Aslan burcunun uyumu nasıldır

Aslan burcunun uyumu nasıldır

aslan burcu genel özellikleri
aslan burcunun uyumu ve  genel özellikleriAslan burcunun uyumu, ve aslan burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır.

Aslan burcunun uyumu, ve aslan burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır.

 

 

Aslan burcu erkeği uyumu;

Aslan burcu erkeği- Koç burcu kadını; Uyumlu fazladır. Bazen her ikisinin dominant rol oynaması ilişkileri zorlaştırıyor. Unsurları aynı olduğundan birbirini anlamaktadır. İlişkileri iyidir. Aile uygun ve başarılı. Çoğu zaman fikirleri örtüşüyor.

Arslan burcu erkeği – Boğa burcu kadını;  Romantik ilişki arayışı savaşa dönüşebilir. Her ikisi ters ve dözümsüzdürler. Ilişkilerinde sorunlar var. İletişim mümkündür, ama ailede uzun vadeli ilişkiler olmuyor. Arkadaşlık ilişkileri de uğursuzdur.

Arslan burcu erkeği – İkizler burcu kadını;  İkizlere arslanların gönlünü almak için çok çalışmak gerekir. Aslanlar onlara karşı çok talebkardırlar. İkizlerin taviz verdiği bu ilişkilerin uzun süreli olmasına yol açıyor. Aile başarılı. İlişkiler uzun vadeli.

Aslan burcu erkeği – Yengeç burcu kadını;  İlişkileri suyun ateşle ilişkisi gibidir, su gülcü ise ateşi söndürecek, ateş gülcü ise  suyu kaynatıp buharlandıracak. Yengeçlerin romantik, duygusal özellikleri yorabilir. Yengeçler  Aslan’dan onun anlaşılmasını istiyor. Aslan bunu biliyor, ama ailede dominant kendisi olmak istiyor. Eğer bu böyle olmasa zor ki, aile uzun vadeli alınsın.

Arslan burcu erkeği – Aslan. burcu kadını; Aslan her yerde her zaman ancak kendisini düşünür. Bu ilişkilerin sorunu iki “ben” olan kişinin “biz” olmasıdır. Bu zor olsa da, mümkündür. Her ikisi romantik, hayat sever, birbirine yatkındırlar. Biri diğerine taviz gitse, oluşan ailenin uzun vadeli olacağını söylemek mümkündür.

Aslan burcu erkeği – Başak burcu kadını;  Arslanların kendisinden razı olması samimi başakdan  onlara karşı olumsuz tepki yaratır. Başak burcu kadını arslan burcu erkeginin  onunla emirle konuşulmasından hoşlanmaz. Arslan burcu erkegi amiralliği  seviyor. Tüm ilişkiler kısa sürelidir.

Aslan burcu erkeği – Terazi burcu kadını;

İlk görüşmeden birbirine ilişkileri mükemmel. Bu burclu kişiler birbirine danışırlar. Aile çok başarılı. Bu burçta doğan kişilerin nikahı mutluluk ve sevgi yaratır.

Arslan burcu erkeği – Akrep burcu kadını;   Mizaç bakımından birbirine uyğunsalar da, ailede mutlu olmaları pek gerçekçi değil. İlişkiler uzun süreli değildir. Ailede hep sorunlar olacaktır.

Aslan burcu erkeği – Yay burcu kadını;  Unsurları aynı olduğundan her iki burç sahiplerinin karakterlerindeki bazı özellikler aynıdır. Birbirini değerlendirebilmek bilirler. İlişkiler çok güzeldir. Aile başarılı.

Aslan burcu erkeği – Oğlak burcu kadını;  Birbirlerinden çok farklılaşırlar. Oğlaklar Aslanlar gibi duygusal ve sevgi uğruna her şeyden geçen değiller, hem de arslanların kendisinden razı olması Oğlakları daim sinirlendirecek. İlişkiler mümkündür, ama aile zor ki, başarılı alınsın.

Aslan burcu erkeği – Kova burcu kadını; Arslan ateş, Kova hava unsurlu olduğundan, ilişkiler problemlise de, mümkündAür. Bazen birbirlerini anlamıyorlar. Ailede her ikisi başkan olmak istiyor. Bu da sorunlara yol açıyor. Akıllı Kova bencil arslana yola veremiyor.

Arslan burcu erkeği – Balık burcu kadını;  Aktif, hayat sever Arslan, melankoliye uyan Balıkları anlamıyor. İlk görüşmeden ilişkiler alınmıyor. Arslan la gururu birçok durumda balıklar taviz vermeye koymuyor. İlişkiler problemlidir. Aile uğursuzdur.

Bir Cevap Yazın