Balık burcu genel ozellıklerı my

BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ

Balık burcu insanı daima hassasiyeti ile tanınıyor. Zor durumda olan insanlara yardım etmek istiyor. Özündenrazı değildir, ancak yaptığı iyiliklerden konuşmaktan bayılırlar Çünkü takdir edilmek ve başkalarını da bu gibi yardımlar yapmaya yöneltmek istiyor. Geleneklere ve kurallara bağlıdır.

balık burcu aşkı

Dürüstlük onun için önemlidir. Diggatcil olduğundan büyük acılara katlanmakta zorluk çekiyorlar.Böyle anlarda gerçeklerden kaçmaya ve kendi hayal dünyalarına sığınmaya çalışırlar. Balık insanı yaratıcılığa eğilimlidir. Hayal kurma yeteneği sayesinde sanat alanındaki becerilerini geliştirebilecek bilir.

Sonunda ortaya çok mükemmel sanat eserleri çıkabilir. Ancak kendine güveni olmadığından biri onun bu yönünü keşfetmek dek sessizce çalışmalarına devam edecektir.

Yaşadığı yerin konforlu ve zevkli olmasını istemektedirler. Evlerinde yakınlarını misafir etmekten çok zevk alırlar. Balık burcu insanları çok iyi ev sahibidirler.

Tüm bu hoş ve ılımlı karakterinin karşılığında balıklar ayrıca inatçı insanlardırlar.Qıcıqlandırıldıqları zaman bu özellikleri ortaya çıkmaktadır ve değiştirmek de mümkün değildir.

 

Bir Cevap Yazın