Burçların aşk hayatı

Burçların aşk hayatı nasıldır

Burçların aşk hayatı nasıldır. Burçlar

ask hayatıKoç burcu aşk hayatı: Koç burcu ideal bir sevgili demektir.

Boğa burcu aşk hayatı: Bir Buğa hesap sormayı çok sever. Sevdiği insan kiminle nerede diye merak eder.

İkizler Burcu aşk hayatı: İkizler zoru ve imkansızı sever. Bu yüzden elinin altındakiler yerine elde etmesi zor olan kişilere aşık olur.

Yengeç burcu  aşk hayatı: Bir yengeç yanında gururla taşıyabileceği birini ister. Bu yüzden zor beğeniyor. Fakat beğendiğini de asla bırakmaz.

Aslan burcu aşk hayatı:  Aslan ilgi göstermedikden sonra, senden başkasını gözü görmez. Sevdiğinden ilgi bekler biraslan`.

Başak burcu aşk hayatı: Bir başak ağı rbaşlılığıyla konuşturur kendini. Ciddi olması onu çekici kılar. Ama yeri geldiğinde de eğlencenin tam kendisidir.

Terazi burcu aşk hayatı:  insan sarrafı bir Terazi. İlk görüşte kimin ne olduğunu ne niyette olduğunu çok iyi anlarlar.

Akrep burcu aşk hayatı:  Akrep insanlara daima ulaşılmaz gelmiştir. Çekimiyle kazanır Akrep. Ve Ona çatanı değil. O ulaştığını sever. Yani O seçer.

Yay burcu aşk hayatı:  Her şeye rağmen güleryüzlüdür bir `yay  Zor mutsuz olur. Bu yüzden seveni çoktur. Onu en çok aşk üzer.

Oğlak burcu aşk hayatı:Herkes dönebilir ama Oğlak sözünden dönmez. Bu yüzden hep takdir edilir bundan sonra da hep böyle olacak.

Kova burcu aşk hayatı: Romantizmin en heyecanlı yerlerinde bir aşk yaşamak isteyen `kova burcundakilerdir. İyi bir aşk ve doyamayacagınız bir aşk yaşatır

Balık burcu aşk hayatı:  Gülerken, ağlarken, hirslanırken, sessizken, konuşurken, uyurken, uyanıkken, yani 7/24 güzeldir bir Balık. Eşsiz güzeldir.

 

Bir Cevap Yazın