Burçlara göre meslek secimi

Burçlara göre meslek secimi

Burçlara göre meslek secimi
Burçlara göre meslek secimi

Burçlara göre meslek secimi;Burcunuzun temel özellikleri size hangi mesleklere beceriniz olduğundan ve en rahat edeceğiniz işin neler olduğunu göstermektedir. Elbette ki, bu, bir kural değil, ancak bunu bilerek size uygun mesleklerin işlemler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Koç burcu meslegi
Koç burcu astrolojide gençliği temsil ediyor. Hareketli ve enerjik işler böyledir. Esasen asker, mühendis, profesyonel sporcular, siyasetçiler ve televizyon alanında çalışan insanlar bu burçtan olur.

Boğa burcu meslegi
Boğa burçları istikrarı seviyorlar ve her şeyin somut bilindiği işleri tercih ediyorlar. Bu burçtan olan insanlar, muhasebeci, mühendis, mimar, inşaatçı, ressam ve şarkıcı olurlar. Ayrıca kayıt bölümünde, restoran ve yemekle ilgili işlerde çalışanlar da bu burçtan olabiliyor.

İkizler burcu meslegi
Entelektüel çalışmalar ve iletişimle ilgili alanları severler. Seyahatle ilgili çalışmalar, tüccar, öğretmen, yazar, borsacı, ambulans takımında çalışanların bu burçtan olduğu söyleniyor.

Yengeç burcu meslegi
Onlar için çocuklar ve aile anlayışı esastır. Bu burcun meslekleri arasında restoran yöneticiliği, dayelik, bahçe müdürlüğü, öğretmenlik, sosyal işletme yetkilileri, denizcilik ve denizle ilgili bütün meslekler, bahçıvanlık ve arkeolog vardır.

Aslan burcu meslegi
Yüksek kazanç ve başarı seviyorlar. Bu burcun insanları esasen organizatör, yönetici, emlakçı, devlet görevlisi, tasarımcı, gezi rehberi ve sanatçılar olur. Aslan burcundan olan insanlar kendi işlerinin patronu olmayı seviyorlar.

Başak burcu meslegi
Başak burcu insanları mükemmeliyyetçi insanlardır. Bu burcun önemli meslekleri arasında öğretmenlik, psikolog, hemşire, bilim adamı, çevirmen, editör, teknisyen ve muhasebeci yer alır.

Terazi burcu meslegi
Bu burcun insanları zarif, rahatlarına düşkün ve diplomatik davranabilir bilen insanlar olurlar. Bunlar çoğunlukla diplomat, sarkaç, güzellik uzmanı, makyaj ustası, sanatçı ve yazar gibi meslekleri tercih ediyorlar.

Akrep burcu meslegi
Akrep burcu insanları titiz, ayrıntıcı, araştırmak ve analiz yeteneği yüksek olan insanlar olur. Bunlar çoğunlukla araştırmacı, psikolog, fizik, cerrah, kasap, avukat ve bilim adamı olurlar.

Yay burcu meslegi
İdealist, ilginç ve öğrenmeyi seven insanlardır. Ana seçtiği meslekler avukat, hayvan terbiyecisi, eğitmen, çevirmen, yönetici, sporcu, devlet memuru ve istihbaratçı olur.

Oğlak burcu meslegi
Bu burçtan olanlar ekonomiyle daha çok ilgileniyorlar. Tercih ettiği meslekler şunlardır: bankacılık, öğretmenlik, yöneticilik, mühendis, memur, siyasetçi, matematikçi ve polis.

Kova burcu meslegi
Her şeyde doğruluk arayan insanlar olur bu burçtan olanlar. Tercih ettiği meslekler arasında fotoğrafçılık, gazetecilik, tasarımcı, müzisyen, mühendis, istihbaratçı ve pazarlamacı vardır.

Balık burcu meslegi
Bu burca sanatçıların burcu da denebilir. Öyle ki, sanatın her türüne müracaat ediyorlar bu burcun insanları. Müzisyen, ressam, yazar, aktör, şair, denizci, fizyoterapevt ve hayırsever olurlar.

Bir Cevap Yazın