Kova burcunun uyumlulugu nasıldır

Kova burcunun uyumlulugu nasıldır

Kova Burcu ve Aşk Hayatı
Kova Burcu ve Aşk Hayatı

Kova burcunun erkeği – Koç burcu kadını: Bu burç sahiplerinin benzer yönleri var. Her ikisi liderliğe can atıyor. Tabii ki, çoğu zaman Koç galip gelir. Sorunlu münasibetdir, ailede oluşan söylentiler her ikisini tez bıktıracak.

Kova burcunun erkeği – Boğa burcu kadını :Her ikisi sözünü demeyi başaran. Taviz gitmez. Bunlar arasındaki ilişkiler dostluk ilişkisidir. Sevgi zor durumlarda oluşabilir. Aile nadiren mutlu olur.

Kova burcu erkeği – İkizler burcu kadını: Değişken bir mizaç İkizler kovanın emrinde olacaktır. Zevke ve ilgi alanları aynıdır. Çoğu zaman bir yerde yaratıcılık işleri ile meşgul olurlar. Birbirini çok güzel anlıyorlar. Aile başarılı.

Kova burcu erkeği – Yengeç burcu kadını: Kovanın aşırı emosionallığı Kanseri kendisinden çıkarır. Kendilerine yüksek dikkat gerektirir. Birbirini zor anlamaktadır. Ünsiyyetleri hemen alınmaz. Aile uğursuzdur.

Kova burcu erkeği – Aslan burcu kadını: Birkaç süre içinde bu ilişkiler güzel görünebilir. Sonradan ise problemlerin ortaya çıkması onları da bıktıracak. Her ikisinin ilişkilerinde liderlik iddiasında olması durumu daha da zorlaştıracaktır. Aile çoğu zaman başarısız olur.

Kova burcu erkeği – Başak burcu kadını: Zirek, hızlı olan Kız sürahiye eleştirel yaklaşır. Her ikisinin manevi ilişkiye, sevgiye büyük ihtiyacı var. Ilişkilerde problemler var, aile uğursuzdur.

Kova burcu erkeği – Terazi burcu kadını: Birbirlerine çok yatkındırlar. Müziği, sanatı seviyorlar. Aralarında ciddi çatışma hemen hemen oluşmaz. Her ikisi birbirini seviyor, saygı duyuyor. Ailenin kıymetini bilirler. Aile çok başarılı.

Kova burcu erkeği – Akrep. burcu kadınıBirbirinin eksidirler: Akrep kıskanç, Kova özgürlüğü sever. Akrep çoğu zaman agresif olur, Kova ise tansiyonu sevmiyor. Bu da elbette ki, kovanın Akrep’ten yan gezmesinin sebebidir. Aile uğursuzdur.

Kova burcu erkeği – Yay.burcu kadını Her ikisi aktif, heyatsever. Her ikisi toplum içinde olmayı sever. Arkadaşlık ve işgüzarlık ilişkileri çok güzeldir. Aile ilişkilerinde ise oluşan anlaşmazlıklar her ikisini hızlı bıktıracak.

Kova burcu erkeği – Oğlak.burcu kadını Birincil görüntüden birbirine çok uygun görünecekler. Her ikisi çalışmayı, işlemeyi, karyeranı, toplumda belli makam tutmayı başarıyor. Ama ailede sorunlar var. Esas problem onların birbirini başa düşmemesi.

Kova burcu erkeği – Kova.burcu kadını Birbirine çok güzel uygun gelirler. Her ikisi akıllı, düşünceli ve becerikli. Onları ilgilendiren konular fazladır. Birbirini çok iyi anlamaktadır. Aile başarılı olabilir.

Kova burcu erkeği – Balık burcu kadını Bu bakımından dış görünüm etkili. Öyle ki, Balıkların dış görünümü Dolçaları valeh edir. Bu ilişkilerde gerçek sevgi ortaya çıkabilir, eğer Balık nazlı olsalar … Taraflardan biri taviz gitmeyi bilmelidir. Aksi takdirde, sağlıklı ve mutlu aile hakkında konuşmak mümkün değil.

Bir Cevap Yazın