Burca göre kadınların erotik istekleri

Burca göre kadınların erotik istekleri 

Burca göre kadınların erotik istekleri
Burca göre kadınların erotik istekleri

Burca göre kadınların erotik istekleri. Artık çoğu karşısındaki insanı bu “yöntemle” tanımaya başladı. Onlara göre, insanın burcu onun hakkında çok şey söyleyebilir.

Hatta onunla nasıl davranacağını bile. Buna göre de, aziz kişiler, şimdi size karşınızdaki kadını, onun erotik isteklerini burcuna göre tanımanız için bazı astrolojik danışmanlık hizmeti vermek istiyoruz. Dikkatle okuyun, burcunun onun huyu ile ne kadar uyğunlaşdığına kendiniz karar verin.

Koç kadınların erotik istekleri

Eğer birini arzulasa, onu elde edene kadar elimi çekmiyorum. Ama bana çok yasaklar koymaya, sıkmaya başladı, arkama da bakmadan çıkıp giderim. Sevdiğim insanın bana karşı dikkatli olması esas şartlarimdandir.

Boğa kadınların erotik istekleri

Benim için zamanım çok önemlidir. Bir insana, bir ilişkiye zaman ayırmağım için, adam beni sevgisine inandırmayı bilmelidir. Bu yüzden de kolay kolay ilişkiye başlamıyorum. Ama ilişkilerde de sönüklüyü hoşlanmam, sevdiğim insanın fantezileri geniş olmalıdır.

Ikizler kadını erotik istekleri

Ne kadar yorgun, bezgin olsam da, gerektiğinde kendim kendi ruh ruhiyyemi kaldırmayı başarıyorum. Hayata bir kere geliyoruz, bu yüzden herhangi tablo üzerinde hareket etmesi sevmiyorum. Bana göre yatak hayatı ne kadar “hareketli” olursa, evlilik de bir o kadar uzun olur.

Yengeç kadını erotik istekleri

Sevdiyimin hem dostu, hem sevgilisi olmak istiyorum. Eğer o beni arkadaşı olarak görmüyorsa, demek ki yeterince sevmiyor. Sevgilimin “isteklerini” tatmin edemediğim gün, hatta kendim onu kendi ellerimle başka kadının yanına gönderebilirim.

Aslan kadını erotik istekleri

İnsanlara karşı çok insancıl olabilirim. Ama bu humanistliyi çok insana karşı göstermeyin taraftarı değilim. Çünkü insanlar her zaman onlara verilen değeri anlam bilmiyorlar.

Başak kadını erotik istekleri

Bir insanı ne kadar çok sevsem de, akıl benim için her zaman birinci sıradadır. Kalp ile sevməkdənsə, akıl ile sevmek daha önemlidir. Bana göre uzaktan sevməkdənsə, yakından sevişmek daha ilginçtir.

Terazi kadını erotik istekleri

Çok hassas insan değilim. Eğer sevgi benim için qurtarıbsa, çok rahat bir şekilde yoluma devam edebilirim. Geçmiş hatıralarla yaşamak bana göre değil.

Akrep kadını erotik istekleri

Evet, kabul ediyorum ki, ben kendimden memnunum. Mükemmel bir insan nasıl kendinden razı olmayabilir ki? Beni karşımdaki insana bağlayan en birinci nokta da, onun kendisine olan güvenidir.

Yay kadınların erotik istekleri

Hayatı ciddiye alanları anlayabilir bilmiyorum. Hem de ilişkilere çok ciddi yaklaşan insanları. Eğer bununla alınmadısa, başkadır biri ile mutlaka alınacak. Burada olağanüstü ne var ki?

Oğlak kadını erotik istekleri

Asla güdümlü taraf olmayı kabul edemem, kimsenin beni kontrol etmeye çalışması beni itiyor. Bu kural yatak hayatına da geçerlidir.

Kova kadınların erotik istekleri

Kolay elde edilen biri değilim. Eğer zaten senin yanında olmak benim için ilginç değilse, en kısa zamanda senden uzaklaşır. Değersiz birine zaman harcamaktansa ,, daha dəyəli biri ile bir gece geçiririm.

Balık kadını erotik istekleri

Içimde hiç böyüməyəcək bir çocuk var. Sadık insanım. Eğer sevsem, neye sahibsem, her şeyi o insanla paylaşmaya hazırım.

Bir Cevap Yazın