Akrep burcunun uyumu nasıldır

Akrep Burcunun uyumu

Akrep burcunun uyumu akrep erkeginin diğer burç kadınları ile olan ilişkisini sizlerle paylaştım.

akrep burcu aşk hayatı my ansiklopedi

Akrep burcunun uyumu nu sizlere sunuyorum.

Akrep erkeği – Koç kadını; Birbirini anlamakta zorlanırlar. Koç özgürlüğü sever, kıskanç Akrep bunları kabul edemiyor. Her ikisi bencil, dinamikve dinamiktirler. Hiçbiri taviz vermekten hoşlanmaz. İlişkiler kısa, aile uğursuzdur.
Akrep erkeği – Boğa kadını ; Karakterlerinde olumsuz özellikler olsa da, yola gitmeyi başarırlar. Sorunlar çoğu zaman ailede önderliğin üstünde olur. İlişkiler mümkündür. Taraflardan biri taviz gitmeyi başarırsa, mutlu aile mümkündür.

Akrep erkeği – İkizler kadını ;İkizler net değildir. Bir şey düşünüyor, tamamen başka türlü hareket ediyorlar. Bu ise çoğu zaman sorunların ortaya çıkmasına neden olur. İlişkiler mümkündür. Aile hakkında bunu söylemek biraz zor.

Akrep erkeği- Yengeç kadını; Her ikisi su unsuru olduğundan birbirleriyle iyi yola gidiyorlar. Ana sorunlar kıskançlık yüzünden oluşur. Bu özellikleri nedeniyle, her ikisi uğrar. Eğer kıskanmasalar, başarılı aile kurmak mümkündür.

Akrep erkeği – Aslan kadını; Unsur açısından birbirinden keskin farklılaşırlar. Arslan – od, Akrep – su, Leo ötkem, doğrudan, Akrep kindar olduğu için, bu onların ilişkilerinde de kendini gösteriyor. Arslanın gururu ilişkilerde sorunlar yaratır. Aile kurmak iyi degildir.

Akrep erkeği- Başak kadını ;Bu burç sahipleri birbirini çok iyi anlıyor, oldukça güzel ilişki kurabiliyorlar. İster dostluk, gerekse ailede ilişkileri başarılı. Su ile Toprağın iletişimi arzu olunandır.

Akrep erkeği- Terazi kadını; Akrep – su, Terazi – hava unsurlu olduğundan karakterinde de belli özellikler var. Bazen bu özellikler ilişkilere engel olur. Teraziler cömertçe para harcamayı severler bu Akreplerin pek sevmezler. Ailede ilişkiler sorunludur.

Akrep erkeği- Akrep kadını; Birbirine benzer yönleri çoktur. Her ikisi kararlı, kindar, bencil, kıskançtırlar. Bu özelliklerinin olmasına rağmen, birbirine layık olmayı başarıyorlar. İlişkiler iyidir. Aile başarılı olabilir.
Akrep erkeği – Yay kadını; Her ikisi keddardır, her ikisinde farklı tarafları da var. Akrep eve kapalı, Yay ise seyahati çok seviyor. Akrep bencil olduğundan, Yay’ın tüm özgürlügünü elinden alacak. Birbirini anlamıyorlar. İlişkiler kısa vadeli. Aile uğursuzdur.

Akrep erkeği – Oğlak kadını ; Bu burç sahipleri arasında büyük sorunlar bekleniyor ancak sevgi karşılıklıdır. Akrep duygusal olsa da, Oğlakın dözümgünlüğü her şeyi yoluna koyuyor. Her ikisi maksat yönlüdür. Birbirine yatkındırlar. İlişkiler ve aile başarılı.

Akrep erkeği- Kova kadını; Birbirinden keskin farklılaşırlar. Kova duygusal olduğu halde, Akrep realist. Kovanın ruh ruhiyyesinin sık sık değişmesi Akrep’i bezdirir. Kova gezip dolaşmağı, Akrep ise evde olmayı tercih ederler. Aile uğursuzdur.

Akrep erkeği – Balık kadını; Birbirlerinden hoşlanmayı başarırlar. Balık akrebe çok bağlıdırlar. Ailede lider akrep. Bu da Balıkların ureyince. Aile başarılı.

Bir Cevap Yazın