Kırışıklıklardan kurtulmanın 6 altın kuralı

Kırışıklıklardan kurtulmanın 6 altın kuralı
Kırışıklıklar yaşlanmayı kaçınılmaz bir parçası ve birkaç faktörün sonucudur. Gülen ve somurtkan olan zaman, ayrıca soğuk havalarda kırışıklıklar ve küçük çizgiler oluşur.

Kırışıklıklara karşı mücadele etmek için 6 altın kurala uyun.
Soğuktan koruyun
Soğuk havalarda dışarı çıkmadan önce nemlendirici kremler sürün. Derisi kuru olanlar ise içeriğinde bitkisel yağ olan kremler sürmelidir.
Güneşten koruyun
Cildi,güneşli havada korumasız bırakmayın. Güneş ışınları ciltte erken kırışıklıklar ve lekelerin oluşmasına neden olur. SPF koruyucu olan güneş aleyhine kremler kullanın.
Nemlendirin
Yaş ilerledikçe deri kurur ve nemini kaybeder. Nemin olmaması ise ciltte kırışıklıkların oluşmasını başlangıç ​​sebebidir. Her gün bol su için.
Gece hizmeti
Gece yatmadan önce ciltteki makyajı sildikten sonra yatıştırıcı krem ​​sürün. Bu kremler cildin daha güçlü ve genç kalmasına neden olur.
Vitamin alın
E ve C vitaminleri açısından zengin antioksidan özelliği olan ürünler seçin. Bu vitaminler cildin kırışmasinin hızını azaltır.

Yemeklerinize dikkat edin
Meyve sebze alın, düzenli şekilde yatın ve stresten uzak durmaya çalışın. Çünkü stres de deride zamansız ve aniden kırışıklıkların oluşmasına yol açıyor.
Yukarıda belirtiklerimizi yaparsaniz, cildiniz çok genç ve sağlıklı görünecektir.

Bir Cevap Yazın