Eğer erkekler bunları bilseydi

Eğer erkekler bunları bilseydi.

Kadının günlük iş giysisi ne kadar çok renkli ve açık saçıksa (süper seksi kısa etek, göğsünü neredeyse tamamen açan), demeyi o, biraz kendine inamsızdır. O kadının bilinç altında çevredekilerin dikkatini çekmeye, kendi çekiciliğini göstermeye gayret ediyor. Böyle hanımlara karşılaşan kişi çok nazik ve dikkatli davranmalı, tabii ki, kompilemintini eksik etmemelidir.

Sık sık baş kaldıran hafif hastaliklar- nezle, mide ihlali, zayıf baş ağrıları- gösteriyor ki, kişi kendi işinden memnun değil. Böyle bir durum, beyin en azından, bir-iki günlüğüne hastalık belirtileri alıp üretim sorunları hakkında düşünmekten dolayı neden yaratır.

Teneke kaplarla doldurulan içeceklere aşırı eğilim trombozun ortaya çıkmasına yardımcı olur. Aynı kokteylerin zengin olduğu karbon gazı çok çabuk kana geçer ve ayak toplardamarların plakların oluşumunu hızlandırır.

Kadının muz ve çileği diğer meyvelerden çok sevmeyi onun seksuallığın haber verir. Bu meyvelerin içerdiği enzimler doğal yöntemle kadının libidosunu arttırıyor.

Sakal tıraşı konusunda tembellik yapmak yüz derisini cabuk yıpranması sonucunu ortaya cıkartır. Jilet cildin tonunu artırır, böylelikle onun hücrelerini doğal yenilenmesine yardım eder. Eğer kişi yüzünü düzenli tıraş ediyorsa onun yüzünün derisi kan dolaşımının iyileşmesinin sayesinde daha ferah olur.

Bir Cevap Yazın