Burçlar engelleri nasıl aşar

Burçlar engelleri nasıl aşar

Burçlar engelleri nasıl aşar

seo teknisyeni, Seo teknisyeni myansiklopedi
Burçlar engelleri nasıl aşar;Burçlar içlerinde bulundukları zor durumlardan nasıl çıkıyor;Hayat her zaman sorunsuz gitmiyor, o, beklenmedik sürprizlerle doludur.Doğaldır ki, çıkmaza düşen herkes çıkış yolu arıyor. İnsan doğası böyle anlarda ortaya çıkıyor: Bazıları aklını çalıştırıyor, başkaları kurnazlığa el atıyor, diğeri ise soğukkanlılığını korumayı başarıyor, geri kalan da kendi güçsüzlüğünü itiraf edip teslim olur. Elbette ki, burada sizin hangi burç altında doğduğunuz büyük önem taşıyor.

Herkes zora düştüğünde himayesinde olduğu zodiak işaretinin karakterine uygun davranır.
istinaden bu yazısında burçlara göre insanların zorlukların üstesinden gelme becerisini gruplaştırmaya çalıştı.

Koç burclar ı engelleri nasıl aşar

Koçlar istenilen durumdan şerefle çıkmaya alışık etti. O, zorlukların üstesinden bağımsız şekilde gelebildiği için kendisi ile gurur duymaktadır. Bu burç altında dünyaya gelenler hayat yolunda karşılaştığı tüm engelleri sessiz-sedasız ortadan kaldırır.

Boğa burcu  engelleri nasıl aşar

Boğa burcundan olanların omuzları her sıkıntıya tab getirir! Bu işaret altında dünyaya gelenler sıkıntıları def etmeyi seviyor. Üstelik, onlar başarısının sırrını başkalarıyla, hatta yabancı adamlarla bile paylaşmaya hazırdır.

İkizler burcu  engelleri nasıl aşar

Sorunların üstesinden tek başına gelemiyor, zora düştüğü gibi başkalarından, özellikle Koç ve Boğa burcu altında olan yakınlarından yardım istiyorlar.Bu yardımın karşılığında ise hep cömertçe teşekkür ediyorlar.

Yengeç burcu  engelleri nasıl aşar

Bu burç altında dünyaya gelenler ağlayıp sızlayarak veya acı çektiğini etrafdakilere fark ettirerek başkalarının onlara yardım etmesine nail olur. Onlar kendi gücüne ancak yanında yardım edecek birinin oldugunu anlayınca başarırlar.

Başak burcu  engelleri nasıl aşar

Başak burcu istenilen durumdan çıkmak yeteneği farklıdır. İstenilen sorunları çözerek doğru karar verir ve bununla gurur duyuyorlar.

Aslan burcu  engelleri nasıl aşar

Arslan sorununu çözene kadar herkesi bezdirir yardım isteyebilir. Sorunu başarıyla çözdükten sonra ise tüm komplimanları büyük memnuniyetle kendi adresine alır. Asıl kurtarıcı ise hafızasında ömür boyu hoş anı olarak kalıyor.

Terazi burcu  engelleri nasıl aşar

Terazi kadar sorundan korkan ikinci burç yoktur. Bu burcun sorunlardan sık rahatsız olan temsilcileri zor durumu biraz da kendileri zorlaştırır.Dara düştüğünde çoğu zaman Koç veya başagın onlara yardım etmesini bekliyor, fakat hiçbir durumda teslim olmuyorlar.

Akrep burcu  engelleri nasıl aşar

Akrep’i neşeli ise sürpriz veya incitmek çok zordur. İhmal ve emniyet bu burç altında doğanlar için tüm sorun ve belalara karşı en güçlü silahtır.

Yay burcu  engelleri nasıl aşar
Yay tüm meseleleri yumorla çözer ve bu, başka burçtan olanların da hoşuna gidiyor. Yaylar çok şey öğrenebilir.

Oğlak burcu  engelleri nasıl aşar
Oğlaklar karşılaştığı sorunlara sözde bakmıyor, aksine çok ciddiye alırlar. Her sorunun üstesinden kendisi gelir, buna rağmen, emin olmak için insanların karşılıksız desteğinden yararlanmak da istiyorlar.

Kova burcu  engelleri nasıl aşar
Kova burcundan olanlar tüm hayati kararları görülmemiş coşku ile kabul eder. Daha sonra aklı ile övünüyor, herkes de onunla anlaşıyor.

Balık burcu  engelleri nasıl aşar
Sorunlar Balık burcu altında doğanları yavaş yavaş deli ediyor. Utangaç Balık başkasından yardım istemeye çekiniyor. Kimseye el uzatmak istemiyor.

Bir Cevap Yazın