İkizler burcunun uyumlulugu nasıldır

İkizler burcunun uyumlulugu

İkizler Burcu Aşk Hayatı
İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcunun erkeği – Koç burcu kadını: Her ikisi iyimser, optimistdirler. Yüksek teşebbüskarlığa malikdililer. Koç yönetici rolünü oynamayı seviyor. Aile başarılı sayılabilir. Birbirine saygı yıldan yıla artacak. Arkadaşlık ilişkileri de iyidir.

İkizler burcu erkeği- Boğa burcu kadını: Boğa burcu kıskanç, tahammülsüz, bazen agresif olduğundan, İkizler’le yola gitmesi zorlaşır. İkizler de serbestliği, kendi düşündüklerini etmeyi sevdiğinden söylenti keçinmirler. Bu bürclülar gerçek hayatta birbirine uygun gelmezler. Başarısız ve kısa süreli ilişkiler oluşur.

İkizler burcu erkeği- İkizler burcu kadını: Aynı burcun sahipleri oldukları için bir çok yararı aynıdır. Her ikisi dürtüsel, dalaşqandırlar. Beka hiçbirinde yoktur. Tez özlerler. Birbirlerini çok sevseler de, ailede zaman zaman bazı sorunlar yaşanabilir. Mutlu aile sadece birbirine uyum ile oluşur.

İkizler burcu erkeği- Yengeç burcu kadını: Yengeç burcu çok duygusal, hislere kapanan olduğundan bazen İkizlere düşündüklerini söylemekte, fikir alışverişinde yaratmakta zorlanıyor. İkizler sevgilerinde kalıcı değiller, bu da ilişkilerin yozlaşmasına yol açacak. Aile başarısız sayılır.

İkizler burcu erkeği- Aslan burcu kadını: Bu bakımından İkizler lider olmak istiyor. Aslanlar her yerde başkan olduğundan kurulacak ailede, eşlik ekseriyetlede lider odur. İkizler taviz gittiğinden ailenin uzun vadeli olması mümkündür. Arkadaşlık ilişkilerinde de her şeyin mükemmel olması bekleniyor.

İkizler burcu erkeği- Başak burcu kadını: Birbirini sevmeyen kişilerdir. İkizler hava, Basaklar toprak unsuru olduğundan uyumsuzluk buradan oluşur, vadede ancak tozanaq koparacak. Basaklar çoğu zaman İkizleri eleştiriyor. İkizler bu ilişkiye çok dayanamıyor. Kısa vadeli, parlak ilişkiler hızla bozulur.

İkizler burcu erkeği- Terazi burcu kadını: Her ikisi hoşgörü, optimistdir. Hiçbiri kıskanç değildir. Birbirini bir sözden veya bir bakıştan anlamaktadır. Bu ilişkiler mükemmel. Aile çok başarılı olabilir.

İkizler burcu erkeği- Akrep burcu kadını: Birbirinin hoşuna gelseler de, bu henüz her şeyin mükemmel olması demek değildir. Akrep çok kıskançtır, İkizler ise ayaklarınızı değiller. Bu özellikler de bir çok sorunların ortaya çıkmasına yol açıyor. Aile çok nadiren başarılı olur.

İkizler burcu erkeği- Yay burcu kadını: Birçok özellikleri benzerdir. Buna rağmen, ailede bazen başarısızlıklarla karşılaşmaktadır. En çok maddi durumun zorlaşması ile ilgili olarak belirli söylentiler ortaya çıkar. Tahammül, sabır olmasa, ilişkilerin devamı, uyumluluğu biraz zordur.

İkizler burcu erkeği- Oğlak burcu kadını: Her ikisinin yaklaşımı sadece dostluk ve işgüzarlık zemininde alınabilir. Uzun vadeli ve mutlu aile hakkında konuşmak biraz zordur.

İkizler burcu erkeği- Kova burcu kadını: Bunlar arasında sadece dostluk, işgüzarlık, hem de uzun vadeli aile ilişkileri mümkündür. Bazen adama ele gelir ki, bunlar sanki birbirleri için yaratıklar.

İkizler burcu erkeği- Balık burcu kadını: Aile ilişkileri çoğu zaman başarısız sayılır. Esasen bu başarısızlık ünsürl? ilgilidir: İkizler hava, Balık ise su unsurlu. Bu ilgiden en çok Balık eziyet çekecekler. Balıkların emosionallığı İkizleri kendinden çıkaracak.

Bir Cevap Yazın