Başak burcunun uyumu nasıldır

Başak burcunun uyumu nasıldır

Başak burcunun erkeği- Koç burcu kadını : İlk görüşmeden birbirine ilgi artabilir, ama bunu dikkate almak gerekir ki, Koçlar çok duygusal. Karşı tarafın tam onun dediği oturup durmasını istiyor. Oluşan sorunlar ailenin uzun süreli olmasına engeldir.

başak burcu aşk hayatı
başak burcu aşk hayatı

Başak burcu erkeği – Boğa burcu kadını: Her ikisinin benzer özellikleri var. Tecrübeli, ev, sıcakkanlı, evcimendirler. Birbirine yatkındırlar. Eğer her ikisi taviz gitseler, birbirine ödün verseler, mutlu aile oluşabilir.

Başak burcu erkeği – İkizler burcu kadını İkizler serbestliği seviyor. başaklar onlar için kanununda çoğu zaman riayet etmiyorlar. Bu da, başagın kendisinden çıkarabilir. Kısa süreli ilişki mümkündür. Aile çoğu zaman başarısız olur.

Başak burcunun erkeği – Yengeç burcu kadını: Başak Yengeç için hislerin güvenliğini sağlıyor. Özel dikkat ayırır. Birbirine çok uygun insanlardır. Tüm ilişkilerde bu uyum görünüyor. Arkadaşlık ve işgüzarlık ilişkileri mükemmel. Aile de başarılı.

Başak burcu erkeği – Aslan burcu kadını: Onlar birbirleriyle çok zor anlaşır. Başak eleştiri yapmayı seviyor, Arslan ise bundan hoşlanmaz. Birbirini anlamıyorlar. Aynı yönleri oldukça azdır. İlgi örtüşmemektedir. İlişkileri çok zaman alınmıyor. Evli hiç tavsiye edilmez.

Başak burcu erkeği – Başak burcunun kadını: Her ikisi aynı burcun sahibi olduğundan ortak yönleri çoktur. Birbiriyle iyi yola gidiyorlar. Birbirine talepleri büyüktür. Eğer taraflardan biri ilk adımı atarsa, o zaman mutlu ailenin olabilirler.

Başak burcu erkeği- Terazi burcu kadını :Terazi burcu sevgiye başakdan farklı olarak çok ciddi yanaşır. Başak burcu soğukkanlı olması çoğu zaman Teraziyi kendisinden çıkarır. Terazi tolerans göstermiyor. Bu da ilişkilerin yozlaşmasına ciddi etkisi vardır. Aile çok uğursuzdur.

Başak burcunun erkeği – Akrep burcu kadını: Akrep burcu ile başak burcu ile ilgili olarak kendini çok rahat hisseder. Başak burcu sıkça taviz versede iletişimler daha sağlam olur.

Başak  erkeği – Yay burcu kadını: Yay’ın karşı sivil ciddiyeti başakın sürekli huzursuz edecek. Yay’ın tahammülsüzlüğü, daim başkan rolünde olması, kıskançlığı artıracak ve kısa müddetliyine yol açıyor. Aile başarılı sayılmaz.

Başak  erkeği – Oğlak burcu kadını: Her ikisi hissiyata kapanan dayanıklı, intellektli, zeki insanlardır. Arkadaşlık ve işgüzarlık ilişkilerinde Başak daima Oğlağa taviz gidiyor. Aile ilişkileri çok başarılı. Arada karşılıklı saygı mevcuttur.

Başak  erkeği – Kova burcu kadını: Birbirini beyenselerde bunlar arasında aile bağı mümkün değildir. Çoğu zaman böyle ailelerin dağılması gözlenir. Bu burçlu insanların işgüzarlık ilişkileri de nadiren olur. Arkadaşlık ilişkileri de uğursuzdur.

Başak  erkeği – Balık burcu kadını: Başak sevginin zeka ile, akılla sıkı bağlı olduğunu düşünüyor. Balık ise aksine, hisse çok kapılmaktadırlar. Buna rağmen, başarılı ailenin içerebilir.

One comment

Bir Cevap Yazın