Erkeklerin özel ilişkin sırları

Erkeklerin özel ilişkin sırları

Erkekler samimi ilişkiler sırasında kendi organizmalarını basitce hesap ediyorlar. Birçok bilim adamları diyor ki, güçlü cinsin temsilcileri daha sık heyecanlanır ve seks sırasında onların istediği daha çabuk olur. Ama bilmediğiniz 4 sır var.

  1. testosteronun derecesi yüksek, özel yakınlık az. Genellikle kabul ediliyordu ki, testosteron hormonun yüksek salgısı erkeklerde daha hırslı sesks yaratıyor. Ancak son araştırmalar bu fikri alt üst etti. Bilim adamlarının söylediklerine göre, yalnız erkeklerde testosteron hormonu daha fazladır. Ama onlar 20 kat daha az özel yakınlığa eğilim ediyorlar ve daha az heyecan geçirirler.
  1. Orgazm az salgılanması meme gedesinde kanser Hastaligı yaratıyor. 2000 yılında Yunan bilim adamları ilginç bir fikir öne sürdüler. Onlar iddia, bilakis, orgazmın çoğunluğu göğüs bölgesinde kanser hastalığın oluşma riskini azaltır.
  2. Parmakların ölçüsüne dikkat edin, -bunu İngiliz bilim adamı diyor. Onlar bildirir ki, eğer kişinin adsız parmağı şehadet parmağından uzunsa, demek ki Anne karnındaki bebek gelişim sırasında yeterince testosteron hormonu etti. Bu da erkeklerin cinsel organının gelişimini etkiler.
  1. Aileye bağlılık özel yaşamda olumsuz etkiler. Peşakar kendi deneyimlerine dayanarak diyorlar ki, aileye bağlılık testosteron hormonu normalden az salgılanmasını yol açıyor. Özellikle, bu hormon çocuk dünyaya geldikten sonra daha az salgılanır.

Bir Cevap Yazın