Burçların intikami

Burçların intikami

Burçların intikami nı nasıl alır.

Koç burçların intikamı nasıl alır

Burçların karakterlerimizi nasıl etkiliyor
Burçların karakterlerimizi nasıl etkiliyor  burçların intikamı

Onlar intikamlarını acemice alırlar.Güzel düşünüp akıllı karar vermektense, bağırıp çağırırlar dünyayı yıkarlar.Netice kendileri için de ziyan olur.

Boğa burcu intikamını nasıl alır

İntikamlarını genellikle aşama aşama alırlar.Önce bir kısmını sonra ise diger.Çok kişi anlamaz ne yapmaya çalışdıklarını.Yavaşca edip soyudarlar içlerindeki ateşi.

İkizler burçların intikamı nasıl alır

En akıllı fikir ve düşünceler bu burcdan çıkar.Onlar düşmanların onların en zayıf oldukları anda harekete keçerler.Güzelce fikirleşib muhteşem planlar kurarlar.

Yengeç burcu intikamını nasıl alır

İntikam almak sözü yoktur onların lügatında.Onlar sadece insanlara hak ettiklerini yaşatırlar.Ve bu da hiç kolay olmaz.Yengecin gazabını tatmış insanları yengeç içten yandırır.Ele azablandıramaz ki, içleri parçalanır.Lakin sonra vicdan azabı çeker.

Aslan burçların intikamı nasıl alır

Eğer bir aslan senden intikam almak istiyorsa vay halına.O hem fiziksel hem de zihinsel gücü ile insanı neye uğradığını şaşırdır.Ehtiyat edin bu bürcden.bunların ne yapacakları pek belli olmuyor

Başak burcu intikamını nasıl alır

Bu kadar samimi insanların intikamı da bir o kadar samimi olur.Aklından gecirdiği  her şeyi yapabilir.Bunun için ona özel bir yetenek, güç gerekmez.

Terazi burcu intikamını nasıl alır

Sevgi timsali olmalarına rağmen intikam duygusu onların içindeki sevgiyi kayboldu çıkarır.Bütün güçleri ile intikam için düşmanları ile Teketek mücadele eder ve büyük ihtimal kazanırlar.

Akrep burcu intikamını nasıl alır

Gururu kırılan hiç acımadan bunun intikamını almak istiyor.Düşünür düşünür en zayıf noktasını bulduğu an o insan bitmişdir.Bir akrep düşmanlarına onları içten inciden bir acı varir.

Yay burcu intikamını nasıl alır

Nefreti derindir.eger gerçekten intikam almak istiyorsa bunu her türlü yapabilir.İnsanı bedeninden de, Kalbindende yaralayabilir, gururunu ezip geçebilirde.Mühtelifdir onların yolları.Onlar tercih ederler ki kim neye laikdir.

Oğlak burcu intikamını nasıl alır

Mehribancasına yaklaşır size sizin hiç ruhunuz bile duymadan o artık işini çözmek istemiştir.İntikamlarının sesi soluğu sonradan çıkar.Siz sadece sonrada anlayabilirsiniz ki onlar ne yapıyor.

Kova burcu intikamını nasıl alır

Bu bürcdaki insanlar herzaman en doğrusunu bildiklerini düşündükleri için akıllı plan kurmazlar.Hirslari onları yönetir ve tamamen kendilerinden çıkarlar.Nasıl olduğu belli değil ama istediklerini alırlar.

Balık burcu intikamını nasıl alır

Duyğusal burcun insanları intikam alırken karşısındakini de az biraz düşünürler.Bir intikam kurarlar ki komplikasyonu ömür boyu sürmesin, gelip keçsin.Yinede insana anlık da olsa o hissi yaşatırlar.

Bir Cevap Yazın