Aldatılan burçlar nasıl davranır

Aldatılan burçlar nasıl davranır

Aldatılan burçlarAldatılan burçlar ; Aldatmak, cazip insana acı verir ve aldatılan insanın burcuna göre verdiği tepkiler de çeşitlidir. Burçlara göre aldatıldığını öğrenen insanlar nasıl davranır? Sorunun cevabını bulmak için makalemizi okumaya devam edin. Konu ister aşk, ister dost, ister iş olsun, her insan evladının aldatılmaya yaklaşımı bellidir. Bu, hem de bazı burçların esas ayrılık nedenlerinden biridir.
“Aldatan kendini kandırıyor” sözü doğrudur.
Şimdi isterseniz burçlar hakkında bilinmeyen gerçeklere birlikte göz atalım.

Koç burcu
Öncelikle inanmak istemezler. Dünyanın merkezi o, olduğu halde, kim böyle bir şeye cüret etmiş olabilir?

Boğa burcu
O, sakin, düşünmeden hareket etmeyen, hatta düşündükten sonra da uzun süre harekete geçmeyen insandır. Güvenin olmadığı yerde Boğa da olmaz.

İkizler burcu
Öncelikle bir süre düşünecektir. Çok gariptir ki, onu aldatan insan ister dostlukta, ister işte, ister sevgide olsun, bir anda gözden düşer.

Yengeç burcu
Yengeçlerin hisleri çok kuvvetlidir. Onlar her şeyi kolaylıkla fark edebilirler. Emin olun ki, sizi pişman etmek için ellerinden geleni yapacaklar.

Aslan burcu
Bir Aslanı bu halde görmek çok kötüdür. Yürekleri öyle kırılacak ki, kendiniz de pişman olacaksınız. Kendinizi af ettirmeye çalışmalısınız. Ancak bunun ne kadar alınacağı belli değil.

Başak burcu
Düşünecek ki, hayat onu yine yanıltmadı. Üzerine “haklılık gururu” çökecek. Acı gerçeği bağrına basıp, yaşamaya devam edecek.

Terazi burcu
Bu durumda Terazi önce kendi hatalarını bulmaya, kıyas etmeye çalışacak. Eğer barışmayı düşünüyorsa, öcünü mutlaka alacaktır.

Akrep burcu
Aynısı ile karşılık verecektir. ezilmekle, depresyona girmekle zaman kaybetmez. Sadece en uygun koşulların eline geçmesini bekler.

Yay burcu
O, hem karşısındakini, hem de kendisini “kandıracakdır”. Ne kendini bağışlayacak, ne de onun saflığından yararlandığı için karşısındakini.

Oğlak burcu
Bu, dönüşü olmayan bir yoldur. Oğlaklar zor silseler de, tam silen insanlardır. Ne dava açacak, ne de intikam alacaktır. O insanları kaybetmekten çok kendi onurunu kaybetmekten korkuyor.

Kova burcu
Bunu asla kendisine yakıştıramaz. O yüzden de kendisin çok asabileşecek. Adınızın bile gectigi yerleri terk edecek.

balık burcu
En beklemediğiniz tepkiyi vereceklerdir. Bir gece içip karşınıza çıkabilirler. Gerçeği duymak onlar için daha iyi olabilir. Sizi kendi hayatınızla başbaşa bırakacaktır.

Burçlar ve özellikleri sayfamızı ziyaret etmek istermisiniz

Bir Cevap Yazın