Gelinlerimiz burçlara göre nasıldır

Burcuna göre gelinlerimiz nasıldır

MYANSİKLOPEDİ Burcu na göre gelinlerimiz nasıldır ; Koç burcu gelinleri: Koç burcunda gelininiz varsa, işiniz zordur. Çok zor huyu var, her işi kendiliğinden görür. Eğer hem kaynana, hem de gelin Koç ise  hemen tüm ömrünüz “mücadelede” geçecek.

Boğa burcu gelinlerimiz: gelininiz Buğa burcundan ise, oğlunuz da iyi bir matadorsa, demek ki sorun yok. Ama kötü matadorsa, o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün, vesselam!

İkizler burcu gelinleri: Uyarı: İşiniz zor! Her an fikrini değiştirebilir. Sabah sizi sevip, akşam nefret edebilir. Her şeyden çabuk bıkar. Zekasıyla kaynanasını yerlerde sürüklemeyi başarabilir.

Yengeç burcu gelinleri: Yumuşak huylu gelindir. Sulugöz. Bir anda ağlamaya başlar. Inatçı. Kolay dost olabileceğinizi hiç düşünmeyin.

Aslan burcu gelinleri: Golden ve kendini göstermeyi seviyor. Her şeyin kendisinin istediği gibi olmasından başka bir şey düşünmez. Ailesine en küçük müdahale edilmesini kabul etmez.

Başak burcu gelinleri: Evlendiği gibi kaynanasından ayrı yaşamak isteyecektir. Çünkü evi ile ilgili kendisinin istekleri vardır. Temizlik hastasıdır. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri girmesiniz, çok iyi dolana yapabilirsiniz.

Terazi burcu gelinleri: Terazi burcunun tembel olma özelliğini taşıyan gelindirse, demek ki, işiniz var. Genel olarak, adil olmalarıyla tanınırlar, herkese hoş niyetle yanaşırlar.

Akrep burcu gelinleri: Genel olarak, “Benim dediğim olmalı” şeklinde ifadeleri var. Kısganclığıyla sizi hasta edebilir.

Yay burcu gelinleri : Endişeli olduğu dönemler var. O döneme denk gelirseniz, kendinize dikkat edin, iyi mi? Bazen aklınıza bile gelmeyen fedakarlıklar yaparlar.

Oğlak burcu gelinleri: Zarif, hoş ve ilginç gelin tipidir. Çalışkan dırlar.Tutkularıyla istediklerini elde ederler.

Kova burcu gelinleri: Çok duygusal ve pratik olduğu için iyi bir ev hanımıdır. Eşine sadıktır. Kova ile güzel bir evlilik olur.

Balık burcu gelinleri : Doğrusu, biraz bezdiricidirler. Karamsarlık ve duygusallık boğaza kadar gelmiştir. Bir söz derseniz, hemen ağlamaya hazırdır.

Selam kaynanalar gelinizin burcuna göre karakteri umarım sizlere şimdi ve gelecekde nasıl tavır saglayacagı hakkında bilgi sahıbi yapmıstır. Kaynanalar lütfen uzmeyin gelinlerinizi siz gelininize nasıl davranırsanız gelininizde size bi okadar iyi niyetli davranacak ön yargısı var ise mutlaka kırılacaktır.

Bir Cevap Yazın