Burçların Dezavantajları

Burçların Dezavantajları

burç uyumu
burç uyumu

Koç burçların dezavantajları – Bu burcun temsilcileri her zaman galip olmaya ve ileriye gitmeyi ögrenmişler.Kendilerine güvendikleri bir konuda çalışmaların bekledikleri gibi olmaması onları yıkar.

Boğa burçların dezavantajları- Boğa sadik olmaya önem verir.Onlar yalanı ve ihaneti kabul etmez.Sevdikleri insanlar tarafından (özellikle aile üyeleri) ihanete ugramaları, onların yalanını yutmaları onlara ölümcül etkiler.

İkizler burçların dezavantajları – Üstün zekaları ile her şeyi çözen ve en akıllı burç olan ikizler, onlar akılları ile hareket ederler.Ne zaman akılları onları yanıltırsa o zaman kendilerinden çıkarlar.Bu bucun temsilcileri zekâlarına çok güvenirler.

Yengeç burçların dezavantajları – Sevmeyi ve sevilmeyi her şeyden üstün tutan yengeçler için sevdiklerini kaybetmesi veya sevgisinin karşılıksız olduğunu öğrenmesi onları içten çökertir.

Aslan burçların dezavantajları- Aslan burcu adaletlidir.Her zaman adaletle iş görür, hiç kimsenin hakkını yemez.Lakin onlara karşı edaletsizce davranılması, haklarının yenmesi, güvendiği yerden gelen bu ağır darbe onları tamamen kendisinden çıkarır.

Başak burçların dezavantajları- Başak burçları her zaman sevilen insanlar olmuşlar.Sakacidirlar.Ancak şakalarını kimse anlamıyor ve ortamda gülen sadece onlar olunca hayal kırıklıgına uğrarlar.

Terazi burcu dezavantajları 

Onlar kadar kararlı burç yokdur.İstediklerini etmek için her zaman ısrarlı olmuşlardır.Hatta bazen bunun için başkalarını kullanımı da mümkün olabilir.Onlara istediklerinin verilmemesi terazileri sinirden öldür.

Akrep burcu dezavantajları- Aşırı gururlu bir burcdur.Özleri onlar için ehemiyyetlidir.Onlara dolayı gurur insanın kendisine verdiği deyerdir.Amma bu onuruna göre sevgiyi kaybedebilir.Bu onları bitirir.Sonradan çok pişman olurlar.

Yay burcu dezavantajları- Onlar sedagatlidir.Arkadaşlarına ve dostlarına aşırı güvenir.Lakin bu güvenin sonu her zaman iyi olmuştur.Dostları yay burcundakileri güvendiğine pişman edince bu onlar için neredeyse dünyanın sonudur.

Oğlak burcu dezavantajları – Kalben sevgi dolu, samimi insanlardır.Onlar sevdiklerine değer verir.Az ama kendi dostlari var.Onlar sevdiklerinden 1 saniye bile uzak kalmayı istemez, tahammül bilmezler.Çok özlerler.

Kova burcu dezavantajları- Özgürlüklerine düşkündürler.Özgurlukleri ellerinden alınması onları çılgına çevirir.Onlar her zaman özgürlüğü seçerler.Sevgi ile dolu bir dünyada hapis olsalar bile, onlar için yine özgürlük.

Balık burcu dezavantajları- doğayı zeifdirler.Onlara söz çok çabuk etki eder.Hele de sevdiklerinin.Sevdikleri insan onlara sert söz ettigi zaman dayanamaz ağlaya da bilirler.

Bir Cevap Yazın