erkeklerin sevdiği kadınlar

Burçlara göre erkeklerin sevdiği kadınlar 

erkeklerin sevdiği kadınlar Erkeklerin sevdiği kadınlar Koç erkeklerin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi inatçı ve kolay teslim olmayan. Koç’ların seçtikleri kadın çılgın olduğu kadar, ince de olmalıdırlar. Onun aklını başından almak için-dar kot pantolon, ipek kofta ve son moda ayakkabı giymeli.

Boğa
erkeklerin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi lezzetli yemekler bişiren ve çocukları seven (demıli, iyi anne olacak) hanım. Onun aklını başından almak için Milli görüşümüze uygun giyinen.

İkizler erkeklerin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-Kendine güvenen ve ilk adımı atmaktan çekinmeyen hanım. İkizler sıkıcı yaşam tarzını sevmedikleri için seçtikleri kadın da eğlenceli mekanlara-sinemaya veya tiyatroya gitmeyi hoşlamalıdır.Onun aklını başından Almak ötürü-ipek, dantel veya kürk giyinin. Size sadece dokunmak veya sımartmak, hatta bakmak bile hoş olmalıdır.

Yengeç erkeklerin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-Zarif yürüyüşlü, konuşmasını bilen aklı ve Dünyanın en çekici bayan. . Erkek yengeçler her kadına fikir verebilirler önemli olan, yemekleri en azından kaynananızın ki gibi lezzetli yapabilmeli, çünkü onun için ideal kadın sadece anasıdır. Onun aklını başından almak için-Küçük çanta götürün, olağanüstü kemer takın, süslü ayakkabı alın ve cep telefonu yumuşak oyuncak alın
Arslan erkeklerin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-Bakımlı ve hep formda bayanlar. Ayna öncesi süslenen kadın aslanların hoşuna gidiyor. Onun aklını başından almak için-Parlak ve çekici giysiler alın. Erkek aslanlar öncelikle kadının giyimine dikkat eder.

Başak erkeklerin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-Ona dikkat etmeyen iş kadın. Bu kadın özür istememeli, çünkü erkek kızların özündenrazı hanımlardan bayılırlar. Onun aklını başından almak için-Ciddi ve düzgün takım giyinin. Beyaz kofta, açık renkli pantolonlara tercih, çünkü beyaz renk Erkek-Kızlara yazsi etkiliyor.

Terazi erkeklerin sevdiği kadınlar :

Sevdiği kadın tipi-Kosmetikadan kullanmayı başaran, esasen, doğal renklere ağırlık veren, sade giyimli hanım. Erkek-Teraziler bayağı kadınları itici buluyor. Onun aklını başından almak için-Altın, pırlanta ve basit bijuteriya Erkek-tartılara mucizevi etkisi vardır, bu yüzden de ilk görüşe takı takmayı unutmayın.

Akrep erkeklerin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-Dünyanın en çekici bayan. Bu hanım giyimine (ne kadar açık saçık olsa bir o kadar iyidir) ve davranışına (tüm hareketler çekici ve tutkulu olmalıdır) fikir vermelidir. Onun aklını başından almak için-Düzgün manikür yaptırın, şık deri eldiven, olağanüstü bilezik ve yüzük takın. Erkek-Akrepler kadın ellerine çok fazla fikir verirler.

Yay erkeklerin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-Yüksek dağa çıkmak ya da kızgın reisin odasına çekinmeyen kız. Yay-Erkekler ilk bakışta aşka inanırlar ve tüm yaşamları boyunca aldıktan beş dakika sonra vurulduğunu itiraf etmeyi başaran kadını arıyorlar. Onun aklını başından almak için Doğu tarzı aksesuarlar takın.

Oğlak erkeğini sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-İşine büyük önem veren bayanlar. İş günü veya gelecek kariyeri hakkında çabalayan kadınlar dır. Oğlaklar için en temel kadının aklıdır. Onun aklını başından almak için-Kravat, şapka, deri şapka, ceket ve spor tarzında çanta takın, kısacası erkek giyimine kadın inceliğini katın.

Kova erkeğinin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-Modern moda giyinen kızlar. Orijinal saç, büyük şlayapa, 60-CIA yılların ayakkabısı-tüm bunlar onun dikkatini çekmektedir. Onun aklını başından almak için-Orijinal giysiler seçin, kimseye okşamaya çalışmayın. Makyajda haddi aşmayın. Erkek kovalara göre, güzellik-tabiilikdir.

Balık erkeğinin sevdiği kadınlar : sevdiği kadın tipi-Problemleri kolayca çözmeyi başaran iş hanım. Çekici vücut yapısı ve çekici giysiler burada önemli rol oynamıyor, en önemlisi-kalbin temiz olmasıdır. Onun aklını başından almak için-Ayaklarınızı güzel gösteren etek ve ayakkabı giyiniz. Ayrıca, her zaman düzgün görünmeye çalışın, onlar bunu seviyorlar.

Bir Cevap Yazın