu için sevgilileri de daima deyişirler. Yatakta iktidarın kadında olması hoşuna gidiyor.

Göründüğünden daha hırslıdır. Çok sevildiğini duymak yatakta onu harekete geçirir.

Cinsel bilgiler kategorimizi ziyaret etmek istermisiniz.Cinsel Bilgiler

Bir Cevap Yazın