Boga burcu ozellıklerı my

BOGA BURCU NUN GENEL ÖZELLİKLERİ

Boga burcu insanları bazen sabit fikirli ve sıkıcıdır. Lakin bunun karşılıgında, adeten oldukca sevimli ve mehriban insanlardır. Her kesle nasıl davranacagını çok iyi bildigi için bir çokları ile asan yola gitmeyi başarır.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri
Boğa Burcu Kadını Özellikleri


Ancak bu yad insanlara karşı da semimi davranacagı anlamına gelmez. Şübheçi ve kararsız karakterli Boga, burçları karşı soyuk ve çekingen davrana bilerler. Bogalar hisslerinden çok mantiki ile hereket etmeyi seven insanlardır. Bu sebeble de genellikle risk girmeyi sevmezler.

Boga burcu insanları başlayacagı iş üzerinde uzun müddet düşünerek, her addımlarını hesablamayı severler. Hazırladıkları planın reallaşmasını sabırla gözlerler. Plan ve prokram hazırlamayı ve nizamlı hereket etmeyi çok severler. Rahatlıklarına oldukca düşkündürler. Bu sebebden de evinin de rahat olması onlar için çok vacibdir. Rahatlıkla yanaşı gözelliye de oldukca önem verirler. Paraya  karşı düşkünlüyünün de esas sebebi budur. Onlar parayı isteklerini elde etmek için bir vasıta olarak görürler. Paradan ve gözellikden başka hayran oldugu bir diger şey de ugurdur. Bele demek mümkündürse, ugura karşı düşkünlükleri onların zaif noktasıdir.

Bogalar ugurlu insanlarla yakın dostluklar kurmak istiyorlar. Ögrendikleri şeylerden el çekmek onlar için çok çetindir. En pis özelligi  ise inatcı olmalarıdır. İdare etmeye ve emir almaya alışkın degillerdir. Onlar fikirlerini bildirdikleri anda bu onların fikrinin bir daha hiç vakti deyişmeyeceyi anlamına gelir. Son söz artık söylenmiştir. Buga bürcü insanlarının bir diger önemli özelligi ise de yüksek zevke malik olmasıdır. Bazi Bogaların içinde bir senetçi oldugunu da demek olur. Onlar etdikleri işlerle de daim bunu sübut etmeyi başaran insanlardır.

Boga burcu bütün burclar arasında en ezmli ve en inadcı burcdur. İstedigini elde etmeyi başaran bir karaktere sahibdir. Her hangı bir şeyi etmeye kerar verenedek uzun müddet düşünür. Daha sonra ise maksadina çatmakda onu hiç bir şey engelleyemez. Onlar hayatdan ne istediklerini çok iyi bilirler.

İtibarlı ve sadik olmaları onların en önemli özelliklerinden biridir. Onların en önemli özelliklerinden bir digeri ise sabırlı olmalarıdır. Hangi zorluga uzun müddet tab getire ve bir yere kadar edilen sehvleri bile görmezliye vura bilerler. Ancak haksızlıga ugradıklarını, anladıklarını hiss etdiklerinde gazablenirler. Bu zaman onlar esebi şekilde geder ve bir daha kayıtmazlar.

Onlar hereketli bir heyat tarzina ögrenmiş degiller. Sabit heyat tarzi onlar üçün daha rahatdır. Praktik zekaları, ciddi olmaları herkez tarafından bilinen bir diger özellik ise . Kalıcı gözelliklere çok böyük önem verirler. Onlar için güzel bir ev, samimi münasibet, rahat hayat oldukca önemlidir. Her hangı bir mevzuda hayal kırıklıgı yaşadıgında ise hükmedici ve kıskanc birine çevrile bilerler.

Boga burcu paylaşmayı bilen ve kırda sevinclerle hoşbeşt olmayı beceren bir özellige sahibdir. Dost olarak oldukca dikkatli ve vefalıdır. Buga burcu huzur insanıdır. Menfi hallardan uzakdır ve yalnız güzel şeylerle maraklanmak isteyir. Buga burcu insanları çok mübahise etmeyi sevmizler. Ancak sabırlarinin sonhaddi aşıldıgında görülmemiş bir şetdetle reaksiyon vere bilerler. Adeta sakit ve sessiz davranışlara sahibdirler. Dostluk onlar için çok önemlidir. Kin saklamazlar, bagışlayan ve merhemetlidirler. İnsanların dürüst davranması onlar için çok önemlidir. yardım isteyen insanlar için ellerinden geleni yapmayı severler. Degişikligi sevmezler. Sogukkanlı olmayı başarırlar. Hayatın çetinliklerine karşı dözümlüdürler ve bunun üstesinden gelmek onlar için çetin degil.

Boga insanları çok mesuliyyetli, insancıl ve mehriban insanlardır. Onlar sevgi ve dikkate karşı oldukca hassasdırlar. Dikkat merkezinde olmayı çok severler. Bu onlarda uşaklıkdan gelen bir küsusiyyetdir. Ancak hiç bir zaman ilk addımı atmazlar. Onlar yakın çevrelerinde olan insanlarla yakşı yola gitmeyi başarırlar.

Bir Cevap Yazın