Burçlara göre anne özellikleri

Burçlara göre anne özellikleri

Burçlara göre anne özellikleriBurçlara göre anne özellikleri: her burcun kendine has özellikleri var. Tabiki annelik özellikleride farklı farklı olacak. Burçlara göre anne özellikleri nelerdir aşşagıda inceleyebilirsini.

Koç burcu annesi

Çocuklaçocukolan, yaratıcıbirannedir. Mükemmelbiroyundostudur. Cezavermekistese de öfkesiniçabukunutuyor.
Boğa burcu annesi
Çocukları büyüdükçe yarı ciddi yarı sevimli olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir dost olacaktır.
İkizler burcu annesi
Çocuklarını çok sevsələrdə sərbəstliyinin onlar tarafından elinden alınmasına yol vermız. Çocukları da onu örnek alıp özgürlüklerine aşırı düşkün olan insan gibi büyüyorlar.
Yengeç burcu annesi:
Fedakar bir anne, çocukları için deriden-kabuktan çıkar ve güvenilecek bir sığınaktır. Bu da çocuğun çevreye uyumunu zorlaştırabilir.

Aslan burcu annesi
Kendi hayatını yaşamaktan heçvaxt vaz geçmez. İş ve çocuk ilkesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar, ancak söz duymayı da öğretir.

Başak burcu annesi:
Çok yakında çocuk sahibi olmaz. Ama anne olduğu zaman da ciddi ve disiplinli olur. Çocukları ona güveniyor ve onları sevdiğini bilir.
Terazi burcu annesi

Onun için çocukları eşinden sonra gelir ama çok sevimli ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocukları eşinin sözünü eşitməzsə çok kızar.

Akrep burcu annesi
Çocuklarını sevse de sevgilerini göstermeye bilir. Çocuklarının yüksek hedeflerinin olmasını ister, ama onların kusurlarını da görmek istemiyor.

Yay burcu annesi:
Çocukları için çok iyi dosttur. Çocukların kendisi gibi doğru ve pozitif ruhta büyütür.

Oğlak burcu annesi:
Çocukları ile çok ilgilenir. Her sözüne kulak verir. Çocuklarının serbestliyine çok karışır.

Kova burcu annesi
Kendini küçük bir insana adamak zor gelebilir. Sevgi talimatları yapan bir anne değildir. Ancak çocuklarına yardım eden, eğlenceli bir insandır.

Balık burcu annesi:
Çocuk zamanlarında mahrum kaldığı herbir şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı yumuşak olması disiplin kurmasına engel olabilir.

Bir Cevap Yazın