Burçların en sevdiği çiçekler

Burçların en sevdiği çiçekler

Koç burçların en sevdiği çiçekler

burçların en sevdiği çiçekler
burçların en sevdiği çiçekler

Koç burcu çabuk sinirlenen ve inatçı bir yapıya sahiptir. Ama korkmayın, eğer kalbini kırdınız ise inadını da kırmanın yolu var. Koç burcu kadınları güzel kokulu çiçeklerden hoslanirlar. Özellikle yaseminlerle kapısına gelirseniz, yelkenleri hemen suya indirecek.

Boğa burçların en sevdiği çiçekler:

Boğa kadının kalbine giden yol midesinden geçer. Eger boğa burcundan olan bir kadınla akşam yemeğine giderseniz, elleriniz boş olmasın. Boğa kadını parlayan çiçekleri sever. Hele lalelerle karşısına çıkarsanız, akşam yemeğinizin çok hoş ruhla geçeceğini söyleyebiliriz.

İkizler burçların en sevdiği çiçekler:

Ekizler burcunun kadınları entelektüel kadınlardır. Bu kadınla gittiğiniz toplantı ve ya bir klasik müzik konserinden evvel mucize dolu vakit geçirebilirsiniz. Bu görüşü de bir mimoza ile taclandırsanız, gözlerindeki hoşnutlugu rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Yengeç burçların en sevdiği çiçekler

Yengeç kadınları evine ve ailesine çok bağlıdır. Eğer yengeç burcu kadını sizi ailesiyle evde akşam yemeğine davet ederse, demekki, sizi tanımaktan çok memnun oldu. Fakat eliniz boş gidemezsiniz, derhal güzel bir Akdeniz lalesinden çeleng hazırlattırın ve yengeç kadınının gönlünde bir defalık taht kurun.

Arslan burcunun sevdiği çiçekler:

Arslan kadının övulmekten keyif alır. Her hangi bir gün her yerde karşısına orkide ile çıkıp sürpriz yapın. Orkideler çok dayanıklı çiçekler, böylece, ne kadar dayanıklı olduğunuza dair bir mesaj da vermiş olursunuz.

Başak burcunun sevdiği çiçekler:

Başak kadınları çok detaycı ve titizdir. Her şeyi kolaylıkla beyenmez, ta ki elinizde yasemin görene kadar. Yaseminin güzelliği onları mest edecek.

Terazi burcunun sevdiği çiçekler:

Terazi kadınları adaleti temsil ediyor. Fakat bazen huysuz olabilirler. Bu inadı çabuk geçsin diye derhal en yakın çicekciye  koşup guzel güller alın ve sevgilinize romantik bir çeleng hazırlayın. Daha sonra da hürmet elameti olarak onu bir müddet tek bırakın. O zaman evvelki melek olduğunu göreceksiniz.

Akrep burcunun sevdiği çiçekler:

Aşk ve tutku … Hayatı ekseriya dizilerdeki hayatları hatırlatan akreplerin yüreğine hanımeli çiçekleri ile gire bilersiniz. Hanımeli kokusunun çok olduğu bir yerde buluşup, hisslerinizi akrep hanımlara bildire bilersiniz.

Yay burcunun sevdiği çiçekler:

Göz zodyağımn hiperaktif üyesi olan yay burcu seyahat etmeyi çok seviyor. Yerinde duramıyor ve maceradan maceraya koşuyor. Bu maceraya ortak olmak için zambaklar size çok yardımcı olacaktır. Yay burcu kadınları zambakları çok seviyor.

Oğlak burcunun sevdiği çiçekler:

Oğlak kadınları duygularını gizlemeyi seviyor ve çekingen ola bilerler. Eğer size karşı ne hissettiğine emin değilseniz, bir kadife çiçeği alın, kapısını çalın ve aşkınızı ilan edin. Kapıda boynunuza sarıldığını göreceksiniz.

Kova burcunun sevdiği çiçekler:

Kova kadınları çok dayanıklı ve net. Fakat kaprisini en yakınları çekiyor. Kapris derken sizi bezdirmeleri görülmez, bunu tatlı tatlı yaparlar. Böyle zamanlarda ona en çok hitap eden nergizgülü olur.

Balık burcunun sevdiği çiçekler:

Merhamet abidesi olan balık bürcünden olan kadını meyus etseniz de, sizi affetmek için kendisini ikna edecek. Fakat affetmesi yaptığınızı unudacağı anlamına gelmez. Bu sebebden de eger onu incitmisinizse, beyaz güllerle bezedilmiş romantik bir akşam yemeği ile onu ikna bileceksiniz.

Bir Cevap Yazın