Burçların en kötü halleri

Burçların en kötü halleri

burçların en kötü yanları
burçların en kötü yanları

Burçların en kötü halleri.Muhtemelen çoklarınız hergün burçlar hakkında günlük tahminlerini takip ediyorsunuz

Kimden hoşlanıyorsanız genellikle onun burcunun özelliklerini ve birbirinize ne kadar uygun olduğunuzu öğreniyorsunuz. Peki burçların kötü özellikleri nelerdir?

Koç burcuların en kötü özellikleri nelerdir

Eegosunu tatmin edilmesine en çok ihtiyaç duyan burçtur. Kadınları buz gibi soğuk, erkekleri ise kendisinden çok memnun olur. Herkesten önde olmak için yapamayacağı iş yoktur. Yatakta, işte, aşkta en bencil ve bencil burçtur. Karşındaki insanı anlamayan burçtur, üstelik her şeyi de beğenmez. Hiçbir zaman özür istemez. Onlara göre, çok agillidilar. Millete tavsiye verirler, ama kendilerinden haberleri yok. Önüne konan yemeği de beyenmezler.

Boğa burcuların en kötü özellikleri nelerdir

Huyu çok ağırdır, biraz da aptaldır. İstediğini elde etmek için her zaman başkalarının desteğine ihtiyaç duyuyor. Bir sözü gerekirse 10 kez tekrar etmeli

İkizler burcuların en kötü özellikleri nelerdir

Uzak durmada fayda var. İki yüzlü, riyakar, yalancı olmakla birlikte, ne istediğini bilmiyorlar O kadar çok konuşuyor ki, adamı lap tenge getirirler. Ayrıca şizofrenlerin çoğu ikizler burcundan olduğu söylenebilir.

Yengeç burcuların en kötü özellikleri nelerdir

Yengeçler sempatik ve başkalarının sorunları ile ilgilenmeye çalışan, son derece yapmacık tiplerdir. Ama siz sahte şirinlik rollerine inanmayın. Tembel olduğu için işleri dökülüp kalıyor. Biraz da saftır. Yengeç burcunun temsilcileri hem de her şeye çok çabuk inanırlar. Yeri gelmişken, delilerin çoğunlukla yengeç burcundan olurmuş.

Aslan burcu kötü özellikleri nelerdir

Aslan burcu kadar zor ve kendisinden razı burç yoktur. Aslanlar kendilerini dağın zirvesinde kabul ederler. İnsanlar ise bu özelliğine dışarıdan bakıp gülüyorlar. En yumuşak eleştiriye bile dayanıklı değillerdir. Siz en iyisi bir odaya geçin ve hayatınızın geri kalan kısmını aynada kendinizi beğenerek geçirin.

Başak burcu kötü özellikleri nelerdir

Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatının her dakikası onun için özel bir olaydır. Bir de çok düzgün oldukları için karşısındakini bıktırabilirler. Dili de çok zehirdir. Soğuk, ruhsuz tiptir.

Terazi burcu kötü özellikleri nelerdir

Sanat esiridir, bu nedenle iş bulmakta zorlanıyor. Ömrünün sonu kadar sufiler gibi dolaşır. Güzel ve iyi olmak için kendini feda eder. Elinden bir şey gelmiyor.

Akrep burcu kötü özellikleri nelerdir

İsimleri her şeyi anlatıyor, acı dil ve kobuddular. Kıskanç, alışverişi seven tiptir. Aşkta, yatakta ve ilişkilerde vahşi gibi hareket ediyor. Duyğusuzun biridir, kendisinden başka kimseyi sevmez. Cinayatkarlaırn çoğu akrep burçlarından çıkıyor. Kendisi de akrep burçları töre dedikleri cinayetler trajik şekilde oluşur.

Yay burcu kötü özellikleri nelerdir

Her şeye pozitif bakıyor. Başarısızlıgının üstünü de başka türlü örtemez. İşsiz-güçsüz dolaşan insanlar bu burçtan çıkar. Tembel ve saçma neredeyse.

Oğlak burcu kötü özellikleri nelerdir

En hissiyyatsız burçtur. Nötrdür. Her işte kendi madiyyatını güdüyor, çok cimridir. Kendini sevdiği için risk etmeyi hoşlanmaz. Bu burçların temsilcileri arasında ünlü ve yetenekli insanlar bulmak zordur.

Kova burcu kötü özellikleri nelerdir

İstediğini elde etmek için her yalanı söyler, ama yalan konuşmayı bile bilmiyor. İnsanların ona inandığını zan etse de, aslında ona ironi ile yanaşırlar. Menfaatini güdenler arasında liderlik ediyorlar. Kendini beğenen tiplerdendir. Başkalarının peşine takmıştı. Dedikoducu.

Balık burcu kötü özellikleri nelerdir

Maşallah balıklar gerektiğinden artık hayalperest olurlar. Başından vur, ekmeğini elinden al. Her şeyden şübhelenirler, hatta onları gözetmek için gizli dedektif tutulduğunu da iddia ediyorlar. Sarhoşların çoğu bu burçtan çıkar.

Bir Cevap Yazın