Burçların yatak sırları

 Burçların yatak sırları

Burçların yatak odasındaki sırları/ Fantezileri
Burçların yatak odasındaki sırları/ Fantezileri

Burçların yatak sırları nelerdir. Sevgilinizin yatak odasında nasıl oldugunu merak ettiginizin farkındayım.Tek tek burçların yatak odası sırlarını acıkladık.

Ateş unsuru (koç, aslan, yay). Bu Puritan olanlar hırslı olurlar. Fiziksel görünüş açısından ilgisini oyatmanız önemlidir. Aşırı duygusal, ya da sevişirken çok açıqgöz olmayın.

 

 

Toprak unsuru (Oğlak. Boğa, Başak). Sevişmek konusunda çok da iyi değiller. Her işte çok dikkatli olsalar da, sevişmek konusunda birilerinin onları yönledirmeyi önemlidir. Yatakta onları doğru yönlendirebilirsiniz bilirseniz, sizi şaşırtarak başınızı sevkedici bilirler. Bu unsur burçlarından biriyle birlikte olduysanız ondan asla ayrılmak istemeyecektir. Yatakta sizi maceralar bekliyor. Toprak unsuru burçlar çok hassastırlar. Gerçek dünyadan uzaklaştırmak için sevginin çok hırslı çılgın taraflarını da ona gösterin. Kendilerini ifade etmeleri için onları cesaretlendirin.

Hava unsuru (İkizler, kova, terazi). Zeki olurlar. Onlarla makul şeyler de yapabilirsiniz. Bu, yatakta sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelmiyor. Onları baştan çıkarmaya değer. Isteklerinize hemen bağımlı olurlar. Fikri olan bu burç temsilcilerinden görüş alırken çok tutkulu, duygusal şeyler beklemeyin.

Su unsuru (yengeç, akrep, balık). Esrarengiz olan bu burç temsilcileri derin duygulara sahip. Bu bürclerde akıl duygudan sonra gelir. Eğer onlara ilk defadan duygusal yanaşsanız gönlünü, samimiyetini kazanmak zor olmayacak. Onlarla sevişirken daha önce yaşamadığınız deneylerle karşılaşacaksınız. Sevgi, huzur, romantizm gibi duygular yaşadın ve onları baştan çıkarmak için açık olun.

Merhaba my ansiklopedi sitesi okuyucusu. Sizleri Cinsel bilgiler kategorilerimize göz atmanızıda önerirrim.

Bir Cevap Yazın