Burçlara göre babalık özellikleri

Burçlara göre babalık özellikleri

Burçlara göre babalık özellikleri nelerdir;

burçlara göre babalık özellikleriKOÇ BURCU BABASI. Bu kişiler emindir ki, çocuğa bakmak o kadar da zor değil. Çocuğu gün boyunca yedirmek (en az bir kez sıcak yemek), bezini değiştirmek ve onunla oynamak gerekir. Ebeveynlik görevinin bir kısmını kolayca hanımının taahhüt bırakabilir. Kendisine ise daha az zahmetli, örneğin sporla uğraşmak gibi işleri bulundurabilir.

Baba olacağını öğrenen Koç babalık gururunu yaşamaya başlar. Bunu tüm onu tanıyanlarla paylaşmaya hazırdır.

Koç baba çocuğun cinsini veya ağırlığını öğrenmek için eşi ile USM muayenesine gidebilir. Artık bu zamandan itibaren çocuğun gideceği dernek ve meşğeleler hakkında düşünebilir.

Doğum zamanı yaklaştıkça onun heyecanı artacaktır. Çünkü Koç erkek hep sevgilisi için numara bir olmak istiyor. Çocuk ise rakibi. Eğer güçlü bir karaktere sahip olursa kişi bu hissine galip gelebilir. Siz de çalışın ki, hep eşinize hayatınızda herkesten önemli biri olduğunu hissettirin.

BOĞA BURCU BABASI.

Bu kişiler çocuğun dünyaya gelmesini sabırla bekliyor, onun kusursuz büyümesini sağlıyor. Boğa baba evlatlarını gerekli tüm maddi, manevi ihtiyaçlarını melek sabrıyla sağlamak yeteneğine sahiptir. Bu yüzden iyi bir baba olmayı başarıyorlar.

Boğa burcu erkeği hamile kadına dayak olacaktır. O, gelecek çocuğun sorumluluğunu gerçekleştirmek ve kadınla paylaşır. Boğa kişi hamile kadının tüm isteklerini yerine getiriyor. Eğer düşünüyorsanız bu, ondan istifade ederler, bu zaman isyan kalkacaktır.

Çocuk dünyaya gelinceye kadar baba onun tüm güvenliğini düşünecek, doğumdan sonra ise anne ve çocuğunu hediyelere gark edecektir.

Boğa babanın evlatları kendilerini çok sevilen hissediyor. Ancak bir sorun var ki, Boğa babası bazen haddini bilmeyebilir. Çocuğun istenilen “istiyorum” i koşulsuz ve fazlasıyla yerine getirilir. Boğa babanın daha bir avantajı çocuğunu kötü fiyata göre kınama etmemesidir. Onun için önemli olan, çocuğu istediği alanda başarı kazansın.

İKİZLER BURCU BABASI.

Ata olacağı Bilgiler alan şımarık İkizler burcu babasının aklı başından çıkıyor. Bu nedenle babalık hissine uyum sağlamak kolay olmuyor.

Doğum sırasında eşinin yanında bulunursa, onu doğum odasındaki tekniği daha çok ilgilendirecek. Çocuğun göbek bağının kesilmesi de moda olacaktır. Çünkü şimdi her şey naqilsizdir! 🙂

Yumuşak desek İkizler erkeği hiçbir zaman disiplin örneği olmayacak. O yüzden gelecek ana da onun sık sık ruh deyişkenliyine hazır olmalıdır. Doğru, o kendine has baba olacaktır, ama kötü demek olmaz.

O, evladının iyi oyun arkadaşı, sirrdaşı olabilecek. Onlar uzun meslehetlere kulak vermeyi ve öğretmeyi sevmiyor. Ancak onların ağır sözleri çocuğu vurulan küçük şilleden daha çok incitebilir. Daha bir eksik nokta odur ki, İkizler burcu babası çocuğu kural kanuna öğretebilir olmayacaktır. Aslında hiç çocukların da ciddi kural kanun yaratan ihtiyacı yoktur. Zaman her şeyi yoluna koyacak.

YENGEÇ BURCU BABASI.

Bu burcun erkekleri büyük hevesle hamile eşinin karnına elini koyuyor, dinler, kadının kendisini nasıl hissetmesini gözlüyor, çocuğun USM-de çekilen ilk resimlerini toplar, doğumdan sonra ise bebeği elinden yere bırakmaz, onun bakımını en az ana kadar neredeyse bilir.

Yengeç babalar çocuk terbiyesi hakkında edebiyat da okuyacaktır. O, çocuğunu ideallaşdıran babadır. Fakat bir zaman geliyor ve belli oluyor ki, çocuklar hiç de ideal değildir. Bu Yengeç baba için darbe olur. Bununla birlikte o, çocuğun sonsuz “neden?” Sorularına cevap verecek sabra sahiptir.

Bu babalar genellikle çocuğun ergenlik çağında çok konfliktler yaşıyor. Daima himaye etmeye öğrenen baba ve serbest çalışan bir çocuk. Bu durumda sadece kadın aileyi durumdan çıkarabilir. Eşine yeterince dikkat ayırmakla bu geçişin rahat olmasına ulaşmak mümkündür.

ASLAN BURCU BABASI.

Ata olacağını duyan Aslan burcu erkeği birbirinden farklı duygular yaşayacaktır: hem gurur, hem de sorumluluk. Aslan burcu erkeği doğacak çocuğun ondan daha iyi olacağından yedek edebilir.

Aslan burcu babası hamile eşini kendisi ile her yere götürecektir. Bunu herkese gösteri yaptırmaktan zevk alacak. Hatta gebeliğe ait bilgi bile toplayacak ki, gerekirse, yardım etmek yok, kendini gösterebilir bilsin.

Aslan burcu erkeğinin baba olması onu kendi çıkarlarından uzaklaştıramaz.

Genelde aslan burcu erkekleri kötü baba olmuyor. Sadece onların empati kurmak yeteneği yoktur. Onlar başkalarının fark, heyecanlarını duymuyor.

BAŞAK BURCU BABASI.

Diğer burçlardan farklı olarak bu burcun erkeği baba olacağı hakkında her yoldan geçene bilgi vermez. Onun kendi dünyası var. Sadece çok yakın kapsamına bu konuda söyleyebiliriz.

Başak burcu babası çocuğun gelişimini dikkatle takip edecek, ona gereken hiçbir şeyi unutmayacak. Hatta aşıların zamanını bile titizlikle bilecek.

Eğer Başak burcu babası yeni dünyaya gelmiş evladının adına para ayırarsa veya onun için para hesabı açarsa, buna şaşırmayın.

Ancak bu babalar unutuyor ki, sağlıklı çocuğun büyümesi için sadece para ve ciddi kurallar yok, hem de hareketli oyunlar gerekir. Başak burcu babasının çocuktan talepleri çok yüksek olur. Bu durum da çocuğu belli yüksekliklere kaldırabilir veya ona nevroz kazandırabilir.

TERAZİ BURCU BABASI.

Bu burçtan olan kişiler baba olmaya hazır olup olmadıklarına karar gelmekte zorluk çekerler. Bunu belli ettikten sonra ise kız veya oğul seçmeden önce kalırlar.

Terazi burcu kişinin kaç çocuğu olursa olsun hepsine aynı derecede muhabbet besleyebiliyor. Çetin ki, onlarda özenli ve dikkatli baba bulunsun. Bu babalar için çocuğun her sorunu ciddi meseledir. Onlar bunu çözer ve çok değerli önerilerini verebiliyor. Bu nedenle Terazi babanın çocuğu kendini korumalı ve güvende hissediyor. O, hiçbir zaman çocuğun üstüne yüksek sesle bağırmayacaq.

Bunların yanı sıra eşi bu erkekler için her zaman birinci sırada, çocukları fahri ikinci yerde duracaqdır.

AKREP BURCU BABASI.

Bu burcun erkekleri hanımının hamileliğini dikkatle izliyor. Çünkü ona göre çocuk bir harika ve her deqiqesinden zevk almalıdır. Bu burcun erkekleri kendi çocuklarının başarıları ile başkalarının yanında öyünmeyi sevmiyorlar. Oysa bununla gurur. O seviyor ve şıltaqlığı ile oynuyor, ancak kaderinde.

Akrep baba çocuklarının bakımını uyan kalır, ancak bunu gösteriş için değil. Onun yanında tembellik etmek olmaz. O, serttir, ancak haklıdır.

Akrep baba övladılarının gözünde kahraman gibi olur. Ta ki, evlatları kendilerini savunmak edebilsinler. Akrep erkeklerin sabrı fazla değildir. Özellikle de doğum yaklaştığı sırada bunu rahat geçirmek için hatta biraz içe de bilirler.

YAY BURCU BABASI. 

Doğrusu baba olmak yay burcu erkeğini korkutur. Serbestliğini kaybetmesi ile barışmak ve yeni bir sorumluluk almak için ona zaman gerekir. Yay baba çocukları büyüdükçe daha iyi dil buluyor ve ortak çıkarlara sahip olur. Yay babaya tek yalan söylemek olmaz.Evlatlarının ona yalan söylediğini bilen bu burcun temsilcisi kendini yönetmesini kaybediyor.

Yay baba çocukları için maksimum meşgul tablo düzeltecek. Hem birkaç dil, hem resim, hem de sporla uğraşmak için meşğelelere götürebilir. O istiyor ki, çocuğu kapsamlı böyüsün. Çocukta herhangi yeteneğin olmadığını görünce Yay baba onu zorlamayacak.

OĞLAK BURCU BABASI.

Bu babalar emindirler ki, çocuğu tıpkı kendisine benziyor. Üstelik dış görünüşte benzerlik olursa. Demek ki çocuklar onunla aynı istek ve arzulara sahip olmalıdır.Çocuğa konulan talepler yaşına rağmen aşırı yüksek olur. Ona ulaşmak sadece mümükün değil.Böylece, çocuklar hep Oğlak babaya “borçlu”.

Elbette bu ebeveynlerin iyi tarafları da var. Oğlak babalar çocuklarına karşı duyarsız değiller.Hatta ebeveyn toplantısına gidebilir, çocukla iletişim kurabilir, birlikte sorun çözmek veya sadece dolaşabilir.

Oğlak erkeklerden çok hükümlü babalar beliriyor. Onların iki konumu vardır: bir fikir yanlıştır, diğeri onun kişisel görüşü. Onlar emindirler ki, hep en doğrusunu bilirler. Her şeyin en düzgününü bildiklerini düşünüyor ve şartsız tabi olmanı talep ediyorlar.

KOVA BURCU BABASI.

Bu burçtan olan erkekten hamilelik heberinizi hararetle karşılamayı beklemeyin. Tabii ki, o, buna sevinir. Ancak kalbinin derinliklerinde. Bu burcun babası çocuğundan somut ne istediğini bilmiyor. Onun cezaları ile çocuğun davranışları asla bağdaşmıyor. Çocuk ondan ne tepki alacağını hiçbir zaman bile bilmiyor.

Kova babalar çok hoşgörülü olur. Doğru, bazen evladının kötü hareketlerinden esebleşe olabilir.Esasen onlar, hayattaki hatalarının çocukta tekrarına kızıyor ve cezalandırır.

BALIK BURCU BABASI.

Bu burcun erkeği eşinin hamilelik haberini mucize olarak kabul edecektir.Hiçbir burcun temsilcisi 9 ay süreyle bir Balık kadar ılımlı ve sevecen olamaz. Sonra bu sıcak ilişki anneden çocuğuna geçecek.

O, çocuklarına gereken her şeyi fiyatına bakmadan alacaktır. Övladının odasının bezedilmesi, tasarımı ile bizzat meşgul olacaktır.

Bir Cevap Yazın