Burçlara göre ayrılma nedeni

Burçların ayrılma nedeni

Ayrılma nedeni burçlara göre

burçların ayrılık nedenleriKoç burcunun ayrılma nedeni nelerdir

Her dediğini elemeniz, size sahip olduğunu, onun avucunda olduğunu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahip çıkmağınız bezmeniz için yeterlidir.

Boğa burcunun ayrılma nedeni nelerdir

Zor ayrılır. Cinsel isteksizliğiniz, maddi açıdan etibarsızlığınız, kararlarınızın sık sık yanlış çıkması, beklentileriniz, yedek para saklamamağınız, geleceği düşünmemediniz ayrılmak istemesini için yeterlidir.

İkizler burcunun ayrılma nedeni nelerdir

Koruyucu, sahiplenen ve kıskanç olmanız yeterlidir. Bir dakikada unutur.

Yengeç burcunun ayrılma nedeni nelerdir

Kaçarsanız, kovalar, kovarsanız, kaçar. Hayal kırıklığına uğratmadığınız, incitmediginiz, düşündüğü gibi biri olmadığınızı belli etmeniz, sürekli eleştiren, şefkat göstermeyen davranışlarınız onu sizden soğutabilir.

Aslan burcunun ayrılma nedeni nelerdir

Onuruna dokunmadığınız, onun hatalarından söylemeniz, eleştiri yapmanız, onu desteklememeniz, takdir etmemeniz çıkıp gitmene sebep olur ve geri iadesi da hiç kolay olmaz.

Başak burcunun ayrılma nedenleri nelerdir

Dikkatli, dikkatli, akıllı ve sevecen olmamanız yeterli. Entelektüel bazanız ve kültürel seviyeniz de yeterli değilse, çok çabuk kaybedersiniz. Geri dönmez, ancak kalbinizi de kırmaz.

Terazi burcunun ayrılma nedenleri nelerdir

Modern, kendine bakan ve saygın biri olmamanız yeterli. Nezaketini korumak için konuşmadan terk edecektir.

Akrep burcunun ayrılma nedenleri nelerdir

Idareetmeni veya ona vermelisiniz, ya da elinizden bir saniye bile kaçırmamalısınız. Idareetmeni kaybetme duygusunu yaşaması ayrılmak ve sizi acılar içinde bırakmak için yeterli.

Yay burcunun ayrılma nedenleri nelerdir

Gezmekden xoşlanmamağınız, başka kültürlere ilgi göst?rm?m?yiniz ve akıllı biri olmadığınızı fark taşımanız yeterlidir.

Oğlak burcunun ayrılma nedenleri nelerdir

En zor ayrılan burçtur. Eğer sizi yeterince benımseyememişse Ama ailesi hakkında olumsuz fikirleriniz, işinde destek olursunuz, maddiyyatla ilgili konularda bilinçsiz davranmağınız yeterlidir.

Kova burcunun ayrılma nedenleri nelerdir

Onu istemediğinizi belli etmeniz, bunu söylemeniz ve his taşımanız yeterlidir. Başka durumlar: hesap sormağınız, müdahale etmeniz, dostlarına karışmadığınız ağır sözlerle terk edilmenize yol açabilir.

Balık burcunun ayrılma nedenleri nelerdir

Ayrılmak için somut nedenleri yoktur, çünkü her an değişebilir. Algılar dünyasını azıcık sarsacak herhangi bir somut olay pes edebilir.

Bir Cevap Yazın