Boga burcunun uyumu nasıldır

Boga burcunun uyumu nasıldır

Boğa burcunun erkeği – Koç burcu kadını: İki birbirinden ayrı, farklı kişilerdir. Boğalar onları acele ettirmeyi sevmiyorlar. Koçlar aksine, dürtüsel hareket etmeye meyillidirler. Bunlar arasında yer sıcak iletişimler oluşabilir. Aile ilişkilerinde ise bir çok sorunlarla cıkabilir.

Boğa burcu aşk hayatı
Boğa burcu aşk hayatı

Boğa burcunun erkeği – Boğa burcu kadını: Duygusal yatkınlıkları vardır. Boga burcu kadını aşkta duygusal. Boga burcu erkegi, bazen duyarsızdırlar. İlişkileri hoş olabilir, ama ailede tahammül, sabır hakim etmese, zor ki, bu uzun vadeli olsun.

Boğa burcunun erkeği- İkizler burcu kadını:  Değişken bir mizaç İkizler net Boğaların tamamen aksidirler. Birçok özellikleri onları birbirine bağlasa da, aile için bu yeterli değildir. Ailenin uzun vadeli olmasından dolayı karşı taraftan hoşgörü ve irade gereklidir.

Boğa burcunun erkeği- Yengeç burcu kadını:  Her ikisi hislere kapanan. Romantik özellikleri de vardır. Evde olmayı çok seviyorlar. Her ikisi sadakati değerlendirir. Aile ilişkileri çok başarılı.

Boğa burcu erkeği- Arslan burcu kadını:  Karakter bakımından birbirinden farklıdırlar. Arslan heyatsever, neşeli olduğu halde Boğalar duygularını gizlemeyi bilen ve bencildir. Aslanları yola koymak zor olduğu için ilişkiler mürekkebleşir. Aile çoğu zaman başarılı sayılmaz.

Boğa burcu erkeği – Başak burcu kadını:  Başarılı aile alınır. Her iki burç sahiplerinin düşünceleri, istekleri örtüşüyor. Oluşan problemlerin çözümünde her ikisi aktif yer alıyor. Bu da ilişkilerin daha da ısınmasına yol çıkarır.

Boğa burcu erkeği – Terazi burcu kadını:  Bu bakımından Teraziler çok emosionaldirlar. Ailede Boğa başkan olmak istiyor. Her iki burç sahiplerinin çıkarları aynıdır. İlişkiler kötü değil, uzun vadeli ve kalıcı olabilir.

Boğa burcu erkeği – Akrep burcu kadını:  Bu burç sahiplerinin iletişimi iyi sayılabilir. Bazı olumsuz özellikleri yok etmekle, Akrepler tahammülsüz olsa da, Boğaların sabrı ilişkilerin uzun vadeli olmasına imkan verir. Çoğu zaman oluşan aile saadet örneğine dönüşüyor.

Boğa burcu erkeği – Yay burcu kadını: Zeka yönümünden birbirini cezp etseler de, aile-meişet zemininde rabiteleri çabuk kırılır. Aşk bir yıldırım parıltısı gibi gürültülü, aydınlık ve ani olur. Birbirine taviz gitmemeleri aileyi yıkıyor.

Boğa burcu erkeği – İkizler burcu kadını: Mükemmel Çift. Belli bir yaşa geldikten sonra, bu açıkça görülmektedir. Karakter bakımından birbirine çok yatkınlıkları vardır. Biri zora düştüğü zaman, diğeri onun yardımına ulaşır. Her iki burcun huzuru ve sabrı uyum, aheng yaratıyor. Çalışmayı severler, temizdirler.

Boğa burcu erkeği- Kova burcu kadını :Çoğu zaman Boğalar Kovalar karşı çok titiz ve kıskanç olurlar. Her ikisi bu tavırdan çok çabuk yorulurlar. Birbirinin anlaşılmaması ailenin dağılmasına yol açabilir. İhtirasca Boğa Kova-dan güçlüdür, bu da ilişkilere etkisiz geçmiyor.

Boğa burcu erkeği – Balık burcu kadını : Bu bakımından Boğalar başkan olmalıdır. Balıklara çok yardımı çarpıyor. Karakter bakımından Boğalar balıklar güçlüdür. Bir yerde bu burç sahipleri mutlu olabilirler. Ailede oluşan bazı sorunlar Balıkların bencil olmasından ileri gelir. Balık unutmamalıdırlar ki, Boğalar onlardan çok güçlüdür.

Bir Cevap Yazın